S覺f覺r Ara癟lar覺m覺z覺 襤nceleyin

TSF Kahve ve ay Merakl覺lar覺 / Coffee & Tea Fans

Genel Yaam Stili Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: TSF Kahve ve ay Merakl覺lar覺 / Coffee & Tea Fans

Mesaj mertk » 25 ub 2019, 20:09

Ben t羹rkiye fiyatlar覺na bakt覺m da 260 falan diyor,amazon 癟ok ucuzmu ama bana yar覺n laz覺m olucak gibi , bakal覺m burdan almam zaten bu fiyat覺 g繹r羹nce.
IVAN BEBEK B襤R GN TRK襤YE'YE YOLUN DECEK!!!
Kullan覺c覺 avatar覺
mertk

Ya: 34
Kay覺t: 02 ub 2010, 00:42

Mesaj Caner1 » 25 ub 2019, 20:13

mertk yazd覺:Kupalarda 癟ok 癟abuk souyor kahve.Bir mug almay覺 d羹羹n羹yorum,starbucksinkiler idare eder mi yoksa baka markaya m覺 kaymal覺y覺m?

Yar覺n almam laz覺m gibi yerde bilmiyorum nerde sat覺l覺yo starbucks ve tchibodan baka nerelerde sat覺l覺yo?Birde starbucksun 羹st羹 kapal覺 servis bardaklar覺ndan m覺 alsam acaba?

Bir yard覺m覺n覺z覺 bekliyorum.
Contigoyu tchibo'dan alabilirsiniz yine ayn覺 maazada sat覺lan trendix'i de tavsiye ederim fiyat覺 hem uygun hemde kalitelidir

TA-1012 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1

Kay覺t: 17 Eki 2017, 17:02

Mesaj raven » 25 ub 2019, 23:18

mertk yazd覺:Kupalarda 癟ok 癟abuk souyor kahve.Bir mug almay覺 d羹羹n羹yorum,starbucksinkiler idare eder mi yoksa baka markaya m覺 kaymal覺y覺m?

Yar覺n almam laz覺m gibi yerde bilmiyorum nerde sat覺l覺yo starbucks ve tchibodan baka nerelerde sat覺l覺yo?Birde starbucksun 羹st羹 kapal覺 servis bardaklar覺ndan m覺 alsam acaba?

襤yi ve kaliteli bir termos almak istiyorsan覺z acele etmeyin. 襤nterneten al覺n bir ka癟 g羹n sonra iyi bir termosunuz olur.

Ben Contigo Huron ve Thermos ns 403 kullan覺yorum. Contigo kaynam覺 suyu tam dolu olursa 5 saate kadar 癟ay i癟ilecek 覺s覺da tutabiliyor. Filtre kahveyi ise en fazla 2,5 saat tutuyor.
NS 403 ise her ne kadar 羹zerinde 12 saat s覺cak tutuyor dese de kaynam覺 suyu 20 saate yak覺n 癟ay i癟ilecek s覺cakl覺kta tutabiliyor. Filtre kahveyi ise 8 saat i癟ilebilir s覺cakl覺kta tutuyor. Kendim test ettim.
Ayr覺ca Contigo Tchibo'da var fakat o kadar para verilmez ve 羹zerine biraz daha konur ve thermos ns 403 al覺n覺r.
Tchibo'da trendx diye bir marka var bir k覺rtasiye ithal ediyor. Uzak durun. Daha d羹ne kadar 50 TL ye sat覺lan mal 139 TL olmu. Bu marka vakum termos deil ve en 癟ok 1,5 saat s覺cak tutar.
Starbucks termos ise yine 1,5 saat s覺cak tutar ve s覺zd覺rmazl覺k garantisi yok.
NS 403 羹n ve contigo nun var.
Ayr覺ca kahve k繹eniz hay覺rl覺 olsun. O k繹eye bir kahve deirmeni g羹zel olur. Ayr覺ca kahveyi ya kotu renk bir kavanoza koyun ya da vakumlu bir kahve kutusu al覺n. :thumbup:
D羹羹n羹yorum 繹yleyse var覺m, d羹羹nemiyorum 繹yleyse mal覺m!
Kullan覺c覺 avatar覺
raven

Ya: 53
Kay覺t: 26 Nis 2013, 19:31

Mesaj coolfire » 26 ub 2019, 07:21

raven yazd覺:
coolfire yazd覺:Kahveseverler [emoji106][emoji106][emoji106]Resim

https://www.instagram.com/seyahatsevenaile/

Kahve comu :D fincanlara s覺mam taar覺m havas覺nda :D afiyet olsun.
Biraz da garsonun hatas覺yla b繹yle oldu :)

https://www.instagram.com/seyahatsevenaile/
Kullan覺c覺 avatar覺
coolfire

Ya: 47
Kay覺t: 16 Mar 2013, 14:53

Mesaj uhpu » 26 ub 2019, 09:07

eraslani yazd覺:Bu kurabiyelerden 癟aya band覺rmayan var m覺?Resim

SM-G965F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

ay barda覺 癟ok g羹zelmi
Kullan覺c覺 avatar覺
uhpu

Kay覺t: 05 Kas 2013, 02:00

Mesaj eraslani » 26 ub 2019, 10:56

uhpu yazd覺:
eraslani yazd覺:Bu kurabiyelerden 癟aya band覺rmayan var m覺?Resim

ay barda覺 癟ok g羹zelmi
Uhpu :champ:
Barda覺 tchibo'dan alm覺t覺m.ift duvar yap覺s覺yla 繹zellikle kapucino tarz覺 i癟eceklerde g羹zel g繹r羹nt羹 yap覺yor.Gec souttuu iddia ediliyor ama o konuda fayda hissetmedim.

Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj kiwi21 » 26 ub 2019, 13:04

[emoji477]Resim
https://instagram.com/kiwiwatch
Kullan覺c覺 avatar覺
kiwi21

Ya: 36
Kay覺t: 31 Tem 2011, 10:56

Mesaj mertk » 26 ub 2019, 13:09

raven yazd覺:

襤yi ve kaliteli bir termos almak istiyorsan覺z acele etmeyin. 襤nterneten al覺n bir ka癟 g羹n sonra iyi bir termosunuz olur.

Ben Contigo Huron ve Thermos ns 403 kullan覺yorum. Contigo kaynam覺 suyu tam dolu olursa 5 saate kadar 癟ay i癟ilecek 覺s覺da tutabiliyor. Filtre kahveyi ise en fazla 2,5 saat tutuyor.
NS 403 ise her ne kadar 羹zerinde 12 saat s覺cak tutuyor dese de kaynam覺 suyu 20 saate yak覺n 癟ay i癟ilecek s覺cakl覺kta tutabiliyor. Filtre kahveyi ise 8 saat i癟ilebilir s覺cakl覺kta tutuyor. Kendim test ettim.
Ayr覺ca Contigo Tchibo'da var fakat o kadar para verilmez ve 羹zerine biraz daha konur ve thermos ns 403 al覺n覺r.
Tchibo'da trendx diye bir marka var bir k覺rtasiye ithal ediyor. Uzak durun. Daha d羹ne kadar 50 TL ye sat覺lan mal 139 TL olmu. Bu marka vakum termos deil ve en 癟ok 1,5 saat s覺cak tutar.
Starbucks termos ise yine 1,5 saat s覺cak tutar ve s覺zd覺rmazl覺k garantisi yok.
NS 403 羹n ve contigo nun var.
Ayr覺ca kahve k繹eniz hay覺rl覺 olsun. O k繹eye bir kahve deirmeni g羹zel olur. Ayr覺ca kahveyi ya kotu renk bir kavanoza koyun ya da vakumlu bir kahve kutusu al覺n. :thumbup:

neriler i癟in teekk羹r ediyorum raven :champ:

Contigo'nun i癟me a覺zl覺覺 var ama thermos' da g繹remedim, kapa覺 a癟覺p m覺 i癟mek gerekiyor onu ? Vakumlu kap ald覺m da deirmen daha bakamad覺m malesef.Bir bodrum bir istanbul yapt覺覺m i癟in h覺zl覺 alay覺m dedim ama aceleye getirmemek en iyisi gibi bu durumda.
IVAN BEBEK B襤R GN TRK襤YE'YE YOLUN DECEK!!!
Kullan覺c覺 avatar覺
mertk

Ya: 34
Kay覺t: 02 ub 2010, 00:42

ncekiSonraki

D繹n TSF Yaam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 10 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners