Tudor BlackBay 58

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Tudor BlackBay 58

Mesaj sieger » 21 Haz 2019, 09:32

Günaydın ahalii! ve çok teşekkür ederim!.

@khef, hocam aslinda aralarinda 0.5mm var. Submariner super case olmasa sorun olmazdi da, 42gibi falan duruyor daha cok.
instagram.com/archpatek
Kullanıcı avatarı
sieger

Mesaj Eskimemur » 21 Haz 2019, 09:59

Güle güle güzel günlerde kullanın. Harika saat..
Kullanıcı avatarı
Eskimemur

Mesaj canzdmr » 21 Haz 2019, 10:11

Bence size en uygun saati almissiniz [emoji106]
Guzel gunlerde kullanin cok yakismis...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
canzdmr

Mesaj beatrixkido » 21 Haz 2019, 12:30

güle güle kullanın. hayırlı olsun. :champ:
Kullanıcı avatarı
beatrixkido

Mesaj görkemk » 21 Haz 2019, 15:19

eyimen yazdı:
sieger yazdı:
Ahmetrefik yazdı:Tebrikler Hayırlı olsun :champ: :champ: :champ: , çok iyi bir tercih olmuş bence :thumbup: Anlatıklarınıza ve tespitlerinize büyük ölçüde katılıyorum, Tudor hakikaten son dönemde kalite ve mekanizma olarak iyi bir yere geldi. Fiyat performans da çok iyi bence , özellikle vintage sub tarzı ile bence bu fiyat ve performans da rakipsiz gibi.
Ben bir de Tudor GMT Pepsinin çok güzel bir saat olduğunu eklemek istiyorum, ilerde çok tutulacak, alınıp saklanması gereken, değer kazanacak bir model.

Resim

hocam asiri haklisiniz, ancak bunu bilen bayiler bir cakallik pesinde gibime geliyor. Gecen ankaradaki butikle konustum, 15 aydir hic gelmemis(ciktigindan beri yani) bir bayiye bir saat hic mi gelmez, bi de istedik direk zaten istiyoruz her modelden diyorlar, ve gelmiyor. BB58 de asiri az geliyor, hatta son konusmamizda dediler ki, huseyin daytona istesen, tamam sira var alamazsin ama gelirdi, bunu istedin, gelmiyor... gelse en uste seni aldik artik ama gelmiyor dediler. Var bi sorun, ya bayi alip stokluyor, ya da tudor abidik bir sekilde uretmiyor, ya da bazi yerlere sadece gonderiyor, bilmiyorum.

Yanlız GMT'nin tarih atmasında ciddi sıkıntılar yaşandığından, Tudor sorunu düzeltene kadar üretimi bir süre durdurmuş veya yavaşlatmış olabilir..

aynen öyle tarih çarkında sıkışma problemleri olduğu için bulunmuyorlar arızalı saatler incelenip mekanizma tasarım hatası mı üretim bandında makine hatası mı diye üzeritimi bir süre durdu sonra yeniden başladı o yüzden zor bulunuyor
Kullanıcı avatarı
görkemk

Mesaj sieger » 21 Haz 2019, 15:49

@görkemk

Bilgilendirmei cin tesekkurler, bunu bilmiyorum,

Bu arada yeni bir soylenti, ya da teori diyeyim. Ingilterede rolexin bir davetinde (su an cok alanlar falan davet ediliyor, disariya kapali), rolex explorer gunu gibi bir sey yapmislar. Explorerin tarihini anlatmislar, ozelliklerini falan, baya hani tanitim gibi, farkindalik yaratmak amacli, kocaman oda falan kormuslar. Ancak baya suredir butiklere explorer urunu gitmiyormus, ne explorer 1, ne explorer 2, o yuzden bir degisiklige gidilecek diye bir soylenti var. Heyecan verici bence :)
instagram.com/archpatek
Kullanıcı avatarı
sieger

Mesaj moy » 21 Haz 2019, 18:27

öncelike hayırlı olsun güzel zamanlarınıza şahitlik etsin.Geçenlerde yaşadığınız sıkıntıdan sonra umarım bu saat size şans getirir.
objektif,detaylı,çok güzel bir inceleme olmuş
Akrebe haksızlık etmişsiniz bence çok tarz ve farklı duruyor. Bende turdorlarda yelkovana tutulmuş durumdayım boynun fazlası ile uzun olduğunu düşünüyorum ve çok orantısız geliyor bana.
boyu 2 metre olup zayıflıktan leğen kemikleri gözüken insanın vücudu gibi duruyor :lol: :lol: :lol:
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan bağımsızlık olmaz.
Kullanıcı avatarı
moy

Mesaj sieger » 21 Haz 2019, 20:47

moy yazdı:öncelike hayırlı olsun güzel zamanlarınıza şahitlik etsin.Geçenlerde yaşadığınız sıkıntıdan sonra umarım bu saat size şans getirir.
objektif,detaylı,çok güzel bir inceleme olmuş
Akrebe haksızlık etmişsiniz bence çok tarz ve farklı duruyor. Bende turdorlarda yelkovana tutulmuş durumdayım boynun fazlası ile uzun olduğunu düşünüyorum ve çok orantısız geliyor bana.
boyu 2 metre olup zayıflıktan leğen kemikleri gözüken insanın vücudu gibi duruyor :lol: :lol: :lol:

Cok tesekkurler hocam, tam zittim dusunenler olmasina sevindim acikcasi, demek ki o kadar da kotu degil :) zaten baya objektif olmaya ugrastim da burada cok yapamadim, zira ciden garip geliyor bana, sanirim her yerde mercedes kollarinin zarifligini a riyorum ondan.
instagram.com/archpatek
Kullanıcı avatarı
sieger

ÖncekiSonraki

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 150 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners