1991'den bugüne fiyat, kalite ve kusursuz hizmeti bir arada sunan Sami Saat ve Mücevherat
dünyanın en prestijli lüks saat markaları ve benzersiz saat koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor.

Tempur Yatak

Genel Yaşam Stili Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: Tempur Yatak

Mesaj asymptote » 25 Tem 2012, 00:04

serxx yazdı:Asymptote bu tam senlik abicim oku :D : Odamda ortapedik yatak var ama yazın dama el yapımı yün yatağı serip yıldızları seyrederek uyuduğum zaman ortapedi de neymiş diye söylenirim her zaman 8-)

Dostum valla tam benlikmiş. Alacaksın bir de yanına 10x50 lik dürbün, yattığın yerde yıldızları seyre dalıp uykuya öyle dalacaksın, ama börtü böcek olmamalı :)
"Evrende en büyük ziyan, sorgulama yeteneğini yitirmiş bir beyindir." - A. Einstein
Kullanıcı avatarı
asymptote

Mesaj mucadeleci » 25 Tem 2012, 04:36

herojd11 yazdı:taksitleri ödeyebilmek için daha çok çalısmaya basladim böylece daha fit bir hayatım oldu :)

:lol: :lol: :lol:

Gariban işi bir su yatağım var ama sert yerde yatmayı sevdiğim için içindeki suyu boşalttım, laminantın üzerine serdim naylonu mışıl mışıl... tabii ki şaka :) bende yatağımı hiç yadırgamam, pamuk yatak en sağlıklısı diye düşünürüm ama onda da nadiren uyuma şansı buluyorum.
Zamana and olsun ki.....
Kullanıcı avatarı
mucadeleci

Mesaj Baran » 25 Tem 2012, 08:49

Meğer yatak konusunda bile seciciymişiz forumca.Ben nerde olsa vurur kafayı uyurum,su anda İstikbal Stress Free kullanıyorum cok memnunum.Hayat kalitemde tartışılmaz :lol:
Kullanıcı avatarı
Baran

Mesaj Frax » 25 Tem 2012, 18:34

Konu ne hit almış böyle :D Ben markaya bakmıyorum, sadece çift kişilik olması önemli, yayıla yayıla :lol:
Kullanıcı avatarı
Frax

Önceki

Dön TSF Yaşam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 29 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners