Levi's Jungle Black D0401

Japon ve Asya ├ťretimi Mekanizmal─▒ Saat ─░ncelemeleri ve Kutu A├ž─▒l─▒┼člar─▒ B├Âl├╝m├╝
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, Japon Saat ─░ncelemeleri B├Âl├╝m├╝m├╝zde ├ťyelerimizin ve TSF'nin ─░nceledi─či Japon ve Asya Mekanizmal─▒ Saat Marka ve Modellerinin Kutu A├ž─▒l─▒┼č, ─░zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Foto─čraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar─▒n─▒ Kapsayan Bir├žok De─čerlendirme Kriterine Ula┼čabilirsiniz.

Mesaj murderbunnie » 04 Tem 2012, 19:12

Merhaba arkada┼člar,

Bu ba┼čl─▒k forumda a├žt─▒─č─▒m ilk inceleme olacak o y├╝zden i├žeri─če tam h├ókim olamayabilirim bu hussuta ├Ânceden aff─▒n─▒z─▒ rica ederim. :D ─░lk inceleme olmas─▒ sebebiyle i┼če k├╝├ž├╝kten ba┼člay─▒m dedim. K─▒sa s├╝re ├Ânce bir indirim sitesinde olduk├ža uygun fiyata ald─▒─č─▒m─▒ d├╝┼č├╝n├╝d─č├╝m bir mebla─ča ald─▒m (109 TL) ve bu saatin foto─čraflar─▒n─▒ -kendimce birka├ž a├ž─▒klamayla beraber- payla┼čmak istedim.

Resim

Saatin ithalat├ž─▒ firma taraf─▒ndan belirtilen ├Âzellikleri:

Kasa:
47mm.├žap─▒nda Komple Paslanmaz,Anti-Alerjik,316L Y├╝ksek Kalitede ├çelik Kasa,Levi's┬« Logolu Vidal─▒ Kasa Kapa─č─▒.
Makine:
Japon Miyota Kinetic ├ľzel Hareket Enerjisi ─░le ┼×arj Edilen Otomatik Makine,Makinay─▒ sergileyen ┼čeffaf Kapak
Kay─▒┼č:
22mm.Geni┼čli─činde Diki┼člerle g├╝├žlendirilmi┼č,Double Layer-Katmanl─▒,Levi's┬« Ger├žek Deri Kay─▒┼č,├çelik Klips
Kadran:
Levi's┬« Logolu ├ľzel Double Layer-Katmanl─▒ Kadran,Fosforlu G├Âstergeler

Resim

Resim

Levi's elbette saat markas─▒ de─čil fakat g├Âr├╝nt├╝s├╝ ve uygun fiyat─▒ y├╝z├╝nden saatin ilgimi ├žekti─čini s├Âyleyebilirim.

Saatin mekanizmas─▒ hakk─▒nda bilgim fazla yok firman─▒n da belirtti─či kadar─▒yla sadece, ┼čarj edilebilir otomatik kinetik makina oldu─čunu biliyorum.

Resim

Saatin bir kot pantolonu and─▒ran detaylar─▒ ho┼čuma giden ayr─▒nt─▒lardan biri.

Resim

Resim

Resim

Sanki bir K─▒yafet gibi d├╝┼č├╝n├╝lerek tasarlanm─▒┼ča benziyor daha ├žok.

Resim

Kordonda kulland─▒klar─▒ deri ger├žekten kaliteli ve sa─člama benziyor.

Resim

Saatin kolda birka├ž g├Âr├╝nt├╝s├╝.

Resim

(Kendi kolumda ├žekmeyi pek beceremedim bu s─▒rada cam─▒ da parmak izi yapt─▒m hep :) )

Resim

Resim

Umar─▒m faydal─▒ bir payla┼č─▒m olmu┼čtur. Yak─▒nda daha iyi saatler ile daha iyi payla┼č─▒mlarda g├Âr├╝┼čmeyi dilerim :)
Gunter glieben glauchen globen.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
murderbunnie

Ya┼č: 32
Kay─▒t: 27 Tem 2011, 19:57

Re: Levi's Jungle Black D0401

Mesaj Baran » 04 Tem 2012, 19:54

─░nceleme ve fotograflar ilk inceleme i├žin gayet doyurucu olmu┼č en az─▒ndan kendi ad─▒ma bunu s├Âyleyebilirim.Lev─▒s saat ilk kez g├Âr├╝yorum,├╝st├╝ne otomatik olu┼ču gercekten ┼ča┼č─▒rtt─▒ :shock: Makinesi nedir ne de─čildir onlar ben─▒ a┼čan konular ├╝stadlar─▒m─▒z yorum yapacakt─▒r.G├Âr├╝nt├╝ olarak spor ve guzel durdu─čunu s├Âyleyebilirim birtek deri kay─▒┼č─▒ k├Ât├╝ duruyor yen─▒ bir deri kay─▒┼č veya natoyla cok daha yak─▒┼č─▒kl─▒ duraca─č─▒na suphe yok.Kotlu cekimler cok ho┼č olmu┼č,incelemelerinizin devam─▒n─▒ bekliyoruz :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Baran

Ya┼č: 33
Kay─▒t: 02 ┼×ub 2011, 23:10

Mesaj cenk » 04 Tem 2012, 20:02

inceleme i├žin te┼čekk├╝rler :champ:
levi's otomatige bende ┼ča┼č─▒rd─▒m pilli modellerini biliyordum fakat otomatigiyle daha ├Ânce kar┼č─▒la┼čmam─▒┼čt─▒m.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
cenk

Kay─▒t: 27 ┼×ub 2010, 21:14

Mesaj Bond » 04 Tem 2012, 20:12

Bence super bir inceleme olmu┼č. Foto─čraflar ve konsept harika :thumbup: Her ne kadar bir moda markas─▒ ve uzak do─ču ├╝retimi bir model olsa bile detaylar─▒ g├╝zel ve belli bir kalite standard─▒nda duruyor. Bu b├╝t├želerde fason ne oldu─ču belirsiz markal─▒ bir ├╝r├╝n almak yerine arkas─▒nda sa─člam bir markan─▒n oldu─ču saati almak ├žok do─čru se├žim. Fiyat─▒na g├Âre duru┼ču ve detaylar─▒ g├╝zel :thumbup: Mekanizma belirtildi─či ├╝zere Miyota kullan─▒lm─▒┼č. Kot kay─▒┼č konsepte ├žok uygun durabilir :) ─░yi g├╝nlerde kullan :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Ya┼č: 44
Kay─▒t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj drk » 04 Tem 2012, 20:24

G├╝zel g├╝nlerde kullan─▒n :champ: ─░nceleme i├žin te┼čekk├╝rler :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
drk

Kay─▒t: 20 Nis 2010, 23:24

Mesaj Frax » 04 Tem 2012, 20:46

─░lk kez Levis saat g├Ârenlerdenim ve a├ž─▒k├žas─▒ ├žok ┼ča┼č─▒rd─▒m :)

Saatin ayr─▒nt─▒lar─▒ iyi d├╝┼č├╝n├╝lm├╝┼č - iyi uygulanm─▒┼č. Fiyat performans bir saat oldu─ču kesin, tasar─▒m─▒ da olduk├ža g├╝zel :thumbup:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Frax

Kay─▒t: 27 Ara 2009, 15:36

Mesaj Thevenin » 04 Tem 2012, 21:52

Gercekten gayet yakisikli saat, tebrikler :thumbup: :champ:
Thevenin
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Thevenin
Global Moderator

Ya┼č: 31
Kay─▒t: 31 Eki 2010, 04:30

Mesaj herofb » 04 Tem 2012, 22:04

Ne yalan s├Âyleyeyim bende be─čendim ayr─▒ca inceleme cok guzel olmus :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
herofb

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 11 Nis 2010, 16:12

Mesaj mlm » 04 Tem 2012, 22:06

Tebrikler, iyi gunlerde kullan─▒n :champ:
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
mlm

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 03 A─ču 2010, 02:59

Mesaj SeRxx » 04 Tem 2012, 22:14

Dokunmatik ekranl─▒ Levi's modellerini g├Ârm├╝┼čt├╝m ama Kinetic mekanizmal─▒ saatini ilk defa g├Âr├╝yorum ve ├žok be─čendim.
Ayr─▒ca Levi's Jean'li( s─▒k─▒ bir 501 kullan─▒c─▒s─▒y─▒m ) inceleme ayr─▒ bir g├╝zel olmu┼č :thumbup:
Payla┼č─▒m i├žin te┼čekk├╝rler, iyi g├╝nlerde kullan─▒n :champ:
Ger├žek Saatlerin Konu┼čuldu─ču T├╝rkiye'nin Tek Ger├žek Saat Forumu
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
SeRxx
Global Moderator

Ya┼č: 32
Kay─▒t: 01 Nis 2011, 22:39

Mesaj msturan » 04 Tem 2012, 22:54

murderbunnie, ├žok ho┼č bir inceleme olmu┼č, okuma bitince bir bo┼člu─ča d├╝┼čt├╝m :) :champ: Foto─čraflar ve kompozisyon, Patron'un da dedi─či gibi ├žok ba┼čar─▒l─▒ :geek: ─░yi g├╝nlerde kullan─▒n :thumbup:
E─čer bir Patek Philippe'e sahipseniz, art─▒k ├Âlebilirsiniz demektir. Mission Completed.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
msturan

Ya┼č: 26
Kay─▒t: 12 Mar 2011, 02:03

Mesaj zfr » 04 Tem 2012, 23:23

─░yi g├╝nlerde kullan─▒n saatinizi, inceleme i├žin te┼čekk├╝rler, saati ben de be─čendim... :champ:
"Saatin kendisi mekan, y├╝r├╝y├╝┼č├╝ zaman, ayar─▒ insand─▒r... Bu da g├Âsterir ki zaman ve mekan, insanla mevcuttur!"
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
zfr

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 03 Eki 2011, 18:49

Sonraki

D├Ân TSF Japon Saat Kullan─▒c─▒ ─░ncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 30 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners