Yeni IWC Ingenieur Automatic 40 IW328901 Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Yeni Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj alperbaykara » 17 Haz 2023, 23:52

Hala tahmin edilemedi ise ben bir tahminde daha bulunabilir miyim [emoji41]

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Zaman 繹ld羹rmek en pahal覺 harcamad覺r
*Balzac

Instagram: @b.a.y.k.a.r.a @casebackstories
Kullan覺c覺 avatar覺
alperbaykara

Ya: 39
Kay覺t: 14 Eyl 2018, 02:00

Mesaj Umutt » 18 Haz 2023, 10:34

Zenith diyorum
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Yeni Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj YakupDinler » 18 Haz 2023, 10:38

G羹nayd覺n;

ncelikle keyifli bir pazar g羹n羹 diler, saatin kutu a癟覺l覺覺 i癟in tahminde bulunan - bulunmayan herkese 癟ok teekk羹r ederim.

Asl覺nda ilk mesajda saatin orjini hakk覺nda "biraz" ipucu vermeye 癟al覺m覺t覺m ki doru bilenlerde oldu hemen (aslinda ilk tahmin doruydu ama orada [mention]alperbaykara [/mention]s羹reci uzatmak ad覺na baka bir saat markas覺 yazd覺 [emoji23]) Kendisine anlay覺覺 i癟in teekk羹r ederim :)

Evet, saatimiz bu y覺l W&W'da fuar覺n en 癟ok ilgi 癟eken saatlerinden, IWC'nin y覺llard覺r yapt覺覺 dizayn sa癟mal覺klar覺n覺 sonland覺rarak en sonunda orjinal Gerald Genta dizayn覺na sad覺k kalarak yeniden hayat verdii IWC Ingenieur Automatic 40 - IW328901 referansl覺 siyah kadran 40mm 癟elik saati.

Hani ilk g繹r羹te ak derler ya benimki hakikaten 繹yle oldu. Nedense i癟imde bu y覺l IWC'nin Ingenieur serisini yeniden revize ederek biz saatseverlere sunaca覺n覺 tahmin etmitim ve nihayet fuar a癟覺ld覺覺nda ve fotoraflar d羹meye balay覺nca bir 癟ok kii Rolex'in yeni saatlerini merak ederken ben IWC stand覺ndan fotoraflara dikkatimi vermitim.

Ve siyah kadran olan 癟elik versiyon Ingenieur'u (yazmas覺 zor) g繹r羹nce "ite bu!" dedim, bir ara titanyum modeline de g繹z k覺rpt覺m ama sonra ilk ak覺ma h覺zl覺ca geri d繹nd羹m.

Tamam, iyi ho saat ama nas覺l olacakt覺, ula覺labilir bir saat miydi? Orada yaad覺klar覺ma hi癟 girmeyeyim ama bu uzun ve s覺k覺nt覺l覺 s羹recin en ba覺ndan bu yana desteini 1 saniye bile olsun esirgemeyen sevgili [mention]Bond [/mention]aabeyime (b繹yle yaz覺nca k覺z覺yor ama Bilkent'ten 羹st d繹nemim olunca aabeyim oluyor - yapacak bir ey yok [emoji23]) 癟ok ama 癟ok m羹teekkirim. Ayn覺 zamanda Arte'den Burak Bey'e de destekleri i癟in 癟ok teekk羹r ederim.

Sonu癟ta d羹n arkadala kavutuk, geldiinde en heyecanland覺覺m saatim kesinlikle bu oldu. Bir kere g繹rmeden ald覺k, bilekte denemedik ve T羹rkiye'de de hen羹z yok, onun ciddi heyecan覺n覺 yaad覺m. Sonu癟ta IW328901 T羹rkiye ve TSF Ailesi'ne kat覺ld覺 ve art覺k bizden birisi.

Teknik detaylara girmedim, b繹yle i癟imden ne geldiyse yazd覺覺m bir a癟覺l覺 oldu, buraya kadar okuduysan覺z 癟ok teekk羹r ederim, iyi ki vars覺n覺z TSF Ailesi [emoji1665]

Not: Biliyorum bu fotoraflar 癟ok net deil ama "Bronz Bilekler" k覺sm覺nda daha iyileri olacak s繹z veriyorum [emoji1317]

Resim
Resim
Resim
Resim

Instagram: @watchesofcappadocia
Kullan覺c覺 avatar覺
YakupDinler

Kay覺t: 20 ub 2021, 14:40

Mesaj tcake » 18 Haz 2023, 10:46

ok g羹zel saat 癟ok g羹zel tercih g羹zel g羹nlerde kullan覺n

GM 9 Pro d cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
tcake

Kay覺t: 05 Oca 2021, 12:02

Mesaj runo34 » 18 Haz 2023, 10:50

@YakupDinler abim harika tercih. Hep g羹zel zamanlar覺na elik etsin [emoji4][emoji1362]

2201116TG cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Eer ger癟ek bir Patek Philippe sahibiyseniz,art覺k 繹lebilirsiniz demektir...
Kullan覺c覺 avatar覺
runo34

Ya: 34
Kay覺t: 12 Oca 2016, 23:12

Mesaj Kb8 » 18 Haz 2023, 11:17

Harika se癟im [emoji1319][emoji1319] g羹zel zamanlar g繹stersin [emoji322]

Kullan覺c覺 avatar覺
Kb8

Ya: 40
Kay覺t: 25 Eki 2015, 21:20

Mesaj alperbaykara » 18 Haz 2023, 11:19

YakupDinler yazd覺:G羹nayd覺n;

ncelikle keyifli bir pazar g羹n羹 diler, saatin kutu a癟覺l覺覺 i癟in tahminde bulunan - bulunmayan herkese 癟ok teekk羹r ederim.

Asl覺nda ilk mesajda saatin orjini hakk覺nda "biraz" ipucu vermeye 癟al覺m覺t覺m ki doru bilenlerde oldu hemen (aslinda ilk tahmin doruydu ama orada [mention]alperbaykara [/mention]s羹reci uzatmak ad覺na baka bir saat markas覺 yazd覺 [emoji23]) Kendisine anlay覺覺 i癟in teekk羹r ederim :)

Evet, saatimiz bu y覺l W&W'da fuar覺n en 癟ok ilgi 癟eken saatlerinden, IWC'nin y覺llard覺r yapt覺覺 dizayn sa癟mal覺klar覺n覺 sonland覺rarak en sonunda orjinal Gerald Genta dizayn覺na sad覺k kalarak yeniden hayat verdii IWC Ingenieur Automatic 40 - IW328901 referansl覺 siyah kadran 40mm 癟elik saati.

Hani ilk g繹r羹te ak derler ya benimki hakikaten 繹yle oldu. Nedense i癟imde bu y覺l IWC'nin Ingenieur serisini yeniden revize ederek biz saatseverlere sunaca覺n覺 tahmin etmitim ve nihayet fuar a癟覺ld覺覺nda ve fotoraflar d羹meye balay覺nca bir 癟ok kii Rolex'in yeni saatlerini merak ederken ben IWC stand覺ndan fotoraflara dikkatimi vermitim.

Ve siyah kadran olan 癟elik versiyon Ingenieur'u (yazmas覺 zor) g繹r羹nce "ite bu!" dedim, bir ara titanyum modeline de g繹z k覺rpt覺m ama sonra ilk ak覺ma h覺zl覺ca geri d繹nd羹m.

Tamam, iyi ho saat ama nas覺l olacakt覺, ula覺labilir bir saat miydi? Orada yaad覺klar覺ma hi癟 girmeyeyim ama bu uzun ve s覺k覺nt覺l覺 s羹recin en ba覺ndan bu yana desteini 1 saniye bile olsun esirgemeyen sevgili [mention]Bond [/mention]aabeyime (b繹yle yaz覺nca k覺z覺yor ama Bilkent'ten 羹st d繹nemim olunca aabeyim oluyor - yapacak bir ey yok [emoji23]) 癟ok ama 癟ok m羹teekkirim. Ayn覺 zamanda Arte'den Burak Bey'e de destekleri i癟in 癟ok teekk羹r ederim.

Sonu癟ta d羹n arkadala kavutuk, geldiinde en heyecanland覺覺m saatim kesinlikle bu oldu. Bir kere g繹rmeden ald覺k, bilekte denemedik ve T羹rkiye'de de hen羹z yok, onun ciddi heyecan覺n覺 yaad覺m. Sonu癟ta IW328901 T羹rkiye ve TSF Ailesi'ne kat覺ld覺 ve art覺k bizden birisi.

Teknik detaylara girmedim, b繹yle i癟imden ne geldiyse yazd覺覺m bir a癟覺l覺 oldu, buraya kadar okuduysan覺z 癟ok teekk羹r ederim, iyi ki vars覺n覺z TSF Ailesi [emoji1665]

Not: Biliyorum bu fotoraflar 癟ok net deil ama "Bronz Bilekler" k覺sm覺nda daha iyileri olacak s繹z veriyorum [emoji1317]

Resim
Resim
Resim
Resim

Instagram: @watchesofcappadocia
襤lk bilene 羹癟 g羹n 羹癟 gece kampanyas覺 yok muydu abi ? [emoji28]

Tekrar hay覺rl覺 uurlu olsun [emoji3478] ahs覺na m羹nhas覺r bir saat ve eminim bilee 癟ok yak覺acak. En k覺sa zamanda yak覺ndan da g繹rebilmek dilei ile [emoji1317][emoji1319][emoji1319][emoji1319]

Zaman 繹ld羹rmek en pahal覺 harcamad覺r
*Balzac

Instagram: @b.a.y.k.a.r.a @casebackstories
Kullan覺c覺 avatar覺
alperbaykara

Ya: 39
Kay覺t: 14 Eyl 2018, 02:00

Mesaj mturann » 18 Haz 2023, 11:22

Hay覺rl覺 olsun
G羹le g羹le kullan覺n
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

ncekiSonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 132 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners