TSF Bireysel Spor veya Takım Sporu Yapanlar

Genel Yaşam Stili Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: TSF Bireysel Spor veya Takım Sporu Yapanlar

Mesaj manil » 22 Ağu 2014, 08:32

Bu çocuktan yeni haberim oldu. :D Videoları izleyince şok oldum. :super: çocuk, çocuk değil adeta küçük bi hulk.
İsmi giuliano stroe. 2004 doğumlu, Romen kökenli. 2 yaşında, evet yanlış anlamadınız, 2 yaşında spora başlamış. :?
wikipedia'dan öğrendiğimize göre,

at age 2, he began lifting weights,flexibility and minor boxing and by age 3, was doing gymnastics, balancing tricks and bodyweight exercises... On February 24, 2010 he broke the world record for the number of 90 degree push-ups

maşallah diyoruz.

“Some people feel the rain. Others just get wet.”

Bob Marley
Kullanıcı avatarı
manil

Mesaj Altar » 28 May 2020, 17:17

7 -14 yaşına kadar futbol oynadım milli takım dahil. Fransaya danone kupası kadrosua seçildim izin vermedi ailem.Daha sonra futboluda bıraktım aile baskısı yüzünden.14 yaşında boks yaptım 3 sene müsabık dövüştüm,üniversite yüzünden bıraktım,Daha sonra üniversite yüzme takımın da bayrak yarışında derece yaptık.Onu da okul bitince bırakmak zorunda kaldım. 7 yıldır da kendi çapımda boks anteramanları yapıyorum.Yaş ortalaması büyük abilerimiz ve benımle yaşıt arkadaşlar da var.Rica ediyorum her çoçuk okul okumak zorun da değil,üniversite okuyunca mutlu olacağını düşünmeyin.İtü mezunuyum yurt dışların da yüksek lisans yaptım işimden nefret ediyorum.Bunları da spor hayatı baltalanmış biri olarak yazmak istedim.
Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur
Kullanıcı avatarı
Altar

Mesaj argentum » 28 May 2020, 19:12

Altar yazdı:7 -14 yaşına kadar futbol oynadım milli takım dahil. Fransaya danone kupası kadrosua seçildim izin vermedi ailem.Daha sonra futboluda bıraktım aile baskısı yüzünden.14 yaşında boks yaptım 3 sene müsabık dövüştüm,üniversite yüzünden bıraktım,Daha sonra üniversite yüzme takımın da bayrak yarışında derece yaptık.Onu da okul bitince bırakmak zorunda kaldım. 7 yıldır da kendi çapımda boks anteramanları yapıyorum.Yaş ortalaması büyük abilerimiz ve benımle yaşıt arkadaşlar da var.Rica ediyorum her çoçuk okul okumak zorun da değil,üniversite okuyunca mutlu olacağını düşünmeyin.İtü mezunuyum yurt dışların da yüksek lisans yaptım işimden nefret ediyorum.Bunları da spor hayatı baltalanmış biri olarak yazmak istedim.
Gerçekten çok doğru bir konuya değinmişsiniz, herkes mutlu olduğu şeyi yapmalı. Gerçi bu aralar çocuğunu futbolcu yapmaya çalışan çok bu da bir zorlama tabi.

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
argentum

Mesaj ekdellal » 28 May 2020, 20:02

argentum yazdı:
Altar yazdı:7 -14 yaşına kadar futbol oynadım milli takım dahil. Fransaya danone kupası kadrosua seçildim izin vermedi ailem.Daha sonra futboluda bıraktım aile baskısı yüzünden.14 yaşında boks yaptım 3 sene müsabık dövüştüm,üniversite yüzünden bıraktım,Daha sonra üniversite yüzme takımın da bayrak yarışında derece yaptık.Onu da okul bitince bırakmak zorunda kaldım. 7 yıldır da kendi çapımda boks anteramanları yapıyorum.Yaş ortalaması büyük abilerimiz ve benımle yaşıt arkadaşlar da var.Rica ediyorum her çoçuk okul okumak zorun da değil,üniversite okuyunca mutlu olacağını düşünmeyin.İtü mezunuyum yurt dışların da yüksek lisans yaptım işimden nefret ediyorum.Bunları da spor hayatı baltalanmış biri olarak yazmak istedim.
Gerçekten çok doğru bir konuya değinmişsiniz, herkes mutlu olduğu şeyi yapmalı. Gerçi bu aralar çocuğunu futbolcu yapmaya çalışan çok bu da bir zorlama tabi.

@altar Hayattaki en önemli seçimlerden biri meslek/iş seçimi. Sabahları ayaklar geri geri gidiyorsa yaşam kalitesini düşüren ve acil önlem alınması gereken yanlış kararlar verilmiştir. Zor bir durum, Allah kolaylık versin.
@argentum Covid-19 sonrası yeni normalde, futbol artık o kadar popüler kültür ürünü olmayacak. Zaten çoğu kulüp futbolcu maaşlarını düşürme girişimlerine başladı. Alt yazılarda okuduğum kadarı ile sponsorların çoğu fesih için kapımızı çalmaya başladı demiş Ali Koç.
Kullanıcı avatarı
ekdellal

Mesaj Altar » 29 May 2020, 15:46

argentum yazdı:

Ben böyle bir olaylar yaşadığım için yazdım ama şimdi ki anne baba profili çok farklı .Bizim zamanımız da sadece okul okumak hayatın kurtarır diye yönlendirildik.
Kullanıcı avatarı
Altar

Mesaj Altar » 29 May 2020, 15:50

ekdellal yazdı:
argentum yazdı:

@altar Hayattaki en önemli seçimlerden biri meslek/iş seçimi. Sabahları ayaklar geri geri gidiyorsa yaşam kalitesini düşüren ve acil önlem alınması gereken yanlış kararlar verilmiştir. Zor bir durum, Allah kolaylık versin.
@argentum Covid-19 sonrası yeni normalde, futbol artık o kadar popüler kültür ürünü olmayacak. Zaten çoğu kulüp futbolcu maaşlarını düşürme girişimlerine başladı. Alt yazılarda okuduğum kadarı ile sponsorların çoğu fesih için kapımızı çalmaya başladı demiş Ali Koç.

işe kalkıp gitmek ölümden beter ama bu yaştan sonra başka bir işe yönelmek sıfırdan başlamak Türkiye şartlarında çok zor maalesef iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.Belki çoçuğu olan birileri görür diye yazdım,hayatında bazı tercihlerini çoçuklarına bırakırlar.
Kullanıcı avatarı
Altar

Önceki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Yaşam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 54 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners