Hamilton Khaki X-Wind Limited Edition Black PVD

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Hamilton Khaki X-Wind Limited Edition Black PVD

Mesaj Thevenin » 20 Eki 2011, 04:33

Adam dedigini yapmis cami cerceveyi indirmis beyler :D Fukara saatin takastan explicit content'e, sonra 50cm'den yere basina gelmeyen kalmadi yahu. Avatara kursun dok reyiz...
Thevenin
Kullanıcı avatarı
Thevenin

Mesaj msturan » 20 Eki 2011, 08:18

:lol: Thevenin on dakikadır gülüyorum da şimdi aklıma geldi.. Acaba bir spiromax'lım olsa ve onu düşürmüş olsaydım.. :? Oturur ağlardım herhalde :D
Eğer bir Patek Philippe'e sahipseniz, artık ölebilirsiniz demektir. Mission Completed.
Kullanıcı avatarı
msturan

Mesaj msturan » 20 Eki 2011, 23:10

Bugün saat&saat'e gidip saati verdim servise gitmesi için.. Bayinin el değiştirmesi dolayısıyla Pazartesi ya da Salı servise gönderebileceklerini söylediler. Masrafı sorunca da 150-200 lirayı bulabileceğini çünkü Hamilton'un parçalarının pahalı olduğunu söylediler.. Ben de olmuşken tam olsun, bir de bakım yapın dedim.. Bakalım :? :)
Eğer bir Patek Philippe'e sahipseniz, artık ölebilirsiniz demektir. Mission Completed.
Kullanıcı avatarı
msturan

Mesaj razz » 20 Eki 2011, 23:26

Geçmiş olsun tekrar msturan.. Saatin üzerindeki nazar da böylece gitti diyelim ;)
" The difference between men and boyZ is the price of their toyZ "
Kullanıcı avatarı
razz

Mesaj msturan » 21 Eki 2011, 01:14

Teşekkürler Razz, biraz geç oldu ama :?

Bu arada hangi saatçiye gidersem gideyim (şimdilik iki saat&saat şubesi ve bir konyalısaat), "Bu da çok iyi saat, Limited Edition ;) Kusura bakmazsan, ne kadara aldığını sorabilir miyim?" sözlerini işitiyorum, istisnasız :D
Kullanıcı avatarı
msturan

Mesaj msturan » 03 Oca 2012, 23:25

Bugün, 31'inde bana saatin yapıldığı ve ViaPort Saat&saat şubesinde olduğu belirtildiğinden dolayı büyük bir sevinçle koşa koşa ViaPort'a gittim. Uçarak Saat&saat'e girdim, saatimi aldım. Ödeme bilgisini yetkililer çıkarırken ben de saati inceliyordum. İşte tam bu noktada camdaki jelatini çıkardım ve camın iç yüzeyindeki toz parçacığını gördüm. :o :( Her ne kadar akrebi-yelkovanı hareket ettirdiysem de toz zerremiz yerinde büyük bir kararlılıkla kalıyordu. :( Bunun için saati servise geri gönderip bir bu kadar daha beklememin mi yoksa saatimle biraz özlem giderdikten sonra başka bir saatçide (riskli şık) yaptırmamın mı mantıklı olacağını kara kara düşünürken alt krono butonunun arkasındaki büyük bir sivrisinek yahut karınca boyutundaki çiziği gördüm. Yetkin olmayan bir elin olanca gücüyle arka kapak vidasına yüklenmesi ve hedefi kaçırması sonucu oluşabilecek bir şeye benzeyen çiziği görevlilere gösterdim ve saati göndermeden önce tutulan raporda bu "rahatsız edici" çiziğin bulunmadığını söyledim. Bozulan moralimin ve bundan dolayı yükselen adrenalin seviyemin verdiği ataklıkla hiçbir şekilde servisin bu işte suçsuz olabileceğini kabul etmedim ve yeni bir tutanak yazarak gönderdim. Hasılı, saat en az bir ay daha yok. :( Tevfik Aydın servislerinden bu kadar güzel şeyler duyarken saat&saat'în beni 2 ay bekletmesi, görevlilerin söylemlerine karşın tamirden önce fiyat bilgisinin verilip onayımın alınmaması, bunun üzerine de bu kadar basit bir işçilik vermesi gerçekten can sıktı. Bu işi yarın bir gün telefonla servisle de konuşacağım ve yeteri kadar tatmin edici hizmet görmezsem şikayetimi yükselteceğim. Üzücü. :(

Not: Thevenin'den "Hamilton reyizin başına gelmedik kalmadı" temalı bir cevap bekliyorum ki keyfim yerine gelsin. :(
Kullanıcı avatarı
msturan

Mesaj Thevenin » 03 Oca 2012, 23:34

Adam geliyoru gidiyoru alamiyoru beyler. Devlet buna bir sey yapmasi lazim.

Bir EXtreme-Wind tuttu bizi beyler, o bizim kavusmalarimiz 2012'ye kalmis ya sukur, is o ki hafazanallah mahsere kalmasin :D

Thevenin
Kullanıcı avatarı
Thevenin

Mesaj mucadeleci » 03 Oca 2012, 23:44

*msturan geçmiş olsun, üzüldüm gerçekten ama *thevenin sağolsun güldürmeyi biliyoruüü, geliyoruüü gidiyouüü :) yaa *thevenin bitirdin beni :D :lol: :lol: :lol: :thumbup: bunu daha önce de izlemiştim ama buraya yerli yerince oturtamazdım heralde :)
Zamana and olsun ki.....
Kullanıcı avatarı
mucadeleci

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 176 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners