Watch Lounge Steinhart Grand Prix Limited Ed / TSF Kat覺l覺m

Steinhart Nav. B-Uhr TSF Special Edition Forum Saati B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, TSF Special Edition Project B繹l羹m羹nde Steinhart Timepieces ve TSF 襤birlii 襤le retilecek Olan TSF Special Edition Modeli Hakk覺nda Detayl覺 Bilgilere ve Payla覺mlara Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Watch Lounge Steinhart Grand Prix Limited Ed / TSF Kat覺l覺m

Mesaj Bond » 12 Oca 2011, 15:09

Steinhart Grand Prix Limited Edition Alman Watch Lounge forumlar覺ndan arkada覺m覺z H.Solo'nun organize ettii yeni bir proje. 150 Adet limitli 羹retim. Proje planlama aamas覺ndan beri konuuyoruz, ge癟enlerde son hali belli oldu. Ben saati olduk癟a beendim. D覺ardan kat覺l覺m s覺n覺rl覺 ama biz kendisine jest yaparak 29 numara ile TSF SE projesine kat覺lmas覺n覺 salad覺覺m覺z i癟in oda ayn覺 ekilde bir jestle bize kontenjan ay覺rd覺. Bende bizim modelin limit say覺s覺 olan 44 numaral覺 saati se癟tim. Steinhart 癟ok youn olduu i癟in teslim tarihi uzun zaman sonra ama san覺r覺m bittiinde son 羹r羹n olduk癟a g羹zel olacak. Beyaz silikon kay覺 ve beyaz pouch opsiyonel. Bizim balatt覺覺m覺z 癟ift farkl覺 arka kapak uygulmas覺 bu 羹r羹nde devam ettirilecek. elik arka kapakta 襤sim grav羹r ve numara bulunmuyor, sadece kasada olacak. Titanyum kasa, bezel ve bilezikli 44mm'lik Steinhart Grand Prix'te Top Grade ETA Valjoux 7750 Soign矇 Finish mekanizma kullan覺lacak. Watch Lounge ve 羹yelerine tebrikler :champ:

zellikleri Almanca olarak ekliyorum.

1. Geh瓣usegr繹e: 44mm (Neues Nav.B-Chronogeh瓣use mit bombiertem Saphierglas - 5 ATM)
2. Material: Titan (mit Massivboden, Glasboden und polierte Stahll羹nette mit klassischem Alu-Inlay)
3. Geh瓣usefarbe: Titan/Edelstahl
3. Zifferblatt Hochglanz wei mit im "CD-Cut" vertieft gefr瓣sten seidenmatt schwarzen Totalisatoren, weie Rehaut, schwarze L羹nette
4. Akzentfarbe Orange
5. Dr羹cker bei 2 Uhr mit orangem Akzent (zwei vertieft gefr瓣ste Nuten mit oranger Farbe gef羹llt)
6. Zeiger und Indexe sind so wie in Kaschis Design Entwurf abgestimmt
7. Zeiger und Indexe erhalten eine wei/blaue Leuchtmasse (BGW9)
8. Dr羹cker und Krone sind so wie in Kaschis Entw羹rfen abgestimmt
9. Rotor silberfarben mit "Lenkrad"-Design
10. Armb瓣nder: Titanband (im Ocean-stil) und ein schwarzes Racinglederband mit oranger Kontrastnaht
11. ETA Valjoux 7750 Werk in der Qualit瓣tstufe "Top" mit Soign矇 Finissierung
12. Verpackung: Wei lackierte groe Holzbox mit schwarzem Innenleben!
13. Die LE-Nr. wird aus logistischen Gr羹nden nur im Massivdeckel eingraviert werden.
14. Weie Lederrolle und weies Kautschuk/Leder Verbundband kann bei Steinhart gegen Aufpreis im Shop separat und exklusiv f羹r Grand Prix Mitglieder nachbestellt werden.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

Re: Steinhart Grand Prix Limited Edition

Mesaj yusufragip » 12 Oca 2011, 15:14

Siyah deri kayisli olan muthis gorunuyor :)
Kullan覺c覺 avatar覺
yusufragip

Ya: 35
Kay覺t: 10 Eyl 2010, 23:48

Mesaj Clk » 12 Oca 2011, 15:16

Sen yazdirdin mi bizim adimizi?
TRK'羹m!!! lkem TRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan覺c覺 avatar覺
Clk

Kay覺t: 17 Kas 2009, 02:03

Mesaj herofb » 12 Oca 2011, 15:31

ger癟ekten 癟ok g羹zel,imkan olursa beyaz覺ndan almak istiyorum
Kullan覺c覺 avatar覺
herofb

Ya: 42
Kay覺t: 11 Nis 2010, 16:12

Mesaj Bond » 12 Oca 2011, 16:00

u an tek 羹r羹n yazd覺rd覺m ama ekleyeceim senide numara se癟ince. Micheal ile konumam laz覺m bize 癟ok 羹r羹n ay覺rmad覺lar ama kesin adet ok'lerse bize ve burdan 繹ncelikli aktif 羹yelerimizden kat覺lmak isteyenler olursa durumu deerlendiririz. Az say覺da 羹r羹n halen bota olmas覺 laz覺m. Bu arada fiyat覺 ve teslim bilgisinide vereyim, baya sonra 癟羹nk羹. Fiyat normal chronolar gibi 850-900 Euro aras覺 olacak. AB d覺覺na gene %19 VAT d羹羹r羹lm羹 olarak 繹denerek 癟覺kacakt覺r. Bu 羹r羹nde onlardan farkl覺 olarak ekstralar覺 var yukarda resimlerde g繹r羹len, saat titanyum ve stock chronolardan farkl覺 olarak 7750'si top grade soigne finish ve rotorda 繹zel imal edilecek. Aynen bizim TSF SE gibi proje balang覺c覺nda 50 Euro firmaya 繹deme. Teslim 2011 Eyl羹l olacak, geri kalan覺 teslim aamas覺nda 繹denecek yani daha 7-8 ay var teslime. Herojd beyaz silikon kay覺 ve beyaz turuncu dikili pouch opsiyonel. 20-30 euro idi san覺r覺m her biri, onlar istenirse. Racing kay覺 ve titantum bilezik pakette standart olacak. Elbette resmi ETA belgeleri, Steinhart swiss sertifikas覺 ve 2 sene global garantisi ile gelecek.

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 49
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj herofb » 12 Oca 2011, 16:26

Eyl羹l 2011 daha da s羹permi b羹t癟e a癟覺s覺ndan,ger癟ekten u an s覺rt羹st羹 yere yat覺p 癟ocuk gibi tepinerek istiyoruuum "bana ne bana ne" diye ba覺rmak istiyorum :)

bu arada 20 Euro o muhteem pouch i癟in helal olsun verdim gitti bile , bakal覺m inallah s覺ra bana da gelir

edit:u anda bunu alayarak yaz覺yorum o kadar yani,u beyaz olan nas覺l bir g羹zelliktir yahu
Kullan覺c覺 avatar覺
herofb

Ya: 42
Kay覺t: 11 Nis 2010, 16:12

Mesaj Cinman » 12 Oca 2011, 16:46

ben istiyorum t羹m ekipman覺 ile talibim
50 euro u anda g繹nderebilirim
Kullan覺c覺 avatar覺
Cinman

Kay覺t: 24 Tem 2010, 12:43

Mesaj Frax » 12 Oca 2011, 17:05

襤zdiham yaanabilir bu bal覺kta dikkatli olun :lol:
Kullan覺c覺 avatar覺
Frax

Kay覺t: 27 Ara 2009, 15:36

Sonraki

D繹n TSF Special Edition By Steinhart Timepieces

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 20 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners