SIHH 2017 Yenilikler ve Yorumlar

TSF Watches And Wonders Baselworld SIHH GTE Haberler / News
Forum kuralları
TSF Watches & Wonders Baselworld, SIHH, GTE 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016. 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 Detaylı İzlenimleri Yeni Model Haberlerini Bu Bölümde Bulabilirsiniz

Re: SIHH 2017

Mesaj odeon » 16 Oca 2017, 16:01

Eger bir sektor yerinde sayiyorsa, hatta kuculuyorsa iki sey aciga cikabilir: Ya cok akilli birisi innovation'in dibine vurur piyasayi domine eder, Apple'in iPhone'u gibi. Ya da ufak tefek iyilestirmelerle ve garantici yaklasimla gunu kurtarmaya calisirlar. SIHH 2017'de de olan tam anlamiyla bu.

- AP bana heyecan vermedi. Buzdolabindaki yemegi isitip isitip onumuze verdiler. Karbon olsun, dokulu altin olsun, cok da muhim degil; taki konusuna girmedim bile.

- VC iyi guzel de son kullanici icin bir sey vaat etmiyor. $1M'lik celestial beni cezbetmiyor.

- ALS ile ilgili karmasik duygular icindeyim. 1815 AC'yi begenmedim. Hanimlar icin yaptiklari fena degil. Lange 31 hosuma gitti, 3 Hz bir saat oldugunu unutmayalim. Lange 1 Moon'daki gunduz-gece cozumu cok begendim, benim icin fuarin yildizi.

- Kari Voutilainen Abi'ye bir sey demek haddim degil, saygilar efenim.
:)

Baselworld'u bekliyoruz... Yeni Rolex Datejust gelecek mi, Patek 5131P vuku bulacak mi, Zeki Muren de bizi gorecek mi?
Kullanıcı avatarı
odeon

Re: SIHH 2017 Yenilikler ve Yorumlar

Mesaj ltf » 16 Oca 2017, 21:56

Şahsi olarak beni etkileyen en güzel yenilik Panerai'nin son 1-2 senedir benim gibi küçük bileği olan kullanıcılara önem verdiğini görmek. Özellikle bu sene çıkardığı 42mm Submersible'ı denemek için sabırsızlanıyorum. Submersible koleksiyonuna zaten genel olarak epey bir saat eklenmiş. Panerai :thumbup:

Umarım çap küçüldüğü için fazla sırıtmaz.

http://www.panerai.com/en/collections/watch-collection/luminor-1950/luminor-submersible-1950-3-days-automatic-acciaio---42mm_pam00682.html

Resim
Time is slow when you wait, time is fast when you are late!
Kullanıcı avatarı
ltf

Re: SIHH 2017

Mesaj eyimen » 16 Oca 2017, 22:10

odeon yazdı:Eger bir sektor yerinde sayiyorsa, hatta kuculuyorsa iki sey aciga cikabilir: Ya cok akilli birisi innovation'in dibine vurur piyasayi domine eder, Apple'in iPhone'u gibi. Ya da ufak tefek iyilestirmelerle ve garantici yaklasimla gunu kurtarmaya calisirlar. SIHH 2017'de de olan tam anlamiyla bu.

- AP bana heyecan vermedi. Buzdolabindaki yemegi isitip isitip onumuze verdiler. Karbon olsun, dokulu altin olsun, cok da muhim degil; taki konusuna girmedim bile.

- VC iyi guzel de son kullanici icin bir sey vaat etmiyor. $1M'lik celestial beni cezbetmiyor.

- ALS ile ilgili karmasik duygular icindeyim. 1815 AC'yi begenmedim. Hanimlar icin yaptiklari fena degil. Lange 31 hosuma gitti, 3 Hz bir saat oldugunu unutmayalim. Lange 1 Moon'daki gunduz-gece cozumu cok begendim, benim icin fuarin yildizi.

Baselworld'u bekliyoruz... Yeni Rolex Datejust gelecek mi, Patek 5131P vuku bulacak mi, Zeki Muren de bizi gorecek mi?

Bu begenilmez mi yaa :super: Fiyat etiketine hic bakmiyoruz tabi :D (Tahmini $85K )

Resim
Kullanıcı avatarı
eyimen

Mesaj MertYe » 17 Oca 2017, 00:08

eyimen yazdı:
odeon yazdı:Eger bir sektor yerinde sayiyorsa, hatta kuculuyorsa iki sey aciga cikabilir: Ya cok akilli birisi innovation'in dibine vurur piyasayi domine eder, Apple'in iPhone'u gibi. Ya da ufak tefek iyilestirmelerle ve garantici yaklasimla gunu kurtarmaya calisirlar. SIHH 2017'de de olan tam anlamiyla bu.

Bu begenilmez mi yaa :super: Fiyat etiketine hic bakmiyoruz tabi :D (Tahmini $85K )

Resim

Seramik AP'nin pahalı çıkması beni üzmez hatta sevindirir. Boşu boşuna evde kavga çıkmaz en azından :D
Mont Blanc'a şapka çıkartıyorum yalnız AP beni baya etkiledi ne yalan söyleyeyim
Kullanıcı avatarı
MertYe

Mesaj Thevenin » 17 Oca 2017, 19:17

Resim

Resim

Walter Lange'nin kaybi da fuarin en kotu haberi oldu.
Thevenin
Kullanıcı avatarı
Thevenin

Mesaj berattorgut » 17 Oca 2017, 20:46

Cahilligime bagislayin ama patek neden yok :?
Ve o saat bir milletin kaderini değiştirdi
Kullanıcı avatarı
berattorgut

Mesaj afl » 17 Oca 2017, 21:58

Thevenin yazdı:Resim

Resim

Walter Lange'nin kaybi da fuarin en kotu haberi oldu.

Arşivden yad edelim. Anısına gelsin

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
afl

Mesaj MertYe » 18 Oca 2017, 08:32

berattorgut yazdı:Cahilligime bagislayin ama patek neden yok :?

Bir kısım firmalar SIHH'te oluyor bir kısmı da Baselworld'de. Tabi dağılım kriterlerini cok bilmiyorum neye göre hangisinde yer aldıklarını ama Patek Basel'de ondan eminim Mart ortasında olacak diye biliyorum.
Kullanıcı avatarı
MertYe

ÖncekiSonraki

Dön TSF Watches And Wonders & Baselworld & SIHH & GTE Fuar Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 34 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners