Sıfır Araçlarımızı İnceleyin

Yeni Special Edition Proje Sistemi İle İlgili Ön Açıklama

Steinhart Nav. B-Uhr TSF Special Edition Forum Saati Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, TSF Special Edition Project Bölümünde Steinhart Timepieces ve TSF İşbirliği İle Üretilecek Olan TSF Special Edition Modeli Hakkında Detaylı Bilgilere ve Paylaşımlara Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Yeni Special Edition Projesi İle İlgili Ön Açıklama

Mesaj kubbealtı » 07 Nis 2012, 10:32

fiyat ve ödeme koşulları uygun olursa
neden olmasın
Kullanıcı avatarı
kubbealtı

Yeni Special Edition Projesi İle İlgili Ön Açıklama

Mesaj herofb » 07 Nis 2012, 11:13

Baskan yine super olacak eminim , arkandayız
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj Drago » 07 Nis 2012, 11:13

Ben varım :champ:
Kullanıcı avatarı
Drago

Mesaj retrograde » 07 Nis 2012, 11:17

Bond :super: :super: :super:

TSF SE' a olan aşkım katlanarak devam ederken platonik bir şekilde yeni bir SE'nın konusu bile geçmesi inanılmaz derecede heyecanlandırıp sevindirdi beni. Başkan bu kadar özveride bulunmak, bu kadar ayrıntıları üyelerin lehine düşünmek, inanılmaz büyük bir emekle mükemmeli yakalama çabalarını takdir ediyor ve Emeği geçen tüm Dostları kutluyorum. :champ:

'El-farah seb'ate eyyâm vel huzn tûlül ömr'
Kullanıcı avatarı
retrograde

Mesaj avsu07 » 07 Nis 2012, 12:27

Bond düşüncelerin, siteye ve sektöre hizmet amacıyla yapmış olduklarından dolayı çok ama çok teşekkür ederim. :thumbup: Bir site kurmanın, yaşatmanın, sağlıklı bir şekilde yürümesi için gereken çabanın ve maddi yükümlülüklerin farkında olan bir insan olarak, kendi çapımda nasıl bir yardımım dokunabilir diye düşünürken, sizin tasarlanacak saat bedellerinin bir kısmını karşılamak yönündeki düşünceniz çok ama çok şık bir davranış oldu. :super:

Ancak bu düşünceniz ne kadar asil bir düşünce olsa da katılmadığımı ve bunu kabul etmeyeceğimi belirtmekten çekinmeyeceğim. Bence bunun yerine saate gönül vermiş ancak maddi anlamda site tarafından tasarlanacak saate erişimi mümkün olamayacak bir üye belirlenip kendisine hediye olarak forum saatinin verilmesi daha uygun olur diye düşünüyorum.

Bunun gizli kalması, sırf hediye saat almak için siteye üye olmak isteyen çakallara göz açtırılmaması için gerekenler yapılmak kaydı ile tabi. ;)
Kullanıcı avatarı
avsu07

Mesaj angelman » 07 Nis 2012, 13:28

Bond :super:
Sabırsızlıkla takip ediyoruz..
Kullanıcı avatarı
angelman

Mesaj espinosa » 07 Nis 2012, 13:56

inanın aylardır kendime saat alacağım sürekli öteliyorum. alacağım ilk otomatik saatin böyle özel bir saat olmasını istediğim için. beklemedeyiz. benim için diver pilot dress hiç fark etmez. hepsi kabulümdür :champ:
Kullanıcı avatarı
espinosa

Mesaj zfr » 07 Nis 2012, 15:08

Bond'un açıklamalarını ve ince düşüncelerini okuyunca bir kez daha bu forumda olmanın gururunu yaşadım. Bu güne kadar yaptıklarınızın, bundan sonra yapılacakların garantisi olduğu konusunda hiç şüphem olmadığını belirtmek isterim. Bu vesile ile forumda emeği geçen ve üye olduğum günden bu güne kadar saat kültürü başta olmak üzere bi çok konuda kendimi geliştirmemde faydası olan herkese teşekkür ederim...
"Saatin kendisi mekan, yürüyüşü zaman, ayarı insandır... Bu da gösterir ki zaman ve mekan, insanla mevcuttur!"
Kullanıcı avatarı
zfr

ÖncekiSonraki

Dön TSF Special Edition By Steinhart Timepieces

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners