TSF Yat覺r覺m Kl羹b羹

Genel Yaam Stili Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: TSF Yat覺r覺m Kl羹b羹

Mesaj Khan » 05 Ara 2016, 13:39

Archimed yazd覺:Dolarlar覺 bozdurun, TL'ye 癟evirin. Bunu ben demiyorum; Reyiz 繹yle diyor. Hem baz覺 esnaf da 300-500 USD sat覺 belgesi ibraz edene bele sa癟 tra覺, yemek vs hizmeti sunuyor [emoji38] [emoji38] [emoji38]

Komik :D T羹rkiye ekonomisinde dolar bozarak d羹羹r羹l羹r mu ya :D bi ya覺ma daha girdim valla.
God is good! Eski Kullan覺c覺 Ad覺 Nethuistr
Kullan覺c覺 avatar覺
Khan

Kay覺t: 25 Mar 2016, 12:17

Mesaj Archimed » 06 Ara 2016, 13:39

Nethiustr yazd覺:
Archimed yazd覺:Dolarlar覺 bozdurun, TL'ye 癟evirin. Bunu ben demiyorum; Reyiz 繹yle diyor. Hem baz覺 esnaf da 300-500 USD sat覺 belgesi ibraz edene bele sa癟 tra覺, yemek vs hizmeti sunuyor [emoji38] [emoji38] [emoji38]

Komik :D T羹rkiye ekonomisinde dolar bozarak d羹羹r羹l羹r mu ya :D bi ya覺ma daha girdim valla.

Reyizi dinleyelim, d覺 mihraklar覺n oyunlar覺n覺 bozal覺m :lol: :lol:
Kullan覺c覺 avatar覺
Archimed

Kay覺t: 01 Eki 2011, 14:28

Mesaj mehmetalpcan » 08 Ara 2016, 01:56

Y羹zde 52 dinliyor koca reisi .! .arsa yat覺r覺m覺n覺 tek ge癟erim. Tecr羹be 覺le sabit,yaln覺z degerlenmis yerde dag ba覺nda deil. G羹venilir arkadalarla ortak arsa alinmali.
i癟ki b羹t羹n k繹t羹l羹klerin anas覺d覺r Hz Muhammed SAV.
Kullan覺c覺 avatar覺
mehmetalpcan

Ya: 55
Kay覺t: 05 Mar 2010, 22:38

Mesaj eraslani » 08 Ara 2016, 07:24

Ne dolar ne arsa ne borsa...yumurta ..6-7 liraya alinan yumurta 15 tl oldu 1 ay i癟erisinde.

SM-G930F cihaz覺mdan g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj albaysali » 09 Ara 2016, 11:01

Yumurta iinde olupda bu talebi bilenler vurdu paray覺 :D

Yumurta fiyatlar覺n覺n son bir haftada y羹kselmesinin nedeni anla覺ld覺. 30 yumurtal覺 koli fiyat覺n覺n 8 liradan 15 liraya 癟覺kmas覺n覺n nedeni ihracat talebi. evre 羹lkelerde g繹r羹l羹n ku gribi vakalar覺 T羹rkiye'de yumurta 羹reticilerine ilgiyi yeniden art覺rd覺. reticiler bir d繹nem hakim olduklar覺 pazarda yeniden fiyat belirlemeye balad覺. Ge癟tiimiz hafta 襤ran'da rastlanan ku gribi vakas覺 sonucu 513 binden fazla tavuk telef oldu. Yine Uzak Dou, Rusya ve Asya'da vakalar tek de olsa hayvanlarda g繹r羹ld羹. Bu gelimeler bata Irak olmak 羹zere 癟evre 羹lkelerin yumurta ihtiyac覺n覺n T羹rkiye'den kar覺lanmas覺na neden oldu. T羹rkiye'de Afyon, Kayseri, Amasya ve dier illerde talebin kar覺lanmas覺nda s覺k覺覺kl覺k yaand覺. Yumurtan覺n 12'li koli fiyat覺 da 36 dolara kadar 癟覺kt覺
FARK 10 DOLAR
Kendi 羹lkelerinde ku gribinin g繹r羹lmesi 羹zerine 襤ranl覺 t羹ccarlar覺n T羹rkiye'de baz覺 illerde 12'li koliden oluan yumurtay覺 32 dolardan balad覺覺 dikkat 癟ekti. Ancak yumurta fiyatlar覺n覺n bu seviyelerde kalmad覺覺, 34-36 dolara 癟覺kt覺覺 belirtiliyor. Ge癟en y覺l覺n fiyat覺 18-22 dolar olarak veriliyor. Talep younluu 12'li kolide fark覺 ise 10 dolara 癟覺kard覺.
2,6 DOLAR ERB襤L'DE 11 DOLARA IKIYOR
Erbil'de yumurtan覺n koli fiyat覺 13 bin dinar覺 buluyor. O da yakla覺k 10 dolar ediyor. T羹rkiye'den 12 kolisini 32 dolara alan Erbilli bir esnaf bir kolisi yakla覺k 2,6 dolara mal olan yumurtalar覺 Erbil'de 11 dolara sat覺yor. Ge癟en y覺l Erbil'deki bu pazar, T羹rkiye'deki ku gribi abart覺lar覺 nedeniyle 襤ranl覺 yumurtac覺lar覺n eline ge癟miti. Bu pazara 襤ranl覺lar覺n mal yetitiremedii g繹r羹lm羹t羹. Bu pazar imdi T羹rk yumurta 羹reticilerinin eline ge癟ti.
TRK襤YE 1.2 M襤LYAR TL ZARAR ETM襤T襤
T羹rkiye'de 2015 y覺l覺nda Bal覺kesir'de 'lokal' olarak ortaya 癟覺kan ku gribinin faturas覺 yumurta ve kanatl覺 hayvan 羹reticisi sekt繹re ge癟en y覺l 1.2 milyar liraya mal olmutu. T羹rkiye'de AB standard覺 羹zerinde 羹retim yapan 20 kesimhane var ve ihracat yapabilecek sertifikaya sahip.
襤RAN'DA 4 襤FTL襤KTE IKTI
襤ran'da Tahran 癟evresinde ku gribi tespit edildi. 襤ran'da 4 癟iftlikte ku gribine rastlanmas覺 nedeniyle 513 binin 羹zerinde tavuk itlaf edildi. Uzmanlar, g繹癟men kular覺n g羹zergah覺nda olmad覺覺 i癟in T羹rkiye a癟覺s覺ndan herhangi bir riskin bulunmad覺覺na dikkat 癟ekiyor.
"Sak覺n, Allah'覺 zalimlerin yapt覺klar覺ndan habersiz sanma! Ancak onlar覺 , korkundan g繹zlerin d覺ar覺 f覺rlayaca覺 bir g羹ne erteliyor.."
Kullan覺c覺 avatar覺
albaysali

Kay覺t: 18 Eki 2012, 13:09

Mesaj o2o » 14 Ara 2016, 22:54

Yellen uzun s羹redir ilk kez ''ahin'' konuuyor, 2017 y覺l覺nda USD sat覺 fiyatl覺 olan ''saat almak'' iyice zorlaacak. :( :(

TL baz覺nda yeni saat fiyatlar覺na al覺makta iyice zorlanaca覺z art覺k :(
Kullan覺c覺 avatar覺
o2o

Kay覺t: 17 Kas 2015, 18:53

Mesaj o2o » 16 Ara 2016, 19:29

o2o yazd覺:
o2o yazd覺:Bir arkada覺m覺n 繹n羹m羹zdeki g羹nlerde euro/usd paritesi 1,07 ye gelecek 繹ng繹r羹s羹 var. Tahmini olan?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu羹n konutum usd/tl 繹nce 3.1x 癟ekilir sonra tavan 3,40 vs
Paritede ise 1,04 euro/dolar ilk hedef diyor. YTD YATIRIM TAVS襤YES襤 DE襤LD襤R....

lkemin ekonomik g羹c羹n羹 kur fiyatlar覺 g繹steriyor :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bizimki yat覺r覺m dam覺man覺 gibi [emoji2]

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
o2o

Kay覺t: 17 Kas 2015, 18:53

Mesaj menes » 06 Au 2019, 00:15

Bu mesajlar覺 okudum dolar覺n 2.08ken alan abimiz umar覺m elinden hemen 癟覺karmam覺t覺r :). Keke imdi de o civarda olaayd覺
Kullan覺c覺 avatar覺
menes

Kay覺t: 28 Tem 2019, 17:27

ncekiSonraki

D繹n TSF Yaam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 53 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners