Seiko SKX007J Diver's Automatic Kutu A癟覺l覺覺

Japon ve Asya retimi Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Japon Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii Japon ve Asya Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

Seiko SKX007J Diver's Automatic Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj karaelci » 12 Haz 2012, 22:25

Resim

Her ne kadar kutu a癟覺l覺覺 desem de kutusuyla pek fotoraf 癟ekmediim i癟in bal覺kla pek 繹rt羹meyecek imdiden s繹yleyim :)

Saati Singapur meneili bir internet sitesinden ald覺m. Al覺m 繹ncesindeki arat覺rmam, karar vermem aylar s羹rd羹, bu s羹re癟te -eksik olmay覺n- sizlerin de ba覺n覺 birka癟 kez ar覺tt覺m. :oops: Bu saat nianl覺mdan d羹羹n hediyesi olarak al覺nacakt覺 ve benim i癟in b羹y羹k anlam ifade ediyordu. O y羹zden i癟ime sinen bir saat olsun istedim.

Resim

Saat hakk覺nda inceleme yapmak haddim deil, sadece na癟izhane beenilerimi paylamak istiyorum. Genel olarak saat fotoraflarda 癟ok 癟irkin duruyor, pek vakit bulamad覺覺m i癟in (saati 28 May覺s g羹n羹 teslim ald覺m, bug羹n ancak konu a癟abildim) fotoraflara pek 繹zenemedim, ama ne kadar 繹zenirsem de bu saati kolda g繹rmek laz覺mm覺 :)

Resim

Saate s繹yleyecek pek bir laf yok zaten, 7s26 mekanizman覺n sapma deerleri nas覺ld覺r bilmiyorum ama benim ans覺ma olsa gerek 2 haftal覺k toplam sapmas覺 -10 saniye civar覺nda. En g羹zel yan覺 ise kordonu, president, presidental ya da presidential, inan覺lmaz rahat. Hem tak覺m elbise, hem de spor k覺yafetlerle harika uyum sal覺yor. Hangisinde daha g羹zel duruyor derseniz hen羹z karar veremedim. Haftan覺n 4 g羹n羹 tak覺m elbise giyiyorum, her tak覺m覺ma, g繹mleime m羹kemmel uyuyor ( ya da ben 繹yle g繹r羹yorum :) ).

Resim

Resim

Resim

Neticede 癟ok mutluyum, mutluluumu ge癟 te olsa sizlerle paylamak istedim. Karar verme aamas覺nda, bilgi, 繹neri ve tecr羹belerini esirgemeyen t羹m dostlara sevgi ve sayg覺lar.

Mustafa
S繹ylesem tesiri yok, sussam g繹n羹l raz覺 deil...
Kullan覺c覺 avatar覺
karaelci

Kay覺t: 14 Ara 2011, 22:05

Re: Seiko SKX007J Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj cenk » 12 Haz 2012, 22:32

benim g繹z羹mde en iyi fiyat performans diver saatlerinden birisi :thumbup:
iyi g羹nlerde kullan覺n :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
cenk

Kay覺t: 27 ub 2010, 21:14

Mesaj drk » 12 Haz 2012, 22:36

M羹kemmel fotoraflar, harika bir saat :champ: G羹le g羹le kullan覺n :champ: Ayr覺ca einizle beraber 繹m羹r boyu mutluluklar diliyorum :)
Kullan覺c覺 avatar覺
drk

Kay覺t: 20 Nis 2010, 23:24

Mesaj Frax » 12 Haz 2012, 22:38

Hay覺rl覺 uurlu olsun, g羹zel fotoraflar i癟in de teekk羹rler :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Frax

Kay覺t: 27 Ara 2009, 15:36

Mesaj Kalpakl覺 » 12 Haz 2012, 22:40

indisleri d覺覺nda bay覺l覺yorum bu modele, indisleri keke 癟izgi eklinde olsayd覺

g羹le g羹le g羹zel g羹nlerde kullan覺rs覺n umar覺m :champ:
Hayatta en hakiki m羹rit ilimdir / Eski kullan覺c覺 ad覺 Flieger
Kullan覺c覺 avatar覺
Kalpakl覺

Kay覺t: 21 ub 2012, 10:37

Mesaj Drago » 12 Haz 2012, 22:41

襤yi g羹nlerde kullan覺n :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Drago

Ya: 60
Kay覺t: 26 Ara 2011, 01:09

Mesaj asymptote » 12 Haz 2012, 22:44

Mustafa bey 繹ncelikle fotoraflar覺 hangi makine ve ekipman ile 癟ektiniz? :D ok iyi pozlanm覺lar ve 癟ok netler.. Fotoraflar ve inceleme i癟in teekk羹rler 繹ncelikle.. :thumbup: Yak覺n bir gelecekte evlilik olacak san覺r覺m, bunun i癟in de tebrik ediyorum :champ: Saate gelince damatl覺k bir saat tercihi olarak 癟ok yerinde. Metal bileziiyle birlikte 癟ok 覺k ve a覺r duruyor ger癟ekten. Size en g羹zel zamanlar覺 g繹stersin.. :champ:
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

Mesaj Analyzer » 12 Haz 2012, 22:48

Fotoraflara 繹zenemedim desenizde bence gayet g羹zeller. Saate zaten s繹ylenebilecek s繹z yok 癟ok 覺k ve fiyat/performans oran覺 癟ok y羹ksek bir saat, g羹le g羹le kullan覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
Analyzer

Kay覺t: 30 Tem 2011, 22:40

Sonraki

D繹n TSF Japon Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 26 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners