Ankara Burgercileri

Genel Ya┼čam Stili Konular─▒n─▒ Bulabilece─činiz B├Âl├╝m

Ankara Burgercileri

Mesaj Hellhound » 28 Nis 2019, 18:06

Konu yeme i├žme olunca bile akl─▒m─▒za gelen ilk payla┼č─▒m platformu TSF ise kafay─▒ saatlerle ├žoktan yemi┼čiz, gerisi yanc─▒ olarak e┼člik etmekte :lol:

InstagramÔÇÖdaki hesaplar─▒n gaz─▒yla kendimizi mekandan mekana atarken her sekt├Ârde oldu─ču gibi bu i┼čin arka plan─▒nda da de─či┼čik fakt├Ârler oldu─čunu ac─▒ tecr├╝belerle ├Â─čreniyoruz. Sosyal medya payla┼č─▒mlar─▒, ├Âzellikle yeni mekan ke┼čiflerinde yararl─▒ olsa da 10 g├╝nde bir belli hesaplar─▒n bombalad─▒─č─▒ mekanlar─▒n ÔÇťo kadar da iyi olmad─▒klar─▒n─▒ÔÇŁ tecr├╝be etmek pek mutlu hissettirmiyor. Buradan hareketle olduk├ža ├Ânem verdi─čim burger konusundaki deneyimlerimi aktarmak istedim. Tabi as─▒l konumuz saat oldu─ču i├žin akl─▒ma geldik├že ├žekti─čim saat-burger fotolar─▒ ile birlikte :champ:

Mekan yorumlar─▒na ge├žmeden ├Ânce referans al─▒nabilmesi a├ž─▒s─▒ndan burger tercihimi tarif edece─čim. ├ľncelikle pi┼čme seviyesinin sorulmas─▒ndan pek ho┼članm─▒yorum. Her ne kadar orta pi┼čmi┼č sevsem de fast food k├╝lt├╝r├╝nde bir yiyece─čin tek formda servis edilmesi gerekti─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum. Da─č─▒lan yumu┼čak k─▒ymadan ziyade ─▒zgara tad─▒n─▒n yo─čun olarak hissedildi─či nispeten kal─▒n burger k├Âftelerini tercih ediyorum. Ye┼čillik ve domates pek tarz─▒m de─čil. Hem burger k├Âftesinin lezzetli olmas─▒n─▒ hem de karamelize so─čan, ├ž─▒t─▒r malzemeler ve soslar─▒n uyum i├žerisinde olmas─▒n─▒ seviyorum. Dolay─▒s─▒yla ye┼čillik, domates ve so─čan─▒ do─črudan burgerin i├žine koyan mekanlar benim i├žin 1-0 geride ba┼čl─▒yor. Ayr─▒ca yanc─▒ soslar─▒n─▒n bile haz─▒r olmas─▒ pek ho┼čuma gitmezken burger i├žinde haz─▒r sos kullan─▒m─▒ benim i├žin aforoz nedeni.

Mekana gelince burgercilerin havaland─▒rmas─▒ ciddi problemÔÇŽ ├ço─ču yerde koku sinmesin denirse ya d─▒┼čarda oturulacak ya da avm i├žinde bir mekan tercih edilecek. Hal b├Âyle olunca k─▒┼č aylar─▒nda mekan─▒n havaland─▒rmas─▒, konforu da etkileyen ├Ânemli bir unsur. Bu nedenle yorumlar─▒mda bu konuya da yer vermeye ├žal─▒┼čt─▒m.

Etmanyak

┼×imdiye kadar yedi─čim en lezzetli burger k├Âftesini Etmanyak yap─▒yor. K─▒vaml─▒ (yumu┼čak ve da─č─▒lan k─▒yma de─čil) ve suluÔÇŽ ├ťst├╝ne ├╝stl├╝k soslar da bir o kadar lezzetli ve hamburger b├╝t├╝n olarak olduk├ža sa─člam bir harmoni i├žinde damaklar─▒ ├žatlat─▒yor. Ekmekleri kendileri yap─▒yorlar ve Burger i├žinde kullan─▒lan sos ve malzemeler bask─▒n lezzetler olmas─▒na ra─čmen k├Âftenin tad─▒ g├Âlgelenmiyor. ├ťst├╝ne bir de yemek sonras─▒ a─č─▒zda kalan tat da uzun s├╝re mutlu edince, Etmanyak Ankara burgercilerinin benim i├žin zirvesinde yer al─▒yor. Aioli ve Mush Burger favorilerim iken karakteristik peynir sevenler i├žin Konya K├╝fl├╝s├╝ de olduk├ža farkl─▒ bir lezzet.

Burgerlerden ayr─▒ sat─▒lan patates ortalama ├╝zeri lezzet ve dokuda iken, patatesler i├žin haz─▒r sos servis etmeleri benim i├žin mekan─▒n tek eksi taraf─▒. Nispeten k├╝├ž├╝k bir mekanda havaland─▒rma problemi az da olsa mevcut. Son olarak Frankfurter sosis benim i├žin y─▒ld─▒z bir ├╝r├╝n olmasa da yo─čun et tad─▒ i├žeren farkl─▒ bir sosis denemek isteyenler i├žin kesinlikle tavsiyedir.

Resim

Resim

Little Kitchen

Little Kitchen; burger, nachos ve pizza ├╝zerine yo─čunla┼čm─▒┼č bir restoran. Mekan─▒n nachos lar─▒ denenebilecek lezzetler iken pizzalar─▒ ┼čehrin iyi ─░talyan pizzas─▒ yapan mekanlar─▒yla yar─▒┼čabilecek seviyede de─čil. Burgerler ise ├žo─čunlukla ┼čansa kal─▒yor. K├Âftelerini nispeten kuru ve yavan buldu─čum mekan─▒n Ottoman Burger ve Peanut Burger gibi karakterize ve ├Âzg├╝n soslar bar─▒nd─▒ran altenatifleri varken denedi─čim en g├╝zel burgeri, All Beef Smoke Kitchen. F├╝melenmi┼č dana eti ve kendi yap─▒mlar─▒ olan barbek├╝ sosunun g├╝zel bir harman olu┼čturdu─ču burger, mekan─▒n k├Âftesindeki lezzet ve k─▒vam a├ž─▒─č─▒n─▒ kapat─▒yor. ─░yi say─▒labilecek patatesleri, kendi yapt─▒klar─▒ ekmekleri ve benim i├žin ├Ânemli olan kendi yapt─▒klar─▒ soslar─▒ ile AnkaraÔÇÖn─▒n ortalama ├╝zeri burgercilerinin aras─▒nda yer alan Little Kitchen, etin lezzetine biraz daha yo─čunla┼č─▒rsa ├╝st s─▒ralara oynayabilecek mekanlar aras─▒nda yer al─▒yor. Havaland─▒rma problemi olmayan mekan─▒n dekoru da uzun s├╝re vakit ge├žirmenizi sa─člayacak kadar g├╝zel.

Aloha Burger

Tavsiye ├╝zerine gitti─čim mekanda Aloha Special ve Ciobella Burger yedim. K├Âm├╝r ate┼činde pi┼čen burger k├Âfteleri pek sulu olmamakla birlikte uzun yol ├╝zeri molada yenen i┼čletme k├Âftelerini and─▒r─▒yor. Dolay─▒s─▒yla benim a├ž─▒mdan mekan─▒n tek ┼čans─▒ soslarla farkl─▒ bir lezzet yakalamakÔÇŽ Bu minvalde Aloha Special, ÔÇťhmm fena de─čilÔÇŁ dedirten ortalama bir lezzet iken Ciobella, ceviz, kapya biber ve pesto sos ile birlikte malzemelerin uyumu a├ž─▒s─▒ndan olduk├ža ho┼č bir lezzet. Mekan─▒n patatesleri ortalama lezzet ve dokuda iken yanc─▒ soslar─▒ burada da maalesef haz─▒rÔÇŽ Mekanda burger k├Âftesinin pi┼čme derecesi sorulmakta. ÔÇťNas─▒l olmas─▒ gerekiyorsa ├Âyle pi┼čirinÔÇŁ cevab─▒ ile ÔÇťtamam o zaman orta pi┼čiriyorumÔÇŁ denen burger de ├žok pi┼čmi┼če yak─▒n geliyor. Burger yan─▒nda servis edilen patatesler yenilik getirmezken yanc─▒ soslar─▒ burada da haz─▒r olarak kullan─▒l─▒yor. Havaland─▒rma ise biraz problemli.

Resim

Cezzar

Hadi bir deneyelim diyerek gitti─čim ve beklentimin ├╝zerinde lezzetle beni ┼ča┼č─▒rtan mekan Cezzar, AnkaraÔÇÖn─▒n en iyi burgerlerinden birini yap─▒yor. Klasik steakhouse tarz─▒ndaki burgerleri olduk├ža lezzetli ve sulu. E─čer belirtilmezse hamburgerler ikiye kesilmi┼č ve kesilen b├Âlgeler ─▒zgaraya g├Âsterilmi┼č olarak geliyor ki bu hadise eti kuruttu─ču i├žin pek de ho┼članm─▒yorum. Yaln─▒zca karamelize so─čan, f├╝me et ve burger peyniri ile servis edilen burger, ilave sosa ihtiya├ž b─▒rakmayacak kadar leziz. Burger ├Âncesi gelen meze tad─▒ndaki ikramlar, mekan─▒ AnkaraÔÇÖdaki burgercilerin bir t─▒k ├╝zerine ta┼č─▒rken burgerler ile birlikte sunulan patatesin lezzeti ortalama... Yanc─▒ soslar─▒ haz─▒r servis edilirken tane hardal bulundurmalar─▒ da benim a├ž─▒mdan b├╝y├╝k bir art─▒ puan. Ayr─▒ca steakhouse burgercilerinin klasi─či olan lokum burger de son derece lezzetli ve pi┼čme derecesi uygun idi.

Lezzettli burger k├Âftesi, kendi pi┼čirdikleri tereya─čl─▒ burger ekme─či, g├╝zel bir sunum ho┼č ve havaland─▒rma sorunu olmayan bir mekanla birle┼čince Cezzar, tekrar tekrar gidilecek bir yer.

Resim

Piel Roja

Piel Roja, zengin ba┼člang─▒├ž ve salata men├╝s├╝ ile burgerci olarak yola ba┼člay─▒p kafe k─▒vam─▒na b├╝r├╝nen bir restoran. Ancak benim i├žin g├╝zel sunum, ├Âzenli mekan ile kurutulmu┼č burger k├Âftelerinin ve ortalama burger soslar─▒n─▒n bulu┼čtu─ču bir mekan Piel Roja. Bug├╝ne kadar Seattle, Navajo ve Chiricahua Burger denedi─čim Piel Roja'da damak tad─▒ma g├Âre ├Âne ├ž─▒kan bir lezzet yok. Neyse ki patesleri ortalaman─▒n ├╝zerinde lezzete sahip ki az da olsa mekan─▒ kurtar─▒yorÔÇŽ

Pek leziz bulmad─▒─č─▒m ekmeklerini kendileri yaparken yanc─▒ soslar─▒ ise bir├žok burger restoran─▒ gibi haz─▒r kullan─▒yorlar. Farkl─▒ zamanlarda bir├žok kez ┼čans verdi─čim Piel Roja maalsef yeni nesil burgercilerle yar─▒┼čamayacak kadar ortalama i┼člere imza at─▒yor. Ho┼č dekore edilmi┼č mekan─▒n havaland─▒rma problemi bulunmamakta.

Unique Burgers

Olduk├ža y├╝ksek beklentiyle gitti─čim Unique, benim i├žin b├╝y├╝k bir hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒ÔÇŽ Denedi─čim dana tand─▒rl─▒ Unique Burger ve Smokey g├Âr├╝nt├╝ olarak m├╝thi┼č ve sulu sulu g├Âz├╝k├╝rken tat olarak kesinlikle benlik de─čil. A├ž─▒k ara hayat─▒mda yedi─čim en ya─čl─▒ ve a─č─▒r burger k├Âftesini yap─▒yorlar. ├ťst├╝ne ├╝stl├╝k bir de bu ya─č katman─▒, Unique BurgerÔÇÖde tand─▒rla bulu┼čunca, dinlene dinlene anca bitirilen bir burgere d├Ân├╝┼č├╝yor. Tabi bu hadise tamamen ├Âznel oldu─ču i├žin bol ya─čl─▒ et sevenler i├žin zirvede yer alan bir lezzet de olabilir Unique.

Mekan kendi ekmeklerini haz─▒rlarken yine kendi haz─▒rlad─▒klar─▒ ├že┼čit ├že┼čit yanc─▒ soslar─▒n─▒n olmas─▒ ise olduk├ža g├╝zel. Men├╝ye dahil edilebilen patates ve ayr─▒ca sat─▒lan, ince ince servis edilen ├ž─▒t─▒r so─čan ise burgerin tersine AnkaraÔÇÖda yedi─čim en lezzetli yanc─▒lar olabilir. Mekanda fazlaca dola┼čan a─č─▒r ya─č kokusu ├╝st├╝n├╝ze sinerken ke┼čke burger k├Âftesinin re├žetesini de─či┼čtirseler de yeniden ┼čans versem diyorumÔÇŽ

Resim

Garaj 55

B├╝y├╝k beklentiyle gitti─čim ve hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒na u─črad─▒─č─▒m bir ba┼čka mekan dahaÔÇŽ Gitmeden ├Ânce benzinlikte yer alan bir burgerci ne kadar iyi olabilir ki diyordum. Denedikten sonra benzlinlikte yer alan bir burgerci kadar iyiymi┼č diye d├╝┼č├╝nd├╝m. V8 ve ac─▒l─▒ olan Mustang BurgerÔÇÖi denedim. Maalesef iki burger de isimleri kadar haval─▒ olmaktan olduk├ža uzak, zincir burger restoranlar─▒n─▒n bir t─▒k ├╝zerinde lezzete sahip vasat burgerler. B├╝y├╝k ekme─čin i├žinde kaybolan k├╝├ž├╝k ve kuru bir burger k├Âftesi ne kadar lezzetli olabilir? Ayn─▒ zamanda f─▒r─▒n olarak da hizmet verdiklerinden anla┼č─▒labilece─či gibi, kendi ekmeklerini kendileri pi┼čiriyorlar. Maalesef ekmek konusunda da mekan, kendi ekme─čini pi┼čiren mekanlar aras─▒nda zay─▒f kal─▒yor.

Garaj 55, olduk├ža geni┼č oldu─ču i├žin havaland─▒rma problemi yok ve ├╝zerinize koku sinmiyor. Men├╝de servis edilen patates de vasat ve yanc─▒ soslar─▒ da haz─▒r olunca Garaj 55ÔÇÖin konsepti d─▒┼č─▒nda kurtar─▒r noktas─▒ kalm─▒yor.

Fess Burger

Fess Burger de AnkaraÔÇÖda s─▒k s─▒k ad─▒ ge├žen mekanlardan biri. Fess, burger k├Âftelerinden ziyade burger i├žinde kulland─▒klar─▒ soslarla ├Âne ├ž─▒km─▒┼č bir mekan. Men├╝den Relish Burger ve H├╝nkar BurgerÔÇÖi denedim. Maalesef k├Âftenin ekme─če k├╝├ž├╝k gelmesi problemi burada da mevcut. ├ľzellikle H├╝nkar BurgerÔÇÖde kullan─▒lan sos gayet lezzetli ancak bir b├╝t├╝n olarak bak─▒ld─▒─č─▒nda ekmek, soslar, peynir ve k├Âftenin lezzetinin b├╝t├╝nsel bir harmoni i├žinde oldu─čunu s├Âylemek zor. Burger k├Âftesi ince ve inceli─či oran─▒nda kuru. Di─čer mekanlardan farkl─▒ olarak burgerin yan─▒nda ister patates ister so─čan halkas─▒ isteyebiliyorsunuz ancak burada da yanc─▒ soslar─▒ haz─▒r olarak kullan─▒lmakta. Mekan ekmeklerini d─▒┼čar─▒ya yapt─▒r─▒yor. Geni┼č alan ve arka taraftaki mutfak sayesinde koku problemi yok. G├╝lery├╝z ve ├žay servisi, mekan─▒n en b├╝y├╝k art─▒lar─▒...

Resim

Big Bang Burger

Bildi─čim kadar─▒yla AnkaraÔÇÖda smash usul├╝ burger yapan tek yer Big Bang. Farkl─▒ yerlerde birka├ž ┼čubeleri olduklar─▒ i├žin yar─▒ zincir olarak tan─▒mlayabilece─čim mekan, listedeki di─čer i┼čletmeler kadar k├╝├ž├╝k ve heyecanl─▒ olmasa da benim i├žin risksiz ve g├╝zel bir alternatif. Son d├Ânemde men├╝deki bir├žok burger k─▒y─▒ma u─čram─▒┼č olsa da (k├Âz patl─▒canl─▒ ve ac─▒l─▒ burger efsane idi!) Smoke Bang ve Big Bang, hayal k─▒r─▒kl─▒─č─▒na u─čratmayan ba┼čar─▒l─▒ lezzetler.

Mekan─▒n tek problemi fast food mant─▒─č─▒ ile i┼če al─▒nan personelin burgerleri ├Âzensiz haz─▒rlamas─▒ iken, patateslerin lezzeti ve kendi haz─▒rlad─▒klar─▒ yanc─▒ soslar─▒ ile Big Bang, Ankara BurgerÔÇÖcilerinin ayr─▒ bir noktas─▒nda yer al─▒yor. Ayr─▒ca men├╝ ile gelen s─▒n─▒rs─▒z i├žecek de bir├žok ki┼čiyi tatmin edecek bir uygulama. Gitti─čim ┼čubelerde havaland─▒rma problemi yokken ah ke┼čke s─▒n─▒rs─▒z kabuklu f─▒st─▒k ikram─▒ da kalkmam─▒┼č olsayd─▒ diyorum...

Kulina Burger

Kulina AnkaraÔÇÖn─▒n en yeni burger d├╝kkanlar─▒ndan biri. Olduk├ža k├╝├ž├╝k bir mekanda hizmet veren restoran─▒n, b├╝y├╝k bir heyecanla titizlikle i┼čletildi─či anla┼č─▒l─▒yor. KulinaÔÇÖda Ac─▒ Burger ve Kulina ├ľzel Crunchy Burger denedim. ├çift kat ve nispeten k├╝├ž├╝k burger k├Âftelerine ra─čmen suyunu kaybetmemi┼č, yumu┼čak formlu bir burger k├Âftesi yap─▒yorlar. Burger k├Âftesi tam olarak sevdi─čim tarzda olmasa da burger i├žinde kullan─▒lan soslar ve mekan─▒n kendi re├žetesi ile d─▒┼čar─▒ya yapt─▒rd─▒─č─▒ ekme─čin lezzeti gayet uyumlu. Burgerlerin yan─▒nda ev yap─▒m─▒ tur┼ču suyu gelirken kendi yapt─▒klar─▒ yanc─▒ soslar─▒ olan ranch sos ve sar─▒msakl─▒ mayonez, mekan─▒ bir ad─▒m ├Âne ta┼č─▒yor. Bir de Arnavut biberi kullan─▒lan bir ac─▒ ayran var ki, yaln─▒zca onu i├žmek i├žin bile tekrar gidebilirim! Etmanyak'tan sonra benim i├žin ikinci s─▒rada yer alan Kulina'da maalesef havaland─▒rma problemi mevcut.

Resim

Hmbrgr

Bir├žok AVMÔÇÖde ┼čubesi olan Hmbrgr, Ankaral─▒y─▒ ev yap─▒m─▒ burgere al─▒┼čt─▒ran ├Ânemli i┼čletmelerden biri. Kendi malzemeni kendin se├ž mant─▒─č─▒yla haz─▒rlanabilen burgerleri vasat seviyede olsa da kendi yapt─▒klar─▒ yanc─▒ soslar─▒ ve s─▒n─▒rs─▒z i├žecek alternatifi ile standart avm men├╝s├╝ne ├žo─ču zaman tercih edilecek bir mekan Hmbrgr.

├çal─▒┼čanlar─▒n pek de standartlar─▒n─▒n olmad─▒─č─▒ Hmbrgr ┼čubelerinde k├Âftenin sululuk oran─▒ ┼čansa kal─▒yor ancak ├Âzellike tavuk fileto burgerini standart k├Âfteli burgerlerinden bile lezzetli buluyorum. Yanc─▒ soslar─▒ olarak haz─▒rlad─▒klar─▒ k├Âri ve tartar soslar─▒ ile Hmbrgr, pi┼čman etmeyecek ortalama mekanlar aras─▒nda yer al─▒yor. Gitti─čim ┼čubeler avm i├žinde oldu─ču i├žin havaland─▒rma problemi ile kar┼č─▒la┼čmad─▒m.

Sizler de deneyimlerinizi payla┼č─▒rsan─▒z g├╝zel bir rehber olu┼čturabiliriz :champ:
gurmekokular
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Hellhound

Kay─▒t: 14 A─ču 2014, 15:42

Re: Ankara Burgercileri

Mesaj eyimen » 28 Nis 2019, 19:34

S├╝per hizmet olmu┼č [emoji847]
Etmanyak ve Kulina'y─▒ bilmiyordum. En k─▒sa zamanda gidecegim. Cezzar ve Bigbang ┼ču anki favorilerim..

CPH1893 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
eyimen

Ya┼č: 38
Kay─▒t: 13 Tem 2015, 22:54

Mesaj khanruler » 28 Nis 2019, 20:02

├çok g├╝zel bir payla┼č─▒m olmu┼č, en k─▒sa zamanda ben de Etmanyak'─▒ tecr├╝be edece─čim :champ:

SM-G935F cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
khanruler

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 27 Haz 2017, 23:25

Mesaj gargamell » 28 Nis 2019, 20:17

Sakl─▒ Se├žilmi┼člerin bana verdi─či yetkiye dayanarak sizi forumun Vedat Milor'u ilan ediyorum! Arz ederim. :champ:
Are you not entertained?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
gargamell

Kay─▒t: 15 Haz 2013, 13:39

Mesaj Shinigami » 28 Nis 2019, 20:48

herzaman kaliteli i├žerik ile bizi ┼ča┼č─▒rtmad─▒n─▒z pek say─▒n Hellhound. Hepsini denemi┼č, damak tad─▒na g├╝venen biri olarak birebir g├Âr├╝┼člerimi dile getirmi┼čsiniz. fakat insan giderken bir alo der :lol: :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Shinigami

Kay─▒t: 02 Haz 2012, 12:10

Mesaj foottwo » 28 Nis 2019, 21:26

Burgerdinho'yu da ekleyebiliriz listeye..

Edit: Chef in the Kitchen da iyi bence..
Tanr─▒ Bizimle..
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
foottwo

Kay─▒t: 25 Mar 2016, 15:49

Mesaj adorno » 28 Nis 2019, 23:54

Bilahare deneyecegim, tesekkurler

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Her ba┼čar─▒l─▒ erke─čin ard─▒nda en az bir kad─▒n vard─▒r.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
adorno

Kay─▒t: 23 Tem 2012, 22:49

Mesaj adorno » 28 Nis 2019, 23:55

Bilahare deneyecegim, tesekkurler

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Her ba┼čar─▒l─▒ erke─čin ard─▒nda en az bir kad─▒n vard─▒r.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
adorno

Kay─▒t: 23 Tem 2012, 22:49

Mesaj Caner1983 » 29 Nis 2019, 17:38

Berkan ├╝stat eline sa─čl─▒k :champ:
Etmanyak ─▒ deneyece─čim ilk ankara ziyaretimde :thumbup:
San─▒rsam hmbrgr( sos d─▒┼č─▒nda art─▒s─▒n─▒ g├Ârmedi─čim bir yer) d─▒┼č─▒ndaki yerlerde yemedim
Ben niyeyse nusretciyim sebebi; hamburger i├žinde ye┼čillik dometes bende sevmem. Olmazsa olmaz─▒m karamelize so─čan, eti sulu, lezzet patlamas─▒ ya┼č─▒yorum. Eksileri; patetes ortalama, sos se├žene─či yok.
Can─▒m ├žekti :roll:
RolexÔÇÖs donÔÇÖt tick-tock
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Caner1983

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 05 Eyl 2014, 22:41

Mesaj Tolgi06 » 29 Nis 2019, 19:14

Hellhound ├╝┼čenmemi┼č yazm─▒┼čs─▒n ellerine sa─čl─▒k keyifle okudum. Ankara'da b├╝y├╝d├╝m ve ailem de orada, her ay gidiyorum ama bu mekanlar─▒n hi├žbirini bilmiyordum :D . Mutlaka deneyece─čim s─▒rayla.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Tolgi06

Ya┼č: 29
Kay─▒t: 03 Nis 2010, 23:20

Mesaj Hellhound » 29 Nis 2019, 20:14

Vakit ay─▒rd─▒─č─▒n─▒z i├žin te┼čekk├╝rler beyler :champ: :champ:

gargamell, ├žok g├╝ld├╝m. Tevecc├╝h├╝n├╝z :)
Shinigami, kahveden sonra burada da bulu┼čtuk ha :) E bir turlayal─▒m o halde :thumbup:
foottwo, her seferinde gideyim diyorum, araya bir ┼čeyler giriyor. Umar─▒m en yak─▒n zamanda deneyece─čim.
Caner Hocam, bir├žok ki┼či kar─▒┼č─▒k ve ya─čl─▒ etinden dolay─▒ steakhouse burgerlerini daha ├žok seviyor. Ben biraz daha soscu oldu─čum i├žin steakhouse burgerlerini birka├ž ayda bir yesem yeterli oluyor :)
gurmekokular
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Hellhound

Kay─▒t: 14 A─ču 2014, 15:42

Mesaj tunakemali » 30 Nis 2019, 09:52

Son d├Ânemde bir t─▒k daha az ├Âzenilmi┼č bulsamda hamburger s├Âz konusu oldu─čunda Nusret bence ├╝st s─▒ralar─▒ oynayabilir Ankara i├žin. ├ľzellikle di─čer hamburgercilerde ekmek konusunda gereken ├Âzenin g├Âsterilmedi─čini g├Ârd├╝m. Etin pi┼čirilmesi ise zaten ├žok ├žok iyiydi bence.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
tunakemali

Ya┼č: 33
Kay─▒t: 20 ┼×ub 2015, 10:06

Sonraki

D├Ân TSF Ya┼čam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 2 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners