TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Christophe Claret Poker Saati Incelemesi

SD/HD Detayl─▒ Video Saat ─░ncelemelerini ─░zleyebilece─činiz B├Âl├╝m

Re: Christophe Claret Poker Saati Incelemesi

Mesaj MertKalafat » 10 Nis 2016, 11:55

r2d2 yazd─▒:Muhte┼čem bir saat ger├žekten.
Ancak Mert Bey san─▒r─▒m siz texas holdem oyununu pek bilmiyorsunuz, incelemeniz hatal─▒ ya da ben yanl─▒┼č anlad─▒m :D
soldaki tu┼ča bast─▒─č─▒n─▒zda ortaya a├ž─▒lan 3 ka─č─▒t flop tur, her oyuncu bu kartlar─▒ kullan─▒r, sa─čdaki 2 ka─č─▒t hanesi de turn ve river olsa gerek.
Ben oyunun nas─▒l oynand─▒─č─▒n─▒ ├ž├Âzemedim, saati ortaya koyup 3 oyuncu da kendi bak─▒┼č a├ž─▒lar─▒ndan di─čerlerinin ka─č─▒tlar─▒n─▒ g├Âremiyor ve ├Âyle mi oynan─▒yor (ki zannetmiyorum, pratik de─čil) yoksa oyuncu ben oynad─▒m (check bet raise her neyse) diyip bir butona bas─▒p kendi ka─č─▒tlar─▒n─▒ kapat─▒p bir sonraki oyuncuya m─▒ uzat─▒yor saati anlamad─▒m.
Her neyse, sonu├žta bence bu saat bence ger├žekten muhte┼čem, belki ciddi bir challenge olacak ama, madem komplikasyon diyorsunuz, kazanan eli de g├Âstersin oldu olacak :)
B├Âyle bir saati bize tan─▒tt─▒─č─▒n─▒z i├žin te┼čekk├╝rler.

Merhaba,

Aslinda yerinde Vegas'ta oynama f─▒rsar─▒m oldu, Daniel Negreanu izlemekten :) diger Turk arkadaslarim genelde blackjack seviyordu.. Yorumunuzdan sizin de poker sevdiginizi anliyorum...Excalibur Hotel'e giderseniz eger orda dijital masa uzerinde gercek oyuncularla da oynayabiliyorsunuz hatta, tavsiye ederim... Ya da her county'nin bir Indian Reserve'u var en azindan haftasonu kacamagi yapilabilir.

Siz aciklama k─▒sm─▒ndaki yaz─▒y─▒ gormediniz sanirim:
"Ilk butona bastigimda masadaki 3'lu flop destesinin a├ž─▒lmas─▒n─▒ sagliyorum."

Videolardaki tek handikabimiz anlatan kisi saat yansimasin diye saati kameraya paralel tutmasi gerektiginden, saatin on yuzunu goremeden anlatiyor :) Ressence'deki abi "gormeden anlatiyorum heee" yorumunu unutamiyorum :)

Yer degistirise oyuncular digerlerinin kart─▒n─▒ gorebilir, o pencereler acisal olarak gorunebilirligi engelliyor...
Challenge derkren; adamlar titanyumdan zar da yapm─▒┼člar :) Christophe Claret'in hologram'l─▒ modelleri de var biliyorsunuz, ortasindan b├╝st falan c─▒kan....belki onu dealer olarakta kullanabilirler ileride...Neden olmasin ;)

Ben tesekkur ettim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MertKalafat

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 31 Oca 2016, 22:42

Mesaj r2d2 » 12 Nis 2016, 00:41

Tekrar merhaba,

az ├Ânce saatin ba┼čka bir videosunu seyrettim, evet hakl─▒s─▒n─▒z kamera a├ž─▒s─▒ yan─▒lt─▒yor :)

Pokeri sevdi─čim konusunda hakl─▒s─▒n─▒z, Amerikaya hen├╝z gitmedim ancak pokeri ger├žekten ├žok seviyorum, Amerika'da oldu─čunuzu d├╝┼č├╝n├╝yorum, bir g├╝n o taraflara yolum d├╝┼čerse mutlaka Excalibur Hotel'e u─črar─▒m, ancak digital masa bana ters, ben pokeri canl─▒ masada rakibimin g├Âz├╝n├╝n i├žine bakarak oynamay─▒ tercih ediyorum.

Christophe Claret Hologram a bakt─▒m ama frans─▒zca siteler ├ž─▒kt─▒ kar┼č─▒ma. Tamamen mekanik holograml─▒ modeller yapt─▒larsa sayg─▒m sonsuz :)

E─čer poker oynamay─▒ seviyorsan─▒z bir g├╝n masada kar┼č─▒la┼čmak dile─čiyle.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
r2d2

Kay─▒t: 15 Ara 2015, 13:26

Mesaj MertKalafat » 12 Nis 2016, 09:20

r2d2 yazd─▒:Tekrar merhaba,

az ├Ânce saatin ba┼čka bir videosunu seyrettim, evet hakl─▒s─▒n─▒z kamera a├ž─▒s─▒ yan─▒lt─▒yor :)

Pokeri sevdi─čim konusunda hakl─▒s─▒n─▒z, Amerikaya hen├╝z gitmedim ancak pokeri ger├žekten ├žok seviyorum, Amerika'da oldu─čunuzu d├╝┼č├╝n├╝yorum, bir g├╝n o taraflara yolum d├╝┼čerse mutlaka Excalibur Hotel'e u─črar─▒m, ancak digital masa bana ters, ben pokeri canl─▒ masada rakibimin g├Âz├╝n├╝n i├žine bakarak oynamay─▒ tercih ediyorum.

Christophe Claret Hologram a bakt─▒m ama frans─▒zca siteler ├ž─▒kt─▒ kar┼č─▒ma. Tamamen mekanik holograml─▒ modeller yapt─▒larsa sayg─▒m sonsuz :)

E─čer poker oynamay─▒ seviyorsan─▒z bir g├╝n masada kar┼č─▒la┼čmak dile─čiyle.

Merhaba :)

Burda sadece masa digital ... gercek oyunculara karsi oynuyorsunuz yine... Onunuzde dijital bir ekran var 2 elinizle kapatarak bu ekrana dokundugunuzda, kartlar otomatik olarak sanki siz kosesinden cevirmissiniz gibi acilarak gorunuyor... o yuzden seviceginizi dusunuyorum... farkli bir deneyim.

Hocam sizin standartlariniz da bayagi yuksekmi┼č bu arada, potu kazanani soyleyen, mekanik hologramlar.. acikcasi tercih ettiginiz saati merak etmeye basladim...

Dediginiz gibi maalesef Christophe Claret'in kendisi ingilizce pek bilmiyor... Ama iyi haber; hologramli saatini de inceleme firsati bulduk size dedicate ederek umarim yakinda paylasiriz ;)

Umarim denk geliriz...Gorusmek dilegiyle
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MertKalafat

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 31 Oca 2016, 22:42

├ľnceki

D├Ân TSF HD Video Saat ─░ncelemeleri - HD Video Watch Reviews

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 2 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners