u An Akl覺n覺zda Hangi Kalem Var?

Genel Yaam Stili Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: u An Akl覺n覺zda Hangi Kalem Var?

Mesaj raven » 22 Ara 2014, 14:21

Dolma kalem i癟in s繹yl羹yorum Caner1983. U癟lar覺n tutars覺zl覺覺 bezdiriyor. Tutukluk yap覺yor ki 3 farkl覺 markan覺n m羹rekkebini denedim sonu癟 yine tutukluk ve hatta yazarken s羹rt羹nme sesini bile duyabiliyorsun. Daha ge癟en g羹n ald覺覺m kalemi k覺r覺p 癟繹pe att覺m. :evil:
D羹羹n羹yorum 繹yleyse var覺m, d羹羹nemiyorum 繹yleyse mal覺m!
Kullan覺c覺 avatar覺
raven

Ya: 53
Kay覺t: 26 Nis 2013, 19:31

Mesaj mehmetalpcan » 31 Ara 2014, 02:23

pelikan her zaman pelikan hele 18 ayar alt覺n u癟 tad覺ndan yenmez. souveran 800 g羹m羹 tart覺覺lmaz 癟elik k覺rtasiye tahtakale vak覺f han kar覺s覺 en iyi fiyat.
i癟ki b羹t羹n k繹t羹l羹klerin anas覺d覺r Hz Muhammed SAV.
Kullan覺c覺 avatar覺
mehmetalpcan

Ya: 55
Kay覺t: 05 Mar 2010, 22:38

Mesaj raven » 31 Ara 2014, 19:42

k覺rm覺 olduum scrikss kalem i癟in firma yetkilisini arad覺m ve tutukluk yapan kalemin servise gidip geldikten sonra tutukluk yapmad覺覺n覺 art覺k hi癟 yazmad覺覺n覺 :shock: ve k覺r覺p att覺覺m覺 s繹yledim. Firma yetkilisi de servise girip 癟覺kan bir kalemin nas覺l b繹yle olduuna a覺rarak bana bila bedel yeni kalem yollayacaklar覺n覺 s繹yledi ve g羹n羹nde de yeni kalemi g繹nderdi. g繹nderdikleri kalem ile benim k覺r覺p att覺覺m kalem ayn覺 olmas覺na ramen g繹nderilen kalemin yaz覺m kalitesi 癟ok daha iyi . bu davran覺lar覺ndan dolay覺 scrikss yetkilisi Soner beye teekk羹rlerimi sunuyorum :thumbup: Soner bey her durumda 羹r羹nlerinin arkas覺nda olduklar覺n覺 ve dolma kalem kullan覺c覺lar覺n覺n kendileri i癟in 繹nemli olduunu s繹yledi.
Tabi bu durum scrikss kalemlerinin yaz覺mdaki tutars覺zl覺klar覺n覺 gidermiyor. bir 癟ok kii bu tutukluktan ve yaz覺mdaki tutars覺zl覺ktan ikayet癟i umar覺m daha kaliteli ve ince i癟ilikli u癟lar kullan覺rlar.
D羹羹n羹yorum 繹yleyse var覺m, d羹羹nemiyorum 繹yleyse mal覺m!
Kullan覺c覺 avatar覺
raven

Ya: 53
Kay覺t: 26 Nis 2013, 19:31

Mesaj zfr » 16 Oca 2015, 01:05

Pelikan M200
Resim
"Saatin kendisi mekan, y羹r羹y羹羹 zaman, ayar覺 insand覺r... Bu da g繹sterir ki zaman ve mekan, insanla mevcuttur!"
Kullan覺c覺 avatar覺
zfr

Ya: 41
Kay覺t: 03 Eki 2011, 18:49

Mesaj MelisTendik » 02 Eyl 2016, 17:31

Kendime deilde yienime unu alaca覺m. Bizim zaman覺m覺zda b繹yle ilgin癟 eyler mi vard覺 yahu :D

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
MelisTendik

Kay覺t: 02 Eyl 2016, 17:20

Mesaj sandan » 28 Eyl 2016, 13:49

mehmetalpcan a tamamen kat覺l覺yorum.
Pelikan m羹thi bir dolmakalem. Replikas覺 yok; en az覺ndan duymad覺m. Bir tane M600 yeil (tam bir klasik) ve yine M600 kasa 羹retilen Piazza Navona var. Her ikiside 18 ayar F u癟. Piazza 18 ayar geliyor zaten. M600 羹 de rica ettim fark almadan 18 ayar F u癟 takm覺t覺 elik K覺rtasiye. Gidin Tahtakaleye bitirin ii bir M serisiyle.
Ben g羹nl羹k ilerimde ve not al覺rken falan kullan覺yorum. K羹癟羹k yazd覺覺m i癟in F u癟 benim i癟in ideal.
3 ay sonra a癟 kapa覺n覺 yaz. En ufak bir tekleme, kesiklik yaamad覺m imdiye kadar. Gitmiken Pelikan Edelstein serisi bir m羹rekkep de al覺n; mis.
Bir Edelstein mavim var; birinde genelde o dolu oluyor. Dier kalemde Iroshizuku nun 癟eitli renkleri oluyor ve yaz覺p not alma ii keyfe d繹n羹羹yor.
Kullan覺c覺 avatar覺
sandan

Kay覺t: 16 ub 2011, 10:32

nceki

D繹n TSF Yaam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 68 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners