TSF Bireysel Spor veya Tak覺m Sporu Yapanlar

Genel Yaam Stili Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: TSF Bireysel Spor veya Tak覺m Sporu Yapanlar

Mesaj mucadeleci » 05 Haz 2014, 18:23

Ahmet Ta癟覺 9 kez bapehlivan, bildiim kadar覺 ile g羹ree 23-25 yalar覺nda balam覺 eer o da g羹ree normal yalarda balasa g羹re tarihinin en b羹y羹k efsanesi olurdu diyorlar. Ahmet Ta癟覺, rahmetli Cengiz Elbeye ve o d繹nemin g羹re癟ilerinden bir kafile ile Japonaya ya gittiler ama tabi bu reklam ama癟l覺 bir organizasyondu yoksa tamamen farkl覺 teknikler :) Ben Recep Kara ve Ali G羹rb羹z 羹 ilgi ile takip ediyorum, aban Y覺lmaz da 癟ok iyi bir g羹re癟i v.s... konuyu da覺tmayal覺m da keke etraf覺m覺zda antrenmanlar覺na devam edebileceimiz bir g羹re okulu yada kl羹b羹 olsa da bo g羹nlerimizde az ter atsak ata sporumuzla...
Zamana and olsun ki.....
Kullan覺c覺 avatar覺
mucadeleci

Ya: 42
Kay覺t: 23 Kas 2011, 07:18

Mesaj raven » 05 Haz 2014, 19:04

kurt dereli, kel ali癟o, adal覺 halil, koca yusuf ... g羹rei sevmesem de (1 y覺l boyunca ders olarak g繹rm羹t羹m)g羹rein asl覺 olan yal覺 g羹re ger癟ekten teknik ve g羹癟 istiyor.
繹te yandan h覺zl覺 paket servis yap覺labilecek wing tsun u tek ge癟erim :)
D羹羹n羹yorum 繹yleyse var覺m, d羹羹nemiyorum 繹yleyse mal覺m!
Kullan覺c覺 avatar覺
raven

Ya: 53
Kay覺t: 26 Nis 2013, 19:31

Mesaj manil » 05 Haz 2014, 22:02

@raven wing tsun dendiginde emin boztepe vardir, bir turk'un japonyada bile kung fu okulu oldugunu gorunce soka girmistim ama hakkaten oyle. adam bu alanda yasayan efsane.
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

Mesaj raven » 05 Haz 2014, 22:07

Avc覺' y覺 unuttun mu ? toplan覺p wing tsun yapsak fena olmaz asl覺nda :)
D羹羹n羹yorum 繹yleyse var覺m, d羹羹nemiyorum 繹yleyse mal覺m!
Kullan覺c覺 avatar覺
raven

Ya: 53
Kay覺t: 26 Nis 2013, 19:31

Mesaj manil » 05 Haz 2014, 22:12

kotu ogretmen ama iyi ogrenciyim. :)
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

Mesaj Kurtay » 10 Haz 2014, 11:47

body ve y羹zme favori sporlar覺m, d羹zenli olarak 3 sene fitness, son bir y覺ld覺r body ve y羹zme yap覺yorum, 繹ncesinde 1,5 sene trekking yap覺yordum ta ki fiyatlar覺 u癟urduklar覺 zamana kadar
Evoluzione Tecnica
Kullan覺c覺 avatar覺
Kurtay

Ya: 31
Kay覺t: 23 May 2014, 10:28

Mesaj Kurtay » 10 Haz 2014, 11:49

Evde spor i癟in s羹r羹yle imkan var ki bence as覺l sorun 癟ou insanda disiplinsizlik, tabi ki yorgun arg覺n gelip disiplinden bahsetmekte sa癟ma o da kabul ama birey yapmak laz覺m.
Evoluzione Tecnica
Kullan覺c覺 avatar覺
Kurtay

Ya: 31
Kay覺t: 23 May 2014, 10:28

Mesaj Terasus » 27 Haz 2014, 16:04

Kendimi bildim bileli hep 3-5 kilo fazlam vardir. Ne sismanim, ne de fit. Kilo almamak icin her zaman yediklerime dikkat etmek zorundayim, ipin ucunu birakirsam ne olacagini cok iyi biliyorum :)

Bu nedenle elimden geldigince hareket etmeye ve spor yapmaya gayret ediyorum. Genelde kosu ve kardi yapsam da son 1 sene icerisinde agirlik antrenmanlarina da hafiften basladim. Boy 184cm. 2,5 sene once kilo konusunda zirve yaparaktan 94 kiloya kadar ciktim, sonra ciddi bir diyet ve kardio ile 84'e kadar gelip (4 ayda) bu kiloya demirledim uzunca bir sure. Sonra baktim ki bu kilo da biraz fazla, bunlari da vereyim de tam olsun dedim.

iste bu esnada imdadima p90x yetisti. Gectigimiz mart ortasinda basladim ve mayis ortasina kadar elimden geldigince duzenli takip ettim bu programi. Tony Horton amca gayet iyi biliyor bu isi. mayis ortasina geldigimde 76 kiloya inmis, fazlaliklari vermis ve gayet fit bir gorunume kavusmustum. mayis ortasinda tr'ye izne gelince ara vermek durumunda kaldim. tr'de ozledigim guzel yemeklere de dur diyemedim. Sonra tekrar santiye hayatima dondum ve su siralar motivasyonumu kaybetmis durumdayim. sanirsam 2-3 kilo kadar da geri aldim :shock: Acilen p90x programima geri donmem lazim ama motivasyonum yok, cok kotuyum.

Motivasyon icin sizin yontemleriniz nelerdir, nasil motive ediyorsunuz kendinizi? Var mi taktikler? :roll:
Kullan覺c覺 avatar覺
Terasus

Ya: 38
Kay覺t: 19 Tem 2010, 06:25

ncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    G繹r羹nt羹leme
    Yazar

D繹n TSF Yaam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 91 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners