DeWitt Academia Mustafa Kemal ATATÜRK Özel Üretim

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: DeWitt Academia Mustafa Kemal ATATÜRK Özel Üretim

Mesaj bozok » 29 Kas 2011, 08:36

inceleme için teşekkürler drk :champ:
Kullanıcı avatarı
bozok

Mesaj bozok » 29 Kas 2011, 08:38

herojd11 yazdı:Açıkcası bende karışık duygular içindeyim bir seviyorum bir sevmiyorum yani LeBron , Sinatra falan OK ama bu tarz degerlere de dokunulmasa mı acaba :roll: :?:

lebron konusunda malesef sana katılmıyorum o adam 16 yaşından beri sadece ticari amaçlar uğruna pompalanmış bi basketbolcu bundan kendide gayet memnun gibi duruyo ;)
Kullanıcı avatarı
bozok

Mesaj herofb » 29 Kas 2011, 09:38

bozok yazdı:
herojd11 yazdı:Açıkcası bende karışık duygular içindeyim bir seviyorum bir sevmiyorum yani LeBron , Sinatra falan OK ama bu tarz degerlere de dokunulmasa mı acaba :roll: :?:

lebron konusunda malesef sana katılmıyorum o adam 16 yaşından beri sadece ticari amaçlar uğruna pompalanmış bi basketbolcu bundan kendide gayet memnun gibi duruyo ;)

bende zaten LeBron'a saat yapılması durumuna OK demişim yani adam zaten dediğin gibi tamamen ticari yani ister saatini yap ister yatak örtüsünü :)
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj bozok » 29 Kas 2011, 09:49

herojd11 yazdı:
bozok yazdı:

bende zaten LeBron'a saat yapılması durumuna OK demişim yani adam zaten dediğin gibi tamamen ticari yani ister saatini yap ister yatak örtüsünü :)

pardon herojd11 sabah dalgınlığı yanlış anlamışım :)
Kullanıcı avatarı
bozok

Mesaj msturan » 29 Kas 2011, 10:16

drk, iceleme için teşekkürler :champ:
Eğer bir Patek Philippe'e sahipseniz, artık ölebilirsiniz demektir. Mission Completed.
Kullanıcı avatarı
msturan

Mesaj Offside » 30 Kas 2011, 01:20

sonuçta "hadi che'nin resimlerini t-shirtlere basalım ergenlere satalım" zihniyetinde yapılmamış.ayrıntılara dikkat edince ne kadar ince bir zevk ve emeğin ürünü ortaya çıkıyor işçilik harika, kutu cidden daha iyi olamazmış,her detayda bu işe özen göstermiş birinin gödermeleri var ama "Atatürk special edition" nedir be arkadaş kabul edelim iğreti duruyor.ben sadece yürekte ve akılda diyenlerdenim bilekte seiko olur casio olur farketmez.
Kullanıcı avatarı
Offside

Mesaj mucadeleci » 30 Kas 2011, 01:29

çook daha iyi bir tasarım yapılabilirdi, altın pırlanta ile değerine uygun bişeyler yapmaya calışmış ama bence piyasada satılan 5 liralık K.Atatürk imzalı saatlere benzemiş.
Zamana and olsun ki.....
Kullanıcı avatarı
mucadeleci

Mesaj Bond » 30 Kas 2011, 16:38

Drk tanıtım ve güzel fotoğraflar için teşekkürler :thumbup: Elbette tasarım konusu görecelidir fakat bence değerli bir çalışma. Direkt ticari amaçlı olmadığını kişisel olarak bildiğim için burada belirtmemde sakınca yok. Gündelik kullanıma pek yatkın bir tasarım değil ama zaten bu bir koleksiyon ve anı modeli. Seride farklı renkte bir kadrana sahip olan bazı saatlerde mevcut fakat zaten çoğu bitmiş olduğundan inceleme sırasında hazırda yoktu. Kadın modeli bana saatleri incelerken daha hoş geldi. Emin Bey ve Jerome DeWitt'e teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

ÖncekiSonraki

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 138 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners