Longines Avigation Bigeye Titanium Petroleum Dial İnceleme

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Longines Avigation Bigeye Titanium Petroleum Dial İncel

Mesaj slhgzl » 16 Ara 2022, 09:52

Hayırlı olsun Longines candır.
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

Mesaj scarbo » 16 Ara 2022, 10:56

azizkaya yazdı:Güzel saat, güzel inceleme. Hayırlı olsun.

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkürler :champ: :champ:
volkifb yazdı:Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın :champ: :thumbup:

:champ: :champ: sağolun
solinari yazdı:Güneş altında kadran muhteşem. Güle güle kullanın. Çok güzel de bir inceleme olmuş.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok teşekkürler bende bayıldım kadrana :champ: :champ:
Umutunal yazdı:Bileğinize de çok yakışmış, harika bir model, incelene yazısına da çok emek verilmiş. Hayırlı olsun

Çok teşekkürler, belki daha sonra alacaklar için kısa bilgiler vermiş olduk :champ: :champ:
vysaknc yazdı:Hayırlı olsun,tebrik ederim , güzel saat güzel inceleme..

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slhgzl yazdı:Hayırlı olsun Longines candır.

Çok sagolun Longines gerçekten Re-ıssue yapmakta çok başarılı :champ: :champ:
Kullanıcı avatarı
scarbo

Mesaj muratcan87 » 16 Ara 2022, 13:23

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Hemen her Longines gibi çok güzel görünen bir saat. Tasarım konusunda cidden çok iyi Longines bence. Renk olarak da harika bir seçim :super: Kalibrenin de bu kadar iyi olması yine muazzam. COSC olsun ya da olmasın sonuç olarak çok iyi zaman tutuyor. Silikon olayı Omega'dan Longines'e de gelerek iyi oldu bana kalırsa. 66 saat güç rezervi de yine oldukça yeterli. En azından haftasonunu rahatlıkla karşılıyor. Kadranın okunurluğu ve ayrıca fosforu da üst düzey kesinlikle. Bunca artıya rağmen saatte bana kalırsa iki eksik var yine de. Birincisi toka. Bunun yerine clasp olmasını tercih ederdim. Yine de toka heritage'a yakışır bir şekilde. Diğer eksik ise manyetik direnç olmaması. Bu düzeyde bir saatte bu olsun isterdim. Genel olarak kesinlikle harika, evladiyelik ve zamansız bir saat. Tebrikler tekrardan :thumbup:
Kullanıcı avatarı
muratcan87

Mesaj scarbo » 16 Ara 2022, 13:42

muratcan87 yazdı:Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Hemen her Longines gibi çok güzel görünen bir saat. Tasarım konusunda cidden çok iyi Longines bence. Renk olarak da harika bir seçim :super: Kalibrenin de bu kadar iyi olması yine muazzam. COSC olsun ya da olmasın sonuç olarak çok iyi zaman tutuyor. Silikon olayı Omega'dan Longines'e de gelerek iyi oldu bana kalırsa. 66 saat güç rezervi de yine oldukça yeterli. En azından haftasonunu rahatlıkla karşılıyor. Kadranın okunurluğu ve ayrıca fosforu da üst düzey kesinlikle. Bunca artıya rağmen saatte bana kalırsa iki eksik var yine de. Birincisi toka. Bunun yerine clasp olmasını tercih ederdim. Yine de toka heritage'a yakışır bir şekilde. Diğer eksik ise manyetik direnç olmaması. Bu düzeyde bir saatte bu olsun isterdim. Genel olarak kesinlikle harika, evladiyelik ve zamansız bir saat. Tebrikler tekrardan :thumbup:

Çok teşekkürler güzel yorumlarınız için :champ: :champ: toka aslında çok rahat, o da titanyum o yüzden çok hafif sanki yok gibi bilek altında baskı hissetmiyorsunuz. Saat si balance antimanyetik olarak geçiyor aslında sağlam bir manyetik direnci mevcut ama bir milgauss veya omega gibi 15000 gaus içermiyor tabiki
Kullanıcı avatarı
scarbo

Mesaj MehmetKaratürk » 16 Ara 2022, 13:49

Güzel saat güzel inceleme
Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın
Olmadı diye üzüldüğün dua'ya, gün gelir sevinirsin
Kullanıcı avatarı
MehmetKaratürk

Mesaj muratcan87 » 16 Ara 2022, 13:51

scarbo yazdı:
muratcan87 yazdı:Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Hemen her Longines gibi çok güzel görünen bir saat. Tasarım konusunda cidden çok iyi Longines bence. Renk olarak da harika bir seçim :super: Kalibrenin de bu kadar iyi olması yine muazzam. COSC olsun ya da olmasın sonuç olarak çok iyi zaman tutuyor. Silikon olayı Omega'dan Longines'e de gelerek iyi oldu bana kalırsa. 66 saat güç rezervi de yine oldukça yeterli. En azından haftasonunu rahatlıkla karşılıyor. Kadranın okunurluğu ve ayrıca fosforu da üst düzey kesinlikle. Bunca artıya rağmen saatte bana kalırsa iki eksik var yine de. Birincisi toka. Bunun yerine clasp olmasını tercih ederdim. Yine de toka heritage'a yakışır bir şekilde. Diğer eksik ise manyetik direnç olmaması. Bu düzeyde bir saatte bu olsun isterdim. Genel olarak kesinlikle harika, evladiyelik ve zamansız bir saat. Tebrikler tekrardan :thumbup:

Çok teşekkürler güzel yorumlarınız için :champ: :champ: toka aslında çok rahat, o da titanyum o yüzden çok hafif sanki yok gibi bilek altında baskı hissetmiyorsunuz. Saat si balance antimanyetik olarak geçiyor aslında sağlam bir manyetik direnci mevcut ama bir milgauss veya omega gibi 15000 gaus içermiyor tabiki

Rica ederim, ben genelde claspleri daha çok seviyorum aslında o nedenle :D Bu arada saatin kendisi de aslında oldukça hafif. Bu da ciddi bir artı. Tekrar iyi günlerde kullanın :champ:
Kullanıcı avatarı
muratcan87

Mesaj scarbo » 16 Ara 2022, 14:36

MehmetKaratürk yazdı:Güzel saat güzel inceleme
Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın

:champ: :champ: çok teşekkürler
muratcan87 yazdı:
scarbo yazdı:

Rica ederim, ben genelde claspleri daha çok seviyorum aslında o nedenle :D Bu arada saatin kendisi de aslında oldukça hafif. Bu da ciddi bir artı. Tekrar iyi günlerde kullanın :champ:

Kullanıcı avatarı
scarbo

Mesaj tt59 » 16 Ara 2022, 14:55

Hayırlı olsun,güzel zamanlarınıza eşlik etsin :thumbup:
Kullanıcı avatarı
tt59

ÖncekiSonraki

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 97 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners