Rak覺 Adab覺

Genel Yaam Stili Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: Rak覺 Adab覺

Mesaj taskin » 14 ub 2017, 00:58

bu yazd覺klar覺n覺z 癟ok ay覺p deil mi
Kullan覺c覺 avatar覺
taskin

Ya: 38
Kay覺t: 07 Mar 2014, 10:30

Mesaj taskin » 14 ub 2017, 01:04

aka bir yana aa覺daki gibi payla覺m yapan ablalardan g覺na geldi. iki duble i癟ip "rak覺 can'd覺r" yazan, akabinde google'dan cemal s羹reya iirleri arat覺p dikkat 癟ekmeye tipler var ya, onlar benim can覺m ite. onlar y羹z羹nden tiksindim art覺k.

dip not: tekirdaspor

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
taskin

Ya: 38
Kay覺t: 07 Mar 2014, 10:30

Mesaj Tgm » 14 ub 2017, 09:50

Kesinlikle duraca覺n yeri bileceksin. H覺zl覺 gitmeyeceksin. Masadan kopmayacaks覺n. Masada fazla kalabal覺k olmayacaks覺n. Tercihen sek i癟meyeceksin, suyu da rak覺 renk deitirecek kadar koyacaks覺n ;) :thumbup:
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
Kullan覺c覺 avatar覺
Tgm

Ya: 36
Kay覺t: 24 ub 2014, 15:17

Mesaj khef » 14 ub 2017, 11:03

Sofrada olmas覺n覺 istediimiz biri var ise, onun yerine kadehi masaya bir t覺k vururuz. :thumbup:

Umar覺m bir g羹n denk gelir; adab覺yla i癟er, muhabbet ederiz. :champ: :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
khef

Ya: 43
Kay覺t: 07 Mar 2014, 13:02

Mesaj Baran » 14 ub 2017, 15:04

Kucuklugumden beri babamdan dolay覺 rak覺 sofras覺nda b羹y羹d羹羹m羹 rahatl覺kla s繹leyebilirim.Seneler i癟indede 32 ya覺na gelene dek viski votka arap bira merak覺m hi癟 olmad覺 nedense..Kl羹pte bile rak覺 i癟erdim hanzo derlerdi :) Cok farkl覺 kiilerle rak覺 i癟tim.Nelere ahit oldum neler g繹rd羹m duydum.En unutamad覺g覺m rak覺 sofralar覺 hep Metin Akp覺nar覺n rak覺 sofras覺d覺r.Hayat覺mda bu kadar cok yiyip bu kadar cok i癟ebilen ve bozulmayan insan g繹rmedim.Muhabbette cabas覺..Rak覺 sofras覺nda en holanmad覺g覺m kiisel g繹zlemlerim ise unlar.

1-Rak覺 sofras覺na akam 21:00 de 22:00 de oturulmaz m羹mk羹nse mevsimden mevsime deimekle birlikte favorim 17:00 sular覺d覺r,uzun uzun oturup yava yava i癟meyi severim.

2-En sinirlendiim ey oturup 1. Kadehi bitmeden masadaki t羹m mezeleri yemekleri hap覺r hupur yiyen insan modelidir.Meze ad覺 羹st羹nde 癟atal ucu demektir azar azar yenir masada cok meze g繹z doyurur az覺 tatland覺r覺r.

3-Rak覺yla efelik eden adamla i癟mem,i癟ilen rak覺 miktar覺yla 繹v羹n羹lmez o rak覺y覺 i癟tiinde ne hale geldiine bakar覺m.

4-襤癟inde sap覺tan laf s繹z dinlemeyen insanla i癟mek o sofray覺 cekilmez hale getirir hi癟 holanmam.Sarho olunabilir ama masadakileri rahats覺z etmek hak degildir.

5-Grup halinde gidildiinde pek sorun etmesemde az kiinin dahil oldugu rak覺 sofras覺na i癟meyen adamla oturmam,muhabbete ayak uyduramaz ikide bir ac覺kt覺m ac覺kt覺m ana yemek nerde dedimi benim cinler tepeye f覺rlar.襤癟meyebilirsin o zaman baka zaman d覺arda kahve i癟elim mc donalds yiyelim bana uyar.

Akl覺ma geldikce yazar覺m daha var.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Ya: 39
Kay覺t: 02 ub 2011, 23:10

Mesaj cagatay1903 » 14 ub 2017, 16:41

khef yazd覺:Sofrada olmas覺n覺 istediimiz biri var ise, onun yerine kadehi masaya bir t覺k vururuz. :thumbup:

Umar覺m bir g羹n denk gelir; adab覺yla i癟er, muhabbet ederiz. :champ: :champ:

Muhteem ! . Masada g繹remediimiz bir dostumuz i癟in tek t覺k masaya vuruyoruz. 襤nce g繹ren bir hareket
Kullan覺c覺 avatar覺
cagatay1903

Ya: 42
Kay覺t: 10 Mar 2014, 15:52

Mesaj tt59 » 14 ub 2017, 18:18

Tekirdal覺 olmama ramen rak覺 kullanm覺yorum ama s覺n覺rl覺 bilgimle bir kac terimin a癟覺klamas覺n覺 yapmak isterim :)
Rak覺ya buz atilmaz denir,bunun sebebi rak覺n覺n i癟ine atilan buzun anosonu kristallendirmesi ve anasonun tad覺na var覺lamamas覺 olarak a癟覺klayabiliriz,
Cila atma terimine gelirsek,rak覺 i癟erek v羹cuda etil alkol al覺n覺r,rak覺 i癟meyi b覺rakt覺覺n覺zda bu etil alkol metil alkole d繹n羹羹r bu da ba arisina sebep olur,羹zerine bira i癟tiiniz zaman tekrar v羹cuttaki etil alkol oran覺 artar,ba ar覺n覺z azal覺r.
Yazilanlar i癟im tavsiyesi deildir,bilgi ama癟l覺d覺r :D
Herey karar覺nda g羹zeldir :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
tt59

Ya: 42
Kay覺t: 30 Au 2015, 17:43

Mesaj MertYe » 14 ub 2017, 19:10

Baran yazd覺:Kucuklugumden beri babamdan dolay覺 rak覺 sofras覺nda b羹y羹d羹羹m羹 rahatl覺kla s繹leyebilirim.Seneler i癟indede 32 ya覺na gelene dek viski votka arap bira merak覺m hi癟 olmad覺 nedense..Kl羹pte bile rak覺 i癟erdim hanzo derlerdi :) Cok farkl覺 kiilerle rak覺 i癟tim.Nelere ahit oldum neler g繹rd羹m duydum.En unutamad覺g覺m rak覺 sofralar覺 hep Metin Akp覺nar覺n rak覺 sofras覺d覺r.Hayat覺mda bu kadar cok yiyip bu kadar cok i癟ebilen ve bozulmayan insan g繹rmedim.Muhabbette cabas覺..Rak覺 sofras覺nda en holanmad覺g覺m kiisel g繹zlemlerim ise unlar.

1-Rak覺 sofras覺na akam 21:00 de 22:00 de oturulmaz m羹mk羹nse mevsimden mevsime deimekle birlikte favorim 17:00 sular覺d覺r,uzun uzun oturup yava yava i癟meyi severim.

2-En sinirlendiim ey oturup 1. Kadehi bitmeden masadaki t羹m mezeleri yemekleri hap覺r hupur yiyen insan modelidir.Meze ad覺 羹st羹nde 癟atal ucu demektir azar azar yenir masada cok meze g繹z doyurur az覺 tatland覺r覺r.

3-Rak覺yla efelik eden adamla i癟mem,i癟ilen rak覺 miktar覺yla 繹v羹n羹lmez o rak覺y覺 i癟tiinde ne hale geldiine bakar覺m.

4-襤癟inde sap覺tan laf s繹z dinlemeyen insanla i癟mek o sofray覺 cekilmez hale getirir hi癟 holanmam.Sarho olunabilir ama masadakileri rahats覺z etmek hak degildir.

5-Grup halinde gidildiinde pek sorun etmesemde az kiinin dahil oldugu rak覺 sofras覺na i癟meyen adamla oturmam,muhabbete ayak uyduramaz ikide bir ac覺kt覺m ac覺kt覺m ana yemek nerde dedimi benim cinler tepeye f覺rlar.襤癟meyebilirsin o zaman baka zaman d覺arda kahve i癟elim mc donalds yiyelim bana uyar.

Akl覺ma geldikce yazar覺m daha var.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

2 numara tam beni anlat覺yor :D
Kullan覺c覺 avatar覺
MertYe

Ya: 30
Kay覺t: 14 Au 2014, 19:13

ncekiSonraki

D繹n TSF Yaam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 45 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners