U Boat Flightdeck CAS BE Kullan覺c覺 襤ncelemesi

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

U Boat Flightdeck CAS BE Kullan覺c覺 襤ncelemesi

Mesaj Jazz » 30 Eki 2010, 13:45

Sene ba覺nda CLK benzer bir modeli i癟in k覺sa bir inceleme yazm覺 ama ben bir s羹redir kullanan biri olarak tekrar 羹zerinden ge癟eyim dedim..

U Boat un Flightdeck CAS BE modelini yakla覺k bir senedir kullan覺yorum..Saat size, tamam覺 kaliteli bir deri kapl覺 kutuda , bence 覺k bir ekilde sunuluyor.
Resim

Saat haznesinin alt覺nda kart, kitap癟覺k ve yedek kay覺 saklamak i癟in ikinci bir b繹lme var. Kutunun dizayn覺 olduk癟a baar覺l覺..

Resim

U Boat firmas覺 羹癟 farkl覺 繹l癟羹de saat 羹retiyor. 43 mm. 50 mm. 55mm. en k羹癟羹k boyu 43 mm. olan bir saat i癟in b羹y羹k kelimesini kullanmak yanl覺 olmaz san覺r覺m. Kesinlikle b羹y羹k saatlerden holananlara hitap eden dizaynlar ve tasar覺mlar覺n spor tasar覺mlar olduu s繹ylenebilir. Ben tak覺m elbise ile de kullan覺yorum ama 癟ap ve y羹kseklik dikkate al覺nd覺覺nda bir癟ok kiinin tak覺m elbise kullan覺m覺n覺 tercih edeceini sanm覺yorum.

Saat asl覺nda sa kola takmak i癟in dizayn edilmi ama ben sol kolda kullan覺yorum ve 癟ok rahat bir kullan覺m覺 var. Tepe ve aksam覺n覺n da epey b羹y羹k olduunu dikkate al覺rsak sol kolda kullan覺m eli kesinlikle rahats覺z etmiyor..

Resim

Resim

Yukar覺da da yazd覺覺m gibi saat olduk癟a y羹ksek dizayn edilmi. Genel itibariyle spor kullan覺ma daha uygun..

Resim

Genel olarak bak覺ld覺覺nda kalietil malzeme kullan覺lm覺 ve i癟ilik temiz.. Kasan覺n muhtelif yerlerine kaz覺nan marka ve kodlar g繹rsel a癟覺dan g羹zel duruyor bence..

Resim
Resim
Resim
Resim

ETA 7750 makina kullan覺lan saatin arkas覺nda caml覺 kapak kullan覺lm覺. Firma makinay覺 pek de modifiye/dekore etmeden kullanm覺 gibi g繹r羹n羹yor. 3000 EUR cicar覺nda fiyatlar覺 olan saatlerde daha fazla modifikasyon ya da dekorasyon olmal覺yd覺 bence..Kapa覺n 癟evresinde saatin 繹zellikleri kaz覺nm覺..
Resim

Saatin tepesi de U Boat un ay覺rtedici dizayn覺na sahip. G繹vdeye balanm覺 vidal覺 癟elik kapak alt覺nda saklanan tepe olduk癟a k羹癟羹k ve sert eklde 癟ekilmesi gerekiyor ayar i癟in. Kullan覺m覺 biraz zor..

Resim

Saati 癟ok severek kullan覺yorum, sa el kullan覺m覺, deiik dizayn覺 ile ilgi 癟eken bir saat, bu fiyat kategorisindeki bir saatte tek can覺m覺 s覺kan konu kay覺覺n bence yeterince kaliteli olmay覺覺 ve 癟abuk a覺nmas覺..
Kullan覺c覺 avatar覺
Jazz

Ya: 48
Kay覺t: 07 Au 2010, 15:35

Re: U Boat Flightdeck CAS BE

Mesaj herofb » 30 Eki 2010, 14:19

bence spor kullan覺m i癟in son derece uygun ve g羹zel bir saat,bu arada tak覺m elbise ile de neden olmas覺n sonu癟ta tak覺m alt覺na 癟ok g羹zel duran spor ayakkab覺lar bile var.Tekrar g羹le g羹le kullanman覺 dilerim Jazz
Kullan覺c覺 avatar覺
herofb

Ya: 42
Kay覺t: 11 Nis 2010, 16:12

Mesaj mlm » 30 Eki 2010, 15:48

Jazz, eline sal覺k, 癟ok g羹zel bir inceleme olmu, saatin 癟ok g羹zel, g羹le g羹le kullan..
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullan覺c覺 avatar覺
mlm

Ya: 43
Kay覺t: 03 Au 2010, 02:59

Mesaj Jazz » 30 Eki 2010, 16:07

癟ok teekk羹rler arkadalar..
Kullan覺c覺 avatar覺
Jazz

Ya: 48
Kay覺t: 07 Au 2010, 15:35

Mesaj nickynick » 30 Eki 2010, 16:25

ok g羹zel jazz, kutusu da kalitesine yak覺覺r ekilde. 襤yi g羹nlerde kullanman dileiyle, resimler i癟in teekk羹rler.
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullan覺c覺 avatar覺
nickynick

Kay覺t: 16 Kas 2009, 22:44

Mesaj Wwtr » 30 Eki 2010, 19:41

襤nceleme ve g羹zel fotoraflar i癟in teekk羹rler.
Kullan覺c覺 avatar覺
Wwtr

Kay覺t: 20 Mar 2010, 14:02

Mesaj Frax » 31 Eki 2010, 00:44

G羹zel saatinizi iyi g羹nlerde kullan覺n. 襤nceleme i癟in teekk羹rler.
Kullan覺c覺 avatar覺
Frax

Kay覺t: 27 Ara 2009, 15:36

Mesaj Clk » 31 Eki 2010, 10:27

Inceleme ve 繹zen g繹sterilmis sunum icin cok tesekk羹rler Jazz. U-Boat kaliteli saatler 羹reten bir firma. Saatin renk kombinasyonu da cok g羹zel. Tekrar g羹le g羹le kullan.
TRK'羹m!!! lkem TRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan覺c覺 avatar覺
Clk

Kay覺t: 17 Kas 2009, 02:03

Sonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 70 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners