SIHH 2016: IWC Top Gun Miramar Koleksiyonu

TSF Baselworld SIHH & GTE Haberler - TWF Baselworld SIHH & GTE News
Forum kurallar─▒
TSF Baselworld, SIHH, GTE 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 Detayl─▒ ─░zlenimleri Bu B├Âl├╝mde Bulabilirsiniz

Re: SIHH 2016: IWC Top Gun Miramar Koleksiyonu

Mesaj archer75 » 24 Oca 2016 09:44

Yukar─▒dan ├Âzetle hemfikir olunan konu g├Ârsel olarak top gun modellerinin g├╝zel oldu─ču, pahal─▒ olmas─▒n─▒n yan─▒s─▒ra in house kalibrenin sorunlu oldu─ču, miramar─▒n fiyat ve kalibre y├Ân├╝nden al─▒n─▒p kullanabilece─či ├Âzeti ├ž─▒kt─▒. Benim i├žin miramar daha do─čru bir boyut, bekleyip canl─▒ g├Ârece─čiz, g├╝zel bir haftasonu saati olabilir.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
archer75

Kay─▒t: 14 Mar 2013 06:40

Mesaj Hellhound » 02 May 2016 16:27

Hellhound yazd─▒:Tan─▒t─▒lan iki modele gelince, Mark XVIII Top Gun Miramar al─▒n─▒p tepe tepe kullan─▒l─▒r. Optik olarak olduk├ža ba┼čar─▒l─▒ g├Âz├╝k├╝yor. Mekanizmas─▒ da sorunsuz ve g├╝venilir. Serinin Chronograph'l─▒ modeli ise bir s├╝redir piyasada olan Miramar modelinin kasa ├žap─▒n─▒n k├╝├ž├╝lt├╝l├╝p tarih fonksiyonunun de─či┼čtirildi─či versiyonu. Optik olarak ┼čahane g├Âz├╝k├╝yor :super:

180 derece d├Ân├╝yorum... Bir kez daha anlad─▒m ki saat canl─▒ g├Âr├╝l├╝p denenmeden ahkam kesilmez!

Resim

Kasa hissiyat─▒, kadran detaylar─▒ ve ├Âzellikle kay─▒┼č─▒ hi├ž ho┼čuma gitmedi.
gurmekokular
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Hellhound

Kay─▒t: 14 A─ču 2014 15:42

Mesaj mertk » 02 May 2016 20:40

Bana g├Âre iwc eski ├╝retti─či pilot saatlerinde ki sadeli─če d├Ânerek ba┼čar─▒ yakalayabiliyor ki zaten okudu─čuma g├Âre bu sene ama├žlar─▒ bu; ├Âze d├Ân├╝┼č;

Fikir olarak g├╝zel olsa da benim de ilk defa iwc alacak olsam tercihim olmaz, onun d─▒┼č─▒nda de─či┼čik modeller.

Top gun olay─▒ bana g├Âre ger├žekten gereksiz limited edition modeller gibi geliyor ama seveni olur tabi filme ilgi duyanlar ├Âzellikle.
IVAN BEBEK B─░R G├ťN T├ťRK─░YE'YE YOLUN D├ť┼×ECEK!!!
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mertk

Ya┼č: 27
Kay─▒t: 02 ┼×ub 2010 00:42

Mesaj eyimen » 02 May 2016 22:28

Hellhound yazd─▒:
Hellhound yazd─▒:Tan─▒t─▒lan iki modele gelince, Mark XVIII Top Gun Miramar al─▒n─▒p tepe tepe kullan─▒l─▒r. Optik olarak olduk├ža ba┼čar─▒l─▒ g├Âz├╝k├╝yor. Mekanizmas─▒ da sorunsuz ve g├╝venilir. Serinin Chronograph'l─▒ modeli ise bir s├╝redir piyasada olan Miramar modelinin kasa ├žap─▒n─▒n k├╝├ž├╝lt├╝l├╝p tarih fonksiyonunun de─či┼čtirildi─či versiyonu. Optik olarak ┼čahane g├Âz├╝k├╝yor :super:

180 derece d├Ân├╝yorum... Bir kez daha anlad─▒m ki saat canl─▒ g├Âr├╝l├╝p denenmeden ahkam kesilmez!

Resim

Kasa hissiyat─▒, kadran detaylar─▒ ve ├Âzellikle kay─▒┼č─▒ hi├ž ho┼čuma gitmedi.

Resimde muhtesem ama :lol:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
eyimen

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 13 Tem 2015 22:54

Mesaj Star » 04 May 2016 01:16

┼×u kay─▒┼č─▒ bir t├╝rl├╝ sevemedim ya :roll: plastik gibi geliyor.
Do something instead of killing Time. Because Time is killing you !!!
*Paulo Coelho*
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Star

Ya┼č: 33
Kay─▒t: 28 Eyl 2015 15:12

├ľnceki

D├Ân TSF Baselworld & SIHH & GTE Fuar Haberler

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 4 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners