TSF Ne Okuyor?

Genel Yaşam Stili Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: TSF Ne Okuyor?

Mesaj Oktdmrglu » 03 Kas 2018, 23:36

Resim

2013’de kendi adıma hayatın pek de istediğim gibi ilerlemediği; üniversite sonrası geçirilen bir yıllık işsizlik döneminin bayağı bunalttığı bir zamanda elime geçmiş ve koca kitabı iki günde okumuştum. Kitap bittiğinde o kadar etkilendim ki; aynı gün tekrar başlayıp, bu kez satır satır, altını çizerek iki haftada tekrar bitirdim :) sonra işe filan girdim her şey yoluna girdi ama okumaya devam ettim. Her sene bir kez okurum. Kitabı ezberledim neredeyse :) Bu manyaklığımı gören bütün arkadaşlarım bir heves başlar ama tutunamayıp genelde ellinci sayfalar civarında bırakırlar. Herhalde hiçbir kitap bunun kadar okunması gereken zamanı kendi seçmez. Trend akımlara kapılır, yazın tatilde, şezlongda okumaya kalkarsan, çarpar :)
Amor Fati
Kullanıcı avatarı
Oktdmrglu

Mesaj Maradona » 03 Kas 2018, 23:38

jayzad yazdı:Resim

2013’de kendi adıma hayatın pek de istediğim gibi ilerlemediği; üniversite sonrası geçirilen bir yıllık işsizlik döneminin bayağı bunalttığı bir zamanda elime geçmiş ve koca kitabı iki günde okumuştum. Kitap bittiğinde o kadar etkilendim ki; aynı gün tekrar başlayıp, bu kez satır satır, altını çizerek iki haftada tekrar bitirdim :) sonra işe filan girdim her şey yoluna girdi ama okumaya devam ettim. Her sene bir kez okurum. Kitabı ezberledim neredeyse :) Bu manyaklığımı gören bütün arkadaşlarım bir heves başlar ama tutunamayıp genelde ellinci sayfalar civarında bırakırlar. Herhalde hiçbir kitap bunun kadar okunması gereken zamanı kendi seçmez. Trend akımlara kapılır, yazın tatilde, şezlongda okumaya kalkarsan, çarpar :)
Bitiremeyenler içinde ben de varım... :-(
Kullanıcı avatarı
Maradona

Mesaj Pardayan » 03 Kas 2018, 23:45

Resim
Kullanıcı avatarı
Pardayan

Mesaj mturann » 04 Kas 2018, 09:21

jayzad yazdı:Resim

Bitiremeyenlere beni de dahil edin :)
Kullanıcı avatarı
mturann

Mesaj Fatih28 » 04 Kas 2018, 13:11

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Fatih28

Mesaj manil » 04 Kas 2018, 17:51

Müthiş eğlenceli, keyifli bir kitap. Resim

Sent from my E6633 using Tapatalk
“Some people feel the rain. Others just get wet.”

Bob Marley
Kullanıcı avatarı
manil

Mesaj asymptote » 04 Kas 2018, 23:27

Bende daha eğlencelisi var.. ;)
Resim

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"Evrende en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir." - A. Einstein
Kullanıcı avatarı
asymptote

Mesaj raven » 18 Kas 2018, 15:15

Resim
Düşünüyorum öyleyse varım, düşünemiyorum öyleyse malım!
Kullanıcı avatarı
raven

ÖncekiSonraki

Dön TSF Yaşam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 59 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners