Blancier Grand Cru Video ─░nceleme

SD/HD Detayl─▒ Video Saat ─░ncelemelerini ─░zleyebilece─činiz B├Âl├╝m

Re: Blancier Grand Cru Kutu A├ž─▒l─▒┼č─▒ ve ─░nceleme

Mesaj Maybek » 10 Mar 2016, 00:15

Bence daha geni┼č d├╝┼č├╝n├╝p markay─▒ komple sat─▒n alal─▒m, limitli saat ├╝rettirme vs derken buraya varal─▒m. Herkes 3-5 ats─▒n :) t├╝rkiye saat kollektifleri, kadranc─▒, grav├╝rc├╝ kay─▒┼čc─▒ reklamc─▒ finans├ž─▒ derken al sana marka, ┼čirket, yat─▒r─▒m vizyon :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Maybek

Kay─▒t: 28 Kas 2014, 13:39

Mesaj MertKalafat » 10 Mar 2016, 00:44

hozburun yazd─▒:─░lgin├žmi┼č :thumbup: Payla┼čt─▒─č─▒n─▒z i├žin te┼čekk├╝rler :champ:

Ben tesekkur ederim ;)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MertKalafat

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 31 Oca 2016, 22:42

Mesaj MertKalafat » 10 Mar 2016, 00:49

Cct yazd─▒:Asl─▒nda Sosyal Sorumluluk projesi haline getirilmeye ├žok m├╝sait bir konsept..

Tabiki kadranlarda kullan─▒lan kaps├╝ller ├ževreye katk─▒ sa─člayacak boyutta de─čil ama ├Âzel ├ževre koruma eventlerde lanse edilmesi hatta sat─▒n alana verilecek ├Âzel sertifikasyonla beraber tutar─▒n bir k─▒sm─▒n─▒n ba─č─▒┼članmas─▒ iyi bir fark─▒ndal─▒k yaratacak, etkilili bir sat─▒┼č stratejisi olacakt─▒r.

Ayr─▒ca marka sadece butik saat markalar─▒n─▒ takip edenlere de─čil daha geni┼č kitleye ula┼čacakt─▒r.

Ben hemen proje plan─▒n─▒, y─▒ll─▒k medya harcamas─▒n─▒ ve teklifi haz─▒rl─▒yorum :lol:

Can'c─▒m firmanin bu tarz ba┼čka modelleri de var...Kapsul geri donusumunun disinda cok farkli senin begenicegin bir urunu de kadrana ceviriyorlar, yakin zamanda onunla da bir roportajimi paylasmayi planliyorum. Firma su an buyume egrisinde, Turkiye pazarina da uygun modelleri var...Projeyi tamamla yollayalim kardesim :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MertKalafat

Mesaj MertKalafat » 10 Mar 2016, 00:49

Maybek yazd─▒:Bence daha geni┼č d├╝┼č├╝n├╝p markay─▒ komple sat─▒n alal─▒m, limitli saat ├╝rettirme vs derken buraya varal─▒m. Herkes 3-5 ats─▒n :) t├╝rkiye saat kollektifleri, kadranc─▒, grav├╝rc├╝ kay─▒┼čc─▒ reklamc─▒ finans├ž─▒ derken al sana marka, ┼čirket, yat─▒r─▒m vizyon :)

Ben var─▒m :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MertKalafat

Re: Blancier Grand Cru Video ─░nceleme

Mesaj miracle » 04 May 2016, 13:26

Bu olduk├ža keyifli inceleme i├žin te┼čekk├╝rler Mert bey
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
miracle

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 28 Nis 2016, 08:44

Mesaj MertKalafat » 25 May 2016, 19:28

miracle yazd─▒:Bu olduk├ža keyifli inceleme i├žin te┼čekk├╝rler Mert bey

Ben tesekkur ederim...─░lk incelememizdi o yuzden ""─▒─▒─▒",, "ihh" lamalar cok cikmi┼č :) ama saatin kendisi videoyu kurtariyordu :)
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MertKalafat

Mesaj mlm » 25 May 2016, 21:26

Deri kadran da denenmeli bence :) Te┼čekk├╝rler Mert, payla┼č─▒mlar─▒n─▒ zevkle takip ediyoruz :champ:
Maradona ├ça─čatay Destek Konu Ba┼čl─▒─č─▒ ÔĆę [url]http://www.forum.saatforumu.com/viewtopic.php?t=32740#axzz6BaxjtuPq[/url]
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mlm

Ya┼č: 38
Kay─▒t: 03 A─ču 2010, 02:59

Mesaj MertKalafat » 28 May 2016, 14:25

mlm yazd─▒:Deri kadran da denenmeli bence :) Te┼čekk├╝rler Mert, payla┼č─▒mlar─▒n─▒ zevkle takip ediyoruz :champ:

Ben tesekkur ettim...Peki nasil bir deri olsun...Merak ettim biraz daha fikri detaylandirabilir miyiz acaba?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MertKalafat

Mesaj mlm » 28 May 2016, 14:36

Deri uygun ┼čartlarda muhafaza edilirse uzun y─▒llar dayan─▒m─▒ olan bir malzeme. G├╝ne┼č ─▒┼č─▒─č─▒ vs patina da al─▒r ├žok g├╝zel olur.

*Ama Hublot daha ├Ânce d├╝┼č├╝nm├╝┼č :D

Resim
Maradona ├ça─čatay Destek Konu Ba┼čl─▒─č─▒ ÔĆę [url]http://www.forum.saatforumu.com/viewtopic.php?t=32740#axzz6BaxjtuPq[/url]
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mlm

Mesaj MertKalafat » 28 May 2016, 15:06

mlm yazd─▒:Deri uygun ┼čartlarda muhafaza edilirse uzun y─▒llar dayan─▒m─▒ olan bir malzeme. G├╝ne┼č ─▒┼č─▒─č─▒ vs patina da al─▒r ├žok g├╝zel olur.

*Ama Hublot daha ├Ânce d├╝┼č├╝nm├╝┼č :D

Resim

Baseball eldiveninden yap─▒lan kay─▒┼člar var onun gibi kadran i├žinde kullanilabilir...Opsiyon cok...Sky is the limit :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
MertKalafat

Blancier Grand Cru Video ─░nceleme

Mesaj mlm » 28 May 2016, 15:30

Misal Panerai'larda vintage ammo ├žanta derileri kullan─▒labilir kadran i├žin, ├Âzellikle historic kasalarda. Bence yap─▒lmal─▒ :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mlm

├ľnceki

D├Ân TSF HD Video Saat ─░ncelemeleri - HD Video Watch Reviews

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 7 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners