Christophe Claret Poker Saati Incelemesi

SD/HD Detayl─▒ Video Saat ─░ncelemelerini ─░zleyebilece─činiz B├Âl├╝m

Re: Christophe Claret Poker Saati Incelemesi

Mesaj MertKalafat » 12 Nis 2016, 09:20

r2d2 yazd─▒:Tekrar merhaba,

az ├Ânce saatin ba┼čka bir videosunu seyrettim, evet hakl─▒s─▒n─▒z kamera a├ž─▒s─▒ yan─▒lt─▒yor :)

Pokeri sevdi─čim konusunda hakl─▒s─▒n─▒z, Amerikaya hen├╝z gitmedim ancak pokeri ger├žekten ├žok seviyorum, Amerika'da oldu─čunuzu d├╝┼č├╝n├╝yorum, bir g├╝n o taraflara yolum d├╝┼čerse mutlaka Excalibur Hotel'e u─črar─▒m, ancak digital masa bana ters, ben pokeri canl─▒ masada rakibimin g├Âz├╝n├╝n i├žine bakarak oynamay─▒ tercih ediyorum.

Christophe Claret Hologram a bakt─▒m ama frans─▒zca siteler ├ž─▒kt─▒ kar┼č─▒ma. Tamamen mekanik holograml─▒ modeller yapt─▒larsa sayg─▒m sonsuz :)

E─čer poker oynamay─▒ seviyorsan─▒z bir g├╝n masada kar┼č─▒la┼čmak dile─čiyle.

Merhaba :)

Burda sadece masa digital ... gercek oyunculara karsi oynuyorsunuz yine... Onunuzde dijital bir ekran var 2 elinizle kapatarak bu ekrana dokundugunuzda, kartlar otomatik olarak sanki siz kosesinden cevirmissiniz gibi acilarak gorunuyor... o yuzden seviceginizi dusunuyorum... farkli bir deneyim.

Hocam sizin standartlariniz da bayagi yuksekmi┼č bu arada, potu kazanani soyleyen, mekanik hologramlar.. acikcasi tercih ettiginiz saati merak etmeye basladim...

Dediginiz gibi maalesef Christophe Claret'in kendisi ingilizce pek bilmiyor... Ama iyi haber; hologramli saatini de inceleme firsati bulduk size dedicate ederek umarim yakinda paylasiriz ;)

Umarim denk geliriz...Gorusmek dilegiyle
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MertKalafat

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 31 Oca 2016, 22:42

├ľnceki

D├Ân TSF HD Video Saat ─░ncelemeleri - HD Video Watch Reviews

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 24 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners