Oris Titan Divers in Love :)

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Oris Titan Divers in Love :)

Mesaj herofb » 15 Tem 2010, 18:53

@Razz; Çok teşekkür ederim,gerçekten bende çok memnunum, bence sizinkinin de bezel'i çok güzel hep beraber güle güle kullanalım, saatinizle acaba deniz tecrübeniz oldu mu? eminim 1000mt WR ile problem çıkmamıştır ama yine de yorumlarınızı öğrenmek isterim.
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj razz » 15 Tem 2010, 19:04

herojd11 yazdı:@Razz; Çok teşekkür ederim,gerçekten bende çok memnunum, bence sizinkinin de bezel'i çok güzel hep beraber güle güle kullanalım, saatinizle acaba deniz tecrübeniz oldu mu? eminim 1000mt WR ile problem çıkmamıştır ama yine de yorumlarınızı öğrenmek isterim.

Eğer seramik bezele upgrade etme şansım olursa hiç düşünmeden ederdim.. Hatta bu konuyu Pırlant'a da bir sormakta fayda olabilir ;)

Geçenlerde Garipçe'de kahvaltı ve hemen arkasından bir tekne gezisi organize ettik bir arkadaşımızın doğum günü için..
Bu gezi sırasında ( yüzerken de.. ) kolumdaydı.. Muhtemelen 2m.'nin altına inmemişimdir :) ama yine de herhangi bir problem yaşamadığımı belirtmek isterim..
WR100 ve yukarısına sahip her saatimle deniz/havuz tecrübem olmuştur.. Şimdiye kadar hiçbir sorun çıkmadı :thumbup:
" The difference between men and boyZ is the price of their toyZ "
Kullanıcı avatarı
razz

Mesaj herofb » 16 Tem 2010, 00:00

Eğer seramik bezele upgrade etme şansım olursa hiç düşünmeden ederdim.. Hatta bu konuyu Pırlant'a da bir sormakta fayda olabilir

Sormakta tabiki fayda var ama muhtemelen olmaz ya da değmeyecek bir fiyat isterler çünkü eşimin datejust'ını bakım sırasında rakam yerine pırlanta olan versiyonuna çevirmek istemiştim ama istedikleri rakama sıfır Pırlantaki saat aldım :)

WR100 her ne kadar yeterli olsa bile ben şansımı zorlayamazdım sanırım bu psikoloji ile diver'a WR1000 ile giriş yaptım ama yine de güvenilir olduğunu duymak çok güzel yani bu sene kumsalları yakabilirim. (tabi önce biraz göbeği içeri çekmek lazım :) )
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj darknight » 16 Tem 2010, 15:43

Başlığa ve saatlere bayıldım.
Bence böyle kaliteli ve güzel saatler için fiyatı da gayet makul.
Güle güle kullanın.
Kullanıcı avatarı
darknight

Mesaj herofb » 16 Tem 2010, 16:20

Çok teşekkür ederim darknight , hep beraber inşallah gönlümüze göre istediklerimize sahip oluruz.
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj 2fast4u » 20 Tem 2010, 11:22

tasli modeli gormustum unisex bir model olarak bile takilabilir.Titan 1000wr yi pirlant ta calisan arkadasin kolundan denemek icin alip taktim:)son derece hafif 47 mm i bu sebeble pek sorun edilemez ama yinede bilekte epey yer kapliyor.Kaucuk kayis iyi bir alternatif kullanislilik acisindan en mantiklisi Son olarak beyaz kaucuk kayis bence harika /Her ikiside oris diver klasigi olmaya aday modeller .Gule gule kullanin
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj herofb » 20 Tem 2010, 12:16

Çok teşekkürler 2fast4u zaten saat lady collection olarak geçmiyor yani unisex olarak bence de kullanılabilir tabiki.Büyük ihtimal tarz olarak kullanmam diye tahmin ediyorum ama arada ufak denemeler yapılabilir :)
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj volkan80200 » 20 Eyl 2010, 19:00

Merhaba.
Bende benden başka oris sevdalısı yok zannediyordum.
Tebrik ederim. Orisinizi iyi günlerde kullanın. Babadan çocuklarına geçecek eskimeyen bir marka.

Divers titan vardı 47 mm olan. Onu sattığıma üzülmüştüm. Geçen ay telafi ettim.
Yeni çıkan modeli WilliamsF1 chronograph ı aldım. Bir mekanik saat için için inanılmaz bir hassasiyeti var.
Kullanıcı avatarı
volkan80200

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: doukan1997 ve 399 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners