TSF Kahve ve ay Merakl覺lar覺 / Coffee & Tea Fans

Genel Yaam Stili Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: TSF Kahve ve ay Merakl覺lar覺 / Coffee & Tea Fans

Mesaj Y覺lmaz » 11 Kas 2019, 00:43

N繹bette chado Energy boost

SM-G973F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Y覺lmaz

Ya: 39
Kay覺t: 02 Haz 2015, 11:06

Mesaj moy » 11 Kas 2019, 11:31

Noyn yazd覺:Resim

Bu markan覺n farkl覺 癟ekirdekleri var. 襤lk 繹nce Cuba'y覺 alm覺t覺m. Colombia ikinci tercihim oldu ama aroma vs olarak Cuba'ya g繹re cok daha youn ve lezzetli.

Moliendo nami dier kahve.com cand覺r.
Bu ara kahve i癟meyi b覺rakt覺m gibi (tiroid ila癟lar覺 sayesinde kokulara kar覺 a覺r覺 duyarl覺 oldum) nceden haftada bir 羹retim tesilerine gider al覺veri yapar Sezai beyle biraz laflard覺k.D繹n羹tede avuba覺 Polonezk繹y yollar覺nda biraz viraj kas覺p stresimi atar. irkete ge癟erdim tam bir antidepresan etkisi :lol: :lol:
Ben genelde sert, asiditesi d羹羹k (ekilik bozuyor beni) g繹vdesi tam olan kahvelerden holan覺yorum.
benim tarz覺mda kahvelerden holan覺yorsan覺z Colombia Supremo Huila y覺 tavsiye ederim yok ben asiditesi y羹ksek olan sert kahve isterim derseniz tek tavsiyem Brasil Fine Cup Santos olur.Bu 2 sini mutlaka deneyin derim piman olmazsan覺z.
Havac覺l覺覺 ve kahveleri seviyorsan覺z mutlak ama mutlaka 羹retim tesisine bi uray覺n.
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

Mesaj Noyn » 11 Kas 2019, 12:43

moy yazd覺:
Noyn yazd覺:Resim

Bu markan覺n farkl覺 癟ekirdekleri var. 襤lk 繹nce Cuba'y覺 alm覺t覺m. Colombia ikinci tercihim oldu ama aroma vs olarak Cuba'ya g繹re cok daha youn ve lezzetli.

Moliendo nami dier kahve.com cand覺r.
Bu ara kahve i癟meyi b覺rakt覺m gibi (tiroid ila癟lar覺 sayesinde kokulara kar覺 a覺r覺 duyarl覺 oldum) nceden haftada bir 羹retim tesilerine gider al覺veri yapar Sezai beyle biraz laflard覺k.D繹n羹tede avuba覺 Polonezk繹y yollar覺nda biraz viraj kas覺p stresimi atar. irkete ge癟erdim tam bir antidepresan etkisi :lol: :lol:
Ben genelde sert, asiditesi d羹羹k (ekilik bozuyor beni) g繹vdesi tam olan kahvelerden holan覺yorum.
benim tarz覺mda kahvelerden holan覺yorsan覺z Colombia Supremo Huila y覺 tavsiye ederim yok ben asiditesi y羹ksek olan sert kahve isterim derseniz tek tavsiyem Brasil Fine Cup Santos olur.Bu 2 sini mutlaka deneyin derim piman olmazsan覺z.
Havac覺l覺覺 ve kahveleri seviyorsan覺z mutlak ama mutlaka 羹retim tesisine bi uray覺n.

Kahveyi ben de azaltmaya 癟al覺覺yorum yoksa spordan 繹nce i癟tiimde bir etkisi olmuyor.

Her t羹rl羹 hava, kara ve deniz ara癟lar覺n覺 severim :) tavsiyeniz i癟in teekk羹r ederim. 襤kisini de deneyeceim.

Viraj i癟in de Bozhane ve Riva yolunu tercih ediyorum. Hem motorla hem de arabayla orman yollar覺ndan ge癟mek insan覺 yeniliyor.
Noyn

Kay覺t: 13 Kas 2013, 23:48

Mesaj moy » 11 Kas 2019, 13:08

Spor ve kahve diyince akl覺ma gelen ECA efedrin kafein aspirin.
:D :D :D -40 kg verip + 50 kg almay覺 baaran benden baka kim vard覺r acaba :lol: :lol: :lol:
ekmek繹yde a癟覺yorum 羹zerini bal覺yorum, readiye, cumhuriyet, polonezk繹y ,繹y羹mce, g繹ll羹, paamand覺ra, buzhane, riva
(kapodokya caddesi 34-46 nolu yol 羹zerinden)
Riders cafede 2bira bal覺k+kalamar+karides (riva da restoran tavsiyesine ihtiyac覺m var)
D繹n羹te bazen ayn覺 rotada viraj kasarak bazen Kuzey Marmara yolunda bi top speed yapt覺ktan sonra eve pamuk gibi olmu bir ekilde gidiyorum. :thumbup: :thumbup:
viraj i癟in bende darl覺k ve yeni繹y virajlar覺 var sizde varsa yeni tavsiye beklerim.
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

Mesaj Noyn » 11 Kas 2019, 14:42

moy yazd覺:Spor ve kahve diyince akl覺ma gelen ECA efedrin kafein aspirin.
:D :D :D -40 kg verip + 50 kg almay覺 baaran benden baka kim vard覺r acaba :lol: :lol: :lol:
ekmek繹yde a癟覺yorum 羹zerini bal覺yorum, readiye, cumhuriyet, polonezk繹y ,繹y羹mce, g繹ll羹, paamand覺ra, buzhane, riva
(kapodokya caddesi 34-46 nolu yol 羹zerinden)
Riders cafede 2bira bal覺k+kalamar+karides (riva da restoran tavsiyesine ihtiyac覺m var)
D繹n羹te bazen ayn覺 rotada viraj kasarak bazen Kuzey Marmara yolunda bi top speed yapt覺ktan sonra eve pamuk gibi olmu bir ekilde gidiyorum. :thumbup: :thumbup:
viraj i癟in bende darl覺k ve yeni繹y virajlar覺 var sizde varsa yeni tavsiye beklerim.

Beykoz Akbaba k繹y羹n羹 ge癟tikten hemen sonra Dereseki k繹y羹 mezarl覺覺 var. Tam oradan sola doru yokua d繹n羹nce yol Beykoz orman覺na 癟覺k覺yor, o yol da g羹zel.
Noyn

Kay覺t: 13 Kas 2013, 23:48

Mesaj MrPand羹l » 12 Kas 2019, 13:01

Selam :)Resim

HTC 10 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
MrPand羹l

Kay覺t: 05 Tem 2015, 01:16

Mesaj cagatay1903 » 13 Kas 2019, 14:00

srknsntrk85 yazd覺:Selam :)Resim

HTC 10 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

bu g羹zel manzaradan sonra kapal覺 ortam fotosu ))))

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
cagatay1903

Ya: 42
Kay覺t: 10 Mar 2014, 15:52

Mesaj Y覺lmaz » 13 Kas 2019, 23:03

Y覺lmaz yazd覺:N繹bette chado Energy boost

SM-G973F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

Fotograf覺m tapatalk覺n azizliine uram覺 :(
Y覺lmaz

Ya: 39
Kay覺t: 02 Haz 2015, 11:06

ncekiSonraki

D繹n TSF Yaam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 69 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners