Hi-Fi ve Diğer Müzik Sistemleri Hakkında

Genel Yaşam Stili Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: Hi-Fi ve Diğer Müzik Sistemleri Hakkında

Mesaj razz » 20 Oca 2011, 19:34

Ben de tesisatımı Kuruçeşme'de Nuri Bigiş'te yaptırmıştım.. Şimdi motorsiklet ve ekipmanlarını satan bir mağaza oldu yanlış hatırlamıyorsam.. O ruh bende de kalmadı 2fast.. 147'nin orijinal CD/Tuner'ı her çukurda, tümsekte atlıyor, onunla bile uğraşmıyorum artık.. Eski Razz olacaktı da standard CD/Tuner ile devam edecekti.. peeehh..
" The difference between men and boyZ is the price of their toyZ "
Kullanıcı avatarı
razz

Mesaj 2fast4u » 20 Oca 2011, 23:30

daytona motor oldu bılıyorum sımdı esım o zaman kı kız arkadasımın golf une 4 adet kucuk woofer lı bır sıstem ekletmiştik:)bırde benım yesılkoy de erbakan dıye bir ustam vardı cok hızlı becerıklı bırısıydı dukkanda ortak falandı kucuk bır atelye ıdı.mdf lı bır sıstemde onlar yapmistı bana.Su an o erbakan buyuk ıslere soyundu sanırım kucuk bır hıfı fabrıkası var halkalı tarafında ve vip arac tasarlıyorlar televızyonda ara sıra cıkıyor.Benım pert cherokee nınde orjınal radyosunda tek hanelı fm ler yoktu malum:) uzun yıllardır araba sadece vasıta benım ıcın....bundan sonrada oyle olur ama bir gun vakıt bulursam yada motordan sogursam 155 Q4 veya ghıblı veya e30 kasa bır bimmer toplamak ısterım ...only for weekend :)
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Clk » 29 Oca 2011, 21:24

Erbakan'in dükkani Istasyon Caddesinde kücük bir yerdi ama sattigi ürünler genellikle piyasanin en kaliteli ve en pahali ürünleri idi. (Alpine agirlikli) Isciligi de en kalitelisindendi.
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj 2fast4u » 30 Oca 2011, 13:13

clk o kucuk dukkana ferrarı bıle gırıp nasıbını almıstı:)yıl 95
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj 2fast4u » 30 Oca 2011, 13:16

madem ıstasyon caddesıne gırdık durumcu babayıda tartıslalım dunden bugune durumcu baba yesılkoy arkasıdan çiroz da toplasmalar desıbel kıyaslamaları veya polat otelın onundekı pıyasalar yanlamalar gazlamalar tumseklerın bıle vız geldıgı fast and furıous gecelerı:))))
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Clk » 30 Oca 2011, 14:18

Artik eskisi gibi degil Yesilköy maalesef... Gerci Istanbul Istanbulluktan cikti ya!!! O da ayri bir konu :(

Dürümcü Baba dedigin gibi piyasa gencliginin takildigi mekandir. Gercek dürüm Florya yolunda Ziya'da yenir :) Bak canim cekti simdi :D
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj 2fast4u » 30 Oca 2011, 14:36

ne yesılkoy ne kalamıs eskısı gıbı degıl elbette belkı her tur arabayı motoru goruyoruz ama o zamanlar daha özeldi.Su an ınsan modellerıde cok turlendı.benım ıcınde ıstanbul bıtmıstır .
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Clk » 30 Oca 2011, 14:42

Ben neden kactim zannediyorsun :D
Kullanıcı avatarı
Clk

ÖncekiSonraki

Dön TSF Yaşam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 163 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners