Oris Titan Divers in Love :)

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Oris Titan Divers in Love :)

Mesaj herofb » 14 Tem 2010, 01:43

Merhabalar,

Uzunca bir zamandır işlerin yoğunluğu nedeniyle foruma yalnızca seyirci olarak katıldım hatta kimi haftalar sayfaya bile giremedim.

Neyse konumuza gelirsek dönüşüm en azından benim için muhteşem oldu diyebiliriz.Beni az çok tanıyan arkadaşlar Oris'leri ne kadar sevdiğimi bilirler fakat bugün herzamanki saatçi turlarımdan birini atarken daha önce yakından görmediğim bir bayan saati beni benden aldı diyebilirim ve açıkçası çok iyi pazarlık yapabilmeme rağmen ısrar bile edemeden kendisini sevgili eşime aldım. Bu arada yanında bonus olarak kendimi de unutmadım :)

Malum yaz aylarındayız ve deniz sezonu açıldı , bende en az 300-500 mt derinlerde yüzüyormuş gibi diver watch hevesine kapıldım.Bakalım denizden bizim için neler çıktı

Resim

Resim

Resim

Oris Divers Titan Small Second, Date, Diamonds ve Oris Divers Titan 'C' Small Second, Date

Açıkçası diver saatlerden helium valve'lerden fazla anlamasamda saatleri sadece bir takmamıza rağmen çok memnun kaldık öncelikle boyutlarına göre son derece hafifler ve şık duruyorlar özellikle diamonds olanın yarattığı spor saat ve pırlanta tezatı çok hoşuma gitti.Ayrıca beyaz kayışımızın siparişi verildi geldiğinde aşağıdaki gibi daha güzel olacağını düşünüyorum.

Resim Resim

Teknik olarak ve Diver özellikleri olarak daha bilgili arkadaşlar bizi aydınlatırlarsa sevinirim.

Bende artık 1000 mt WR ile 3-5 kulaç atarım :)
Kullanıcı avatarı
herofb

Re: Divers in Love :)

Mesaj Bond » 14 Tem 2010, 11:21

Çok ince düşünmüşsün, saatlerde harika beraber kullanıldığı zamanda ayrı bir önemi olur. Fotoğraflar için teşekkürler, kutularıda supermiş. Beyaz modelin yeni silikon kayışla daha güzel olacağı fikrine katılıyorum. Derin sularda kullanırsan su altı fotoları bekliyoruz :) İyi günlerde birlikte zevkle kullanmanızı dilerim. Ben bu modellerin teknik datalarını press kit olarak eklerim konuya daha sonra.
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj herofb » 14 Tem 2010, 11:30

Nazik yorumlarınız için çok teşekkür ederim bende beraber kullanılan saatlere bayılıyorum fakat bu durumda Oris'leri eşitledik ama tam takım olabilmek için eşimin bana bir datejust borcu kalmış oldu , buradan kendisine seslenmek ister ve bir submariner LV'ye de takla atabileceğimi bildirmek isterim :)

Derin sularda foto çalışmasına gelirsek dalış ile alakam sadece boy vermek olduğu için maalesef bu çalışma pek imkanlar dahilinde durmuyor :)
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj nickynick » 14 Tem 2010, 11:50

Harika iki seçim olmuş yaz için herojd11 ;) Sessizliğini güzel bir şekilde bozdun :) Eşin ve sen güle güle kullanın yeni saatlerinizi.
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullanıcı avatarı
nickynick

Mesaj herofb » 14 Tem 2010, 11:56

Tüm forum olarak hep beraber saatlerimizi güle güle kullanalım ve aramıza bol bol yeni çeşitler katalım inşallah.
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj sosyalcan » 14 Tem 2010, 12:13

Darısı başımıza güle güle kullanın.!!İkisini birden alınca fiyatları ne oldu ?
Kullanıcı avatarı
sosyalcan

Mesaj Clk » 14 Tem 2010, 12:15

Divers in Love :) Hem baslik süper, hem de saatler. Esin ile beraber iyi günlerde mutluluk icerisinde kullanmani dilerim.

P.S. Bence beyaz kayis geldikten sonra hanimin saatini kendi kolunda da bir dene. Güzel duracagini düsünüyorum.
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj herofb » 14 Tem 2010, 12:22

Çok teşekkürler clk,beyaz kayış konusunda haklısın zaten o da 44 mm ve erkekte de güzel durabileceğini düşünüyorum.

sosyalcan,

fiyat konusunda bu saatlere sahip olabilmek ve akşama yetiştirebilmek adına hayatımda ilk kez ne f/p baktım ne de doğru düzgün pazarlık yapabildim hatta acaba bu bütçelere başka neler olabilire bile girmeden direkt aldım bu yüzden çok avantajlı bir fiyata sahip olduğumu düşünmüyorum gerçi Pırlant'a göre eski müşteri olduğum için süper fiyat verdiler ama ikisi birden kredi kartı tek çekim 4.400 TL + 90 CHF'lik beyaz kayışı geldiğinde hediye olarak alacağım.
Kullanıcı avatarı
herofb

Sonraki

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Google [Bot] ve 79 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners