Yazım Gereçleri / Writing Instruments

Genel Yaşam Stili Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: Yazım Gereçleri / Writing Instruments

Mesaj rtalhaustun » 15 Ara 2016, 09:47

Kaweco sevgim benim karakterimle alakalı biraz. :) Bu serinin yaklaşık 100 yıllık bir geçmişi var ve tasarımında hiç radikal bir değişime gidilmemiş ancak yeni renkler ve ice sport, chess, skyline vb. gibi seriler eklenmiş. Küçük detaylar unutulmamış ve özen gösterilmiş. Yani bu kalemin bir ruhu var ve diğer kalemlerden çok farklı. Sonra ucunu çok seviyorum, yumuşak ve kibar.
Boyutu küçük ama ellerim de küçük olduğu için bu benim için bir eksi değil. :D
Kısacası Kaweco markası 150 yıllık bir geçmişi olan bir firma ve sport serisi de köklü bir tarihe sahip. Bir eşyada ruh ararım ben ve o kawecoda var. Hafif, zarif, farklı ve dikkat çekici. Mürekkep akışı çok romantik. Elime oturuşu.. ah kaweco ah.. Galiba tek eksisi bazı insanlar için - boyutu..
in love w/ Cartier
Kullanıcı avatarı
rtalhaustun

Mesaj khef » 15 Ara 2016, 11:13

rtalhaustun yazdı:Kaweco sevgim benim karakterimle alakalı biraz. :) Bu serinin yaklaşık 100 yıllık bir geçmişi var ve tasarımında hiç radikal bir değişime gidilmemiş ancak yeni renkler ve ice sport, chess, skyline vb. gibi seriler eklenmiş. Küçük detaylar unutulmamış ve özen gösterilmiş. Yani bu kalemin bir ruhu var ve diğer kalemlerden çok farklı. Sonra ucunu çok seviyorum, yumuşak ve kibar.
Boyutu küçük ama ellerim de küçük olduğu için bu benim için bir eksi değil. :D
Kısacası Kaweco markası 150 yıllık bir geçmişi olan bir firma ve sport serisi de köklü bir tarihe sahip. Bir eşyada ruh ararım ben ve o kawecoda var. Hafif, zarif, farklı ve dikkat çekici. Mürekkep akışı çok romantik. Elime oturuşu.. ah kaweco ah.. Galiba tek eksisi bazı insanlar için - boyutu..

rtalhaustun güzel anlatım. Sana çok uygun bir tercih olduğu anlaşılıyor. :champ: :thumbup:

Kaweco kendine has, saygı duyduğum bir marka. Özellikle retro tarzdaki kutularına bayılıyorum. Kullanmama engel olan sebepler ise boyutları. Fotoğrafını paylaştığın Sport serisi çok hoş bir tasarım, yazımı da gayet iyi ama kalınlık ve kısalığı benim açımdan kullanım zorluğu oluşturuyor. Kaç kere denedim, yazdım ve mağazadan almadan çıktım. :D
Kullanıcı avatarı
khef

Mesaj rtalhaustun » 15 Ara 2016, 11:49

Teşekkür ederim. :champ: Galiba kaweco 'ya sev ya terket' bir kalem. Seveni çok seviyor sevmeyeni ise satın almıyor. :D Herkes kendi sevdiğini bulduğu sürece dünya rengarenk. :champ:
in love w/ Cartier
Kullanıcı avatarı
rtalhaustun

Mesaj khef » 15 Ara 2016, 12:46

rtalhaustun yazdı:Teşekkür ederim. :champ: Galiba kaweco 'ya sev ya terket' bir kalem. Seveni çok seviyor sevmeyeni ise satın almıyor. :D Herkes kendi sevdiğini bulduğu sürece dünya rengarenk. :champ:

Kesinlikle, ortası yok. :thumbup:

Benim favorim ise incelik, ağırlık ve uç yapısı olarak kullanımına bayıldığım Cross Century. :arrow: :arrow:

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
khef

Mesaj Khan » 15 Ara 2016, 13:23

khef yazdı:
rtalhaustun yazdı:Teşekkür ederim. :champ: Galiba kaweco 'ya sev ya terket' bir kalem. Seveni çok seviyor sevmeyeni ise satın almıyor. :D Herkes kendi sevdiğini bulduğu sürece dünya rengarenk. :champ:

Kesinlikle, ortası yok. [emoji106]

Benim favorim ise incelik, ağırlık ve uç yapısı olarak kullanımına bayıldığım Cross Century. :arrow: :arrow:

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok güzel bu Cross, accik ucuz olsa tetiği çekerim ilerde :')
God is good! Eski Kullanıcı Adı Nethuistr
Kullanıcı avatarı
Khan

Mesaj kiwi21 » 15 Ara 2016, 13:23

khef, efsane fotoğraf olmuş :super:
https://instagram.com/kiwiwatch
Kullanıcı avatarı
kiwi21

Mesaj foottwo » 15 Ara 2016, 14:00

Gulmezseniz bisey sormak istiyorum:

Bu dolmakalem nasil doluyor? [emoji85]

Resim

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
"Baş eğmedik edâniye ikbâl ü câh için.."
Kullanıcı avatarı
foottwo

Mesaj foottwo » 15 Ara 2016, 14:02

Tamam buldum arka tarafinda donen bi kisim varmis, nasil sifirladilarsa hic belli olmuyodu cok pardon :)

Sent from my HUAWEI VNS-L31 using Tapatalk
"Baş eğmedik edâniye ikbâl ü câh için.."
Kullanıcı avatarı
foottwo

ÖncekiSonraki

Dön TSF Yaşam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 70 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners