Audemars Piguet Royal Oak 15300 Kullan覺c覺 襤ncelemesi

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Audemars Piguet Royal Oak 15300 Kullan覺c覺 襤ncelemesi

Mesaj serhat200 » 16 Nis 2011, 13:40

Yakla覺k bir y覺l 繹nce g羹zel bir saat alay覺m diye arat覺rmaya girmitim 癟eitli marka ve modellerden sonra sizlerinde 繹nerileriyle RO ya karar k覺ld覺m ve en sonunda kavutum. 襤ncelemem 癟ok baar覺l覺 olmayabilir imdiden 繹z羹r diliyorum. Saati Amerika'dan yetkili bayiden s覺f覺r olarak ald覺m.
Saati elime ald覺覺mda ger癟ekten hafif olduunu hissettim koluma takt覺m kasa 癟ap覺 benim i癟in 癟ok uygundu ne b羹y羹k ne k羹癟羹k (39mm). elik kordonunun yap覺s覺 sayesinde bilee s羹per oturuyor. Ben saatin bileimde oynamas覺n覺 sevmem yani kola tam oturmas覺n覺 isterim bu y羹zden bundan 繹nce takt覺覺m 癟elik kordonlu saatlerde hep bi rahats覺zl覺k hissetmiimdir. Ama bu saat gerek kasas覺n覺n incelii gerekse kordon yap覺s覺yla adeta v羹cudun bir par癟as覺 haline geliyor 繹yleki gece yatarken bile 癟覺karmad覺m(ki dier saatlerimi hep 癟覺kar覺r覺m) ve uyand覺覺mda saati nereye koydum diye d羹羹nd羹m, hatta yolda y羹r羹rken bazen saati d羹羹rd羹m m羹 diye kontrol ediyordum.
Saatin ayar kolu vidal覺 繹nce 癟eviriyorsunuz sonra iki kere 癟ekerseniz saati, bir kere 癟ekerseniz tarihi ayarl覺yor ayr覺ca tepede AP logosu var. Saat ve tarih gece g羹nd羹z her a癟覺dan 癟ok rahat okunuyor, akrep yelkovan ve 5dakika y覺 belirten metallerin ince yap覺s覺 nedeniyle 癟ok az lumina kullan覺labilmi bu y羹zden karanl覺kta hi癟biey g繹remem san覺yordum ama yan覺lm覺覺m b繹yle bir parlakl覺k olamaz yani gece karanl覺ktada saat 癟ok net okunuyor benim i癟in ger癟ekten s羹rpriz oldu.
Saatin d覺覺ndaki vidalar, akrep, yelkovan, saniye ve 5dakika y覺 belirten indeksler beyaz alt覺n; mekanizmas覺ndaki rotor ise ilemeli sar覺 alt覺n. Bu arada rotordaki ilemeler saatin ne kadar 羹st d羹zey olduunu ve ne kadar emek harcand覺覺n覺n bir ispat覺.
Arka kapak safir cam dolay覺s覺yla mekanizman覺n t羹m g羹zelliini seyredebiliyorsunuz. San覺r覺m mekanizman覺n kalitesi ile ilgili yazmam yersiz olacakt覺r hem o konuda 癟ok bilgili deilim hemde internette 癟ok detayl覺 bilgiler mevcut. http://www.p178host.com/apgallery/3120/
Benim yazacaklar覺m bu kadar sorusu olan arkadalara memnuniyetle cevap veririm. imdi s覺ra resimlerde.

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
serhat200

Ya: 46
Kay覺t: 20 Au 2010, 16:55

Re: Audemars Piguet Royal Oak 15300

Mesaj herofb » 16 Nis 2011, 13:47

tekrar hay覺rl覺 olsun,bende olay bitmitir sadece kutusu bile kaliteyi anlatmaya yeter

g羹le g羹le kullan serhat200 bu arada USA'de fiyatlar ne alemde?

edit:typo
Kullan覺c覺 avatar覺
herofb

Ya: 42
Kay覺t: 11 Nis 2010, 16:12

Mesaj mech16 » 16 Nis 2011, 13:52

stten 5.fotografa bittim. Bu nas覺l bir g羹zelliktir. Reklam fotosu gibi maallah..
Kullan覺c覺 avatar覺
mech16

Kay覺t: 03 ub 2010, 12:24

Mesaj drk » 16 Nis 2011, 13:56

襤nceleme i癟in teekk羹rler, tekrardan iyi g羹nlerde kullan覺n :champ:

Saatininiz hangi seriden? G yada H?
Kullan覺c覺 avatar覺
drk

Kay覺t: 20 Nis 2010, 23:24

Mesaj Emre » 16 Nis 2011, 14:17

Serhat hayirli olsun muthis bi secim olmus gercekten! Hizli inceleme icin tesekkurler.

Koluna da cok yakismis, sen de benim gibi kolda hareket etmeyecek sekilde kullaniyosun galiba. Gerci ben zaman zaman turnike yapar gibi takiyorum ama :) Nazar boncugun da benden olsun.

Resim
T S F = P A Y L A I M
Kullan覺c覺 avatar覺
Emre
Editor

Kay覺t: 28 Kas 2010, 10:20

Re: Audemars Piguet Royal Oak 15300 Kullan覺c覺 襤ncelemesi

Mesaj Frax » 16 Nis 2011, 14:49

襤ncelemenin uzun olmas覺na gerek yokmu ger癟ekten, fotoraflar her eyi anlat覺yor :)

G羹zel g羹nlerde kullan覺n sn. Serhat200.
Kullan覺c覺 avatar覺
Frax

Kay覺t: 27 Ara 2009, 15:36

Mesaj punk » 16 Nis 2011, 14:57

S羹per bir inceleme de gelmi ;)
Kullan覺c覺 avatar覺
punk

Ya: 33
Kay覺t: 25 Eki 2010, 09:58

Mesaj cenk » 16 Nis 2011, 14:59

Guzel gunlerde kullanin.
Kullan覺c覺 avatar覺
cenk

Kay覺t: 27 ub 2010, 21:14

Sonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 80 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners