Diver Kutu A癟覺l覺覺 / Tudor BB58

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Diver kutu a癟覺l覺覺/Tudor BB58

Mesaj mturann » 13 Oca 2024, 10:42

Hay覺rl覺 olsun.
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj chillout » 13 Oca 2024, 11:33

JLocke yazd覺:Hay覺rl覺 olsun g羹zel zamanlar覺n覺z覺 g繹stersin. u an al覺nabilecek en iyi heritage diver bence.

Omega heritage seamaster diver in boyutlar覺n覺 g繹zden ge癟irmesi gerekiyor.

39mm diver i癟in tam bi癟ilmi kaftan. BB54 羹 canl覺 g繹rmediimi de not d羹eyim. Boyut biraz zevk meselesi zaten.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
ok teekk羹rler, bb54 de vintage ve rolex explorer 36mm tarz覺n覺 yans覺t覺yor, divewatch olarak 癟ok baar覺l覺 buldum ancak dial 癟ok k羹癟羹k kald覺 bana g繹re. Omega heritage seamaster boyutu konusuna kat覺l覺yorum ayr覺ca fiyatland覺rmas覺n覺 anlayamad覺m ahsen, smp300 gibi teknik olarak 癟ok g羹癟l羹 olan bir saatten neden daha pahal覺lar bilmiyorum

Kullan覺c覺 avatar覺
chillout

Kay覺t: 08 Mar 2016, 12:12

Mesaj argentum » 13 Oca 2024, 13:50

Sal覺kl覺 ve mutlu g羹nlerde kullan覺ls覺n inallah
Kullan覺c覺 avatar覺
argentum

Kay覺t: 27 Au 2013, 09:41

Mesaj haylo » 13 Oca 2024, 16:13

ok g羹zel. 襤yi g羹nlerde kullan覺n, hay覺rl覺 olsun

Kullan覺c覺 avatar覺
haylo

Ya: 34
Kay覺t: 29 Au 2014, 10:47

Re: Diver Kutu A癟覺l覺覺 / Tudor BB58

Mesaj chillout » 14 Oca 2024, 11:47

Teekk羹rler tekrardan iyi dilekleriniz i癟in

Kullan覺c覺 avatar覺
chillout

Kay覺t: 08 Mar 2016, 12:12

Mesaj volkifb » 15 Oca 2024, 10:36

襤yi g羹nlerde kullan覺n :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
volkifb

Ya: 47
Kay覺t: 31 Tem 2014, 12:07

Mesaj sinanmuro » 16 Oca 2024, 18:58

ok teekk羹rler, bb54'羹n vintage havas覺 ve Rolex Explorer 36mm'lik 覺k tasar覺m覺 ger癟ekten dikkat 癟ekici. Divewatch olarak olduk癟a baar覺l覺, ama evet, dial biraz k羹癟羹k kalm覺 olabilir. Omega Heritage Seamaster'覺n boyutlar覺na kat覺l覺yorum ve fiyatland覺rmas覺 konusunda seninle ayn覺 fikirdeyim. Teknik olarak SMP300 gibi g羹癟l羹 bir modelden daha pahal覺 olmalar覺 kafa kar覺t覺r覺c覺.

Bu arada, eer saat kombinlerini konuuyorsak, deri pantolon kombinleri ile bir saat se癟imi yaparken dikkat edilmesi gereken baz覺 eyler var. rnein, deri pantolonlar genellikle daha resmi veya g繹sterili bir tarz覺 yans覺tt覺覺 i癟in, saat se癟iminde de bu tarza uygun bir model tercih edilmeli. Vintage ve 覺k bir saat, deri pantolonun 癟ekiciliini art覺rabilir. Bu y羹zden saat se癟erken k覺yafet kombininle uyum i癟inde olmas覺 繹nemli.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi.
Kullan覺c覺 avatar覺
sinanmuro

Kay覺t: 16 Oca 2024, 18:55

Re: Diver kutu a癟覺l覺覺

Mesaj LNs7 » 16 Oca 2024, 22:43

chillout yazd覺:Teekk羹rler tahminleriniz i癟in saatimiz Tudor bb58. Doru tahmin yap覺ld覺 [emoji3]

Ge癟tiimiz yazdan itibaren bb58 almay覺 planl覺yordum ancak stok bulamad覺覺mdan ertelenmiti. Uzun s羹re bb54 ile arada gidip geldim, bir s羹re bb pro almay覺 d羹羹nd羹m ancak son karar覺m 58 oldu.

Bb54 yerine tercih etme sebebim 37mm dial kolda k羹癟羹k hissettirdi, bezel kal覺n olduundan san覺r覺m dial iyice k羹癟羹ld羹羹nden bu t羹r bir alg覺 olumu da olabilir ancak bana uymad覺. Yoksa 37mm ile kesinlikle uyumlu bilek 繹l癟羹m. Prodan ise kal覺nl覺k konusundan dolay覺 ve mekanizmada date ar覺zas覺 ihtimalinden dolay覺 vazge癟tim. Yoksa t fit clasp olan bir tudor almay覺 istemitim son zamanlarda ancak ilgili modeller yeterli olmad覺.

Birka癟 resimle k覺sa deerlendirmemi bitireyim. (Bu arada daha 繹nce chronometer saat kullanmad覺m ve kar覺lat覺rma yapacak olursam captain cookdaki mekanizmaya g繹re 癟ok daha iyi saat tutuyor)

Resim
Resim
Resim
Resim

Hay覺rl覺 olsun, g羹zel zamanlar g繹stersin..
Kullan覺c覺 avatar覺
LNs7

Kay覺t: 12 Haz 2022, 15:34

ncekiSonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: doukan1997 ve 301 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners