Tissot PRS200 Two-Tone Chronograph

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Tissot PRS200 Two-Tone Chronograph

Mesaj Estrella » 14 Ara 2010, 00:55

Merhabalar, dün tissot prs200 aldım, çok saat modeli baktım fakat büyük saat istediğim için içime en çok bu sindi.

Satıcı unisex bir saat olduğunu söyledi ama nette erkek saati olarak geçiyor, ama tam benim istediğim model buydu :D

Fotografını ekliyorum telle çektiğim için biraz kötü çıktı :( , sizce bir bayana yakışmış mı. Teknik özellikleri ile ilgili hiçbir fikrim yok ama tissotun kalitesini hem duymustum hemde bu sitede önerilmiş inşallah iyi bir seçim yapmışımdır, çok sevdim saatimi çok mutluyum :D

Resim
Kullanıcı avatarı
Estrella

Re: Tissot PRS200

Mesaj Wwtr » 14 Ara 2010, 01:05

Öncelikle yeni saatiniz tekrardan hayırlı olsun.Şahsi fikrim bir bayan bileği için biraz geniş bir saat olduğu,yalnız siz zaten büyük bir saat istemişsiniz , güle güle kullanın.
Kullanıcı avatarı
Wwtr

Mesaj drk » 14 Ara 2010, 01:15

Simge0606, tissot gibi bir markayı seçerek bence çok doğru yapmışsınız. Maalesef, özellikle kadınlar daha çok yapıyor, moda markalarına haketmedikleri halde yığınla para veriliyor ve sonuç hüsran. Saatiniz hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın. Kategorisi her ne kadar erkek saati olarak gözüksede 40mm kadın için de günümüzde gayet normal bir ölçü, zaten büyük saat istediğinizi belirtmişsiniz. Konuyla biraz alakalı aklıma Okan Bayülgen'in fotoğraf sergisi geldi, ismi "erkek saati takan kadınlar" dı.

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/haber/8211243.asp
Kullanıcı avatarı
drk

Mesaj Estrella » 14 Ara 2010, 01:33

Çok teşekkür ediyorum. Moda markası alan kadınları anlamıyorum bence kalite daha önemli, tissotu ilk kez kullanacagım memnun kalacagıma eminim, önceki saatim seiko idi ve o da çok güzeldi ama bunu yeri ayrı

drk böyle bir sergiden haberim yoktu paylaştığın için teşekkür ederim ilgimi çekti Okan Bayülgeni pek sevmesem de güzel bir sergi olmuş,demekki yanlız değilmişim:D
Kullanıcı avatarı
Estrella

Mesaj 4n6 » 14 Ara 2010, 02:01

Asla yalnız değilsiniz, hiç merak etmeyin. Etrafımda saatlere dair ciddi ilgisi ve bilgisi olan hanımların hiçbiri o süslü püslü, taşlı maşlı moda markalarına itibar etmiyor. Ve bir tüyo vereyim: Hepsi de istisnasız büyük saatler takıyorlar. Güzel bir seçim yaptınız. Güle güle kullanın.
Seiko, Tissot... Eee? Sırada ne var? :)
Kullanıcı avatarı
4n6

Mesaj nickynick » 14 Ara 2010, 02:02

Güzel bir seçim yapmışsın Simge, tebrikler.Güle güle kullan.
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullanıcı avatarı
nickynick

Mesaj Estrella » 14 Ara 2010, 02:14

çok teşekkür ederim. 4n6 yanlız olmadığıma sevindim, sırada ne var bilemiyorum ama sırada ki bütçe ile doğru orantılı olacaktır :D
Kullanıcı avatarı
Estrella

Mesaj Frax » 14 Ara 2010, 02:26

Hayırlı olsun ilginç olduğu kadar da güzel bir seçim olmuş iyi günlerde kullanın :)
Kullanıcı avatarı
Frax

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 134 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners