TSF Kahve ve ay Merakl覺lar覺 / Coffee & Tea Fans

Genel Yaam Stili Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: TSF Kahve ve ay Merakl覺lar覺 / Coffee & Tea Fans

Mesaj khef » 26 ub 2019, 13:19

Arkadalar termos konusunda d羹nyan覺n en iyisi Stanleydir. m羹r boyu garanti verir ve 癟ok uzun s羹reler yal覺t覺m salar. Teredd羹t etmeden alabilirsiniz. :thumbup:

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
khef

Ya: 43
Kay覺t: 07 Mar 2014, 13:02

Mesaj mertk » 26 ub 2019, 13:25

khef yazd覺:Arkadalar termos konusunda d羹nyan覺n en iyisi Stanleydir. m羹r boyu garanti verir ve 癟ok uzun s羹reler yal覺t覺m salar. Teredd羹t etmeden alabilirsiniz. :thumbup:

Tam bende onu sorucakt覺m, arkada覺mda stanley al dedi, contigo ya g繹re nas覺ld覺r ?

S覺cak tutma s羹resi 1.5 saat diyor yaln覺z dnr'覺n sayfas覺nda.Biraz az geldi s羹re.
IVAN BEBEK B襤R GN TRK襤YE'YE YOLUN DECEK!!!
Kullan覺c覺 avatar覺
mertk

Ya: 33
Kay覺t: 02 ub 2010, 00:42

Mesaj burakyigit » 26 ub 2019, 13:31

mertk yazd覺:
khef yazd覺:Arkadalar termos konusunda d羹nyan覺n en iyisi Stanleydir. m羹r boyu garanti verir ve 癟ok uzun s羹reler yal覺t覺m salar. Teredd羹t etmeden alabilirsiniz. :thumbup:

Tam bende onu sorucakt覺m, arkada覺mda stanley al dedi, contigo ya g繹re nas覺ld覺r ?

S覺cak tutma s羹resi 1.5 saat diyor yaln覺z dnr'覺n sayfas覺nda.Biraz az geldi s羹re.

Khef doru s繹ylemi, contigo ve stanley kullan覺yorum ama stanley daha iyi kesinlikle. zellikle filtre kahveyi daha uzun s羹re yal覺t覺m sal覺yor. Bahsettiim model "Stanley Classic One Hand Vacuum Mug" . Dolar覺n normal olduu zamanlar amazondan birka癟 adet alm覺t覺k. Amazona bak覺n bence.
Kullan覺c覺 avatar覺
burakyigit

Ya: 38
Kay覺t: 01 Eyl 2017, 20:13

Mesaj kiwi21 » 26 ub 2019, 13:48

Stanley'nin sicak ve soguk tutma suresi boyutuna bagli olmak uzere 15 saatten 32 saate, buzlu muhafaza etme suresi de 60 saatten 160 saate kadar degisiyor [emoji1303]
https://instagram.com/kiwiwatch
Kullan覺c覺 avatar覺
kiwi21

Ya: 36
Kay覺t: 31 Tem 2011, 10:56

Mesaj raven » 26 ub 2019, 15:06

mertk yazd覺:
raven yazd覺:
mertk yazd覺:Kupalarda 癟ok 癟abuk souyor kahve.Bir mug almay覺 d羹羹n羹yorum,starbucksinkiler idare eder mi yoksa baka markaya m覺 kaymal覺y覺m?

Yar覺n almam laz覺m gibi yerde bilmiyorum nerde sat覺l覺yo starbucks ve tchibodan baka nerelerde sat覺l覺yo?Birde starbucksun 羹st羹 kapal覺 servis bardaklar覺ndan m覺 alsam acaba?

Bir yard覺m覺n覺z覺 bekliyorum.

襤yi ve kaliteli bir termos almak istiyorsan覺z acele etmeyin. 襤nterneten al覺n bir ka癟 g羹n sonra iyi bir termosunuz olur.

Ben Contigo Huron ve Thermos ns 403 kullan覺yorum. Contigo kaynam覺 suyu tam dolu olursa 5 saate kadar 癟ay i癟ilecek 覺s覺da tutabiliyor. Filtre kahveyi ise en fazla 2,5 saat tutuyor.
NS 403 ise her ne kadar 羹zerinde 12 saat s覺cak tutuyor dese de kaynam覺 suyu 20 saate yak覺n 癟ay i癟ilecek s覺cakl覺kta tutabiliyor. Filtre kahveyi ise 8 saat i癟ilebilir s覺cakl覺kta tutuyor. Kendim test ettim.
Ayr覺ca Contigo Tchibo'da var fakat o kadar para verilmez ve 羹zerine biraz daha konur ve thermos ns 403 al覺n覺r.
Tchibo'da trendx diye bir marka var bir k覺rtasiye ithal ediyor. Uzak durun. Daha d羹ne kadar 50 TL ye sat覺lan mal 139 TL olmu. Bu marka vakum termos deil ve en 癟ok 1,5 saat s覺cak tutar.
Starbucks termos ise yine 1,5 saat s覺cak tutar ve s覺zd覺rmazl覺k garantisi yok.
NS 403 羹n ve contigo nun var.
Ayr覺ca kahve k繹eniz hay覺rl覺 olsun. O k繹eye bir kahve deirmeni g羹zel olur. Ayr覺ca kahveyi ya kotu renk bir kavanoza koyun ya da vakumlu bir kahve kutusu al覺n. :thumbup:

neriler i癟in teekk羹r ediyorum raven :champ:

Contigo'nun i癟me a覺zl覺覺 var ama thermos' da g繹remedim, kapa覺 a癟覺p m覺 i癟mek gerekiyor onu ? Vakumlu kap ald覺m da deirmen daha bakamad覺m malesef.Bir bodrum bir istanbul yapt覺覺m i癟in h覺zl覺 alay覺m dedim ama aceleye getirmemek en iyisi gibi bu durumda.

Thermos NS 403 de i癟me aazl覺覺 daha derin ve g羹venli. Duda覺n覺 yakmadan rahatl覺kla i癟ebiliyorsun. Kapa覺 a癟t覺覺nda o derin i癟me aazl覺覺 seni kar覺l覺yor :D
Ayr覺ca ns 403 羹 almadan 繹nce stanley den laken e b羹t羹n kaliteli termos markalar覺n覺 inceledim. En zarif kullan覺l覺 ve performans覺 iyi olan termos ns403. Stanley termoslar kaliteli fakat 癟ok kaba. Zaten as覺l 羹retim amac覺 abd de inaat i癟ilerinin kullan覺m覺 i癟indi. Ns 403 al piman olmazs覺n :thumbup:
D羹羹n羹yorum 繹yleyse var覺m, d羹羹nemiyorum 繹yleyse mal覺m!
Kullan覺c覺 avatar覺
raven

Ya: 53
Kay覺t: 26 Nis 2013, 19:31

Mesaj mertk » 26 ub 2019, 15:35

https://www.hepsiburada.com/stanley-adv ... HEEALw_wcB

Thermos'lar daha pahal覺 geldi.T羹rkiyeden unu alay覺m diyorum stanley ne diyorsunuz?

Yurt d覺覺ndan gelicek 20-30 g羹nde.Stanley fiyat覺 baya uygun.
Kullan覺c覺 avatar覺
mertk

Mesaj mertk » 26 ub 2019, 15:38

Yaln覺z bu att覺覺m linkteki Stanley vakumlu deil mi ?
Kullan覺c覺 avatar覺
mertk

Mesaj raven » 26 ub 2019, 17:07

mertk yazd覺:Yaln覺z bu att覺覺m linkteki Stanley vakumlu deil mi ?

Vakumlu fakat kapak k覺sm覺ndan 癟ok 覺s覺 kaybeder. Stanley bu mug termos i癟in 1,5 saat s覺cak tutar yaz覺yor.
Ayr覺ca t羹m termoslar i癟in verilen 覺s覺 koruma deerleri tam dolu ve belirtilen s羹relere kadar hi癟 a癟覺lmama art覺yla ge癟erlidir. Ayr覺ca d覺ar覺n 覺n 覺s覺s覺 da bu s羹relere etki eder.
D羹羹n羹yorum 繹yleyse var覺m, d羹羹nemiyorum 繹yleyse mal覺m!
Kullan覺c覺 avatar覺
raven

Ya: 53
Kay覺t: 26 Nis 2013, 19:31

ncekiSonraki

D繹n TSF Yaam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 94 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners