Oris frank sinatra lady date kutu a癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Oris frank sinatra lady date kutu a癟覺l覺覺

Mesaj debra » 08 ub 2019, 22:55

Ufkynl yazd覺:Merhaba sevgili forum 羹yeleri. 2018 aral覺覺nda kendime ald覺覺m lld n覺n ard覺ndan eime bir saat almaya karar vermitim. E tabi hep bana hep bana olmaz :)
Haz覺r sevgililer g羹n羹 de yaklam覺ken (asl覺nda tamamen tesad羹f) uygun bir teklif yakalad覺m ve hemen tetii 癟ektim. Bayan saatleri zor yakalan覺yor, derdini arayan bilir [emoji14]
Eine sevgilisine hediye saat almak isteyenler i癟in belki faydal覺 bir konu olur. Fotolar覺 akam y羹klerim.
Sevgiler.

Akam y羹klerim demitim iste oldu akam [emoji14]
Saatimiz oris frank sinatra lady date.
29 mm 癟ap覺nda cushion case denilebilecek kasa yap覺s覺na sahip. Saatin guilloche kadran覺 ger癟ekten 癟ok g羹zel yans覺malar yapiyor. 2.4.8.12 arabik rakamlar, akrep yelkovan saniye kollar覺 ile ayn覺 metalik g繹r羹nt羹de. Yani boyama deil. Date k覺sm覺 buyutecli lakin bu ekil bir b羹y羹te癟 ilk kez gordum. Genelde rolexteki b羹y羹te癟 kullan覺l覺yor bu i icin. Bu 羹癟gen benzeri b羹y羹te癟i 癟ok beendim ahsen. Date nin 6 y繹n羹nde olmas覺 simetriyi bozmamas覺 ac覺s覺ndan 癟ok baar覺l覺 bir tercih olmu. Bu denli k羹癟羹k bir saatte en ufak hata saati mahvedebilirmi fakat benim g繹z羹me batan bir falso yakalayamad覺m dorusu. Luglar kasaya ayr覺ca balanm覺 kasadan ayr覺 yap覺s覺 ile daha esnek bi tasar覺m olmu. Kelebek toka 羹zerinde oris markas覺 izlenmi. Kalitesi gayet memnun edici. I癟inde ise orisin alameti farikas覺 k羹癟羹k k覺rm覺z覺 rotor izlenebilmekte :) tabi bu k羹癟羹kl羹k daha da k羹癟羹k bu saat 繹zelinde.
Genel olarak bakt覺覺mda dier hicbir saate benzemeyen bir saat g繹rd羹m ve beni en 癟ok cezbeden bu oldu. Saat d羹nyas覺 3 5 tasar覺m aras覺nda d繹n羹p duruyor bana g繹re.
Uzatmadan [emoji14] fotolara geceyim
Iyi dileklerini sunan dostlara teekk羹r ederim.ResimResimResimResimResimResimResimResim
Harikaym覺!

SNE-LX1 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
debra

Kay覺t: 16 Nis 2018, 21:43

Mesaj Maradona » 08 ub 2019, 23:51

ok g羹zel ger癟ekten... En g羹zel zamanlara elik etsin... [emoji257][emoji106]
Kullan覺c覺 avatar覺
Maradona

Ya: 47
Kay覺t: 30 May 2010, 05:43

Mesaj azizkaya » 09 ub 2019, 01:37

Harika. G羹zel zamanlar g繹stersin.

SM-N910C cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Al覺nca ya da sat覺nca piman olmad覺覺m bir saat olmad覺.
Kullan覺c覺 avatar覺
azizkaya

Kay覺t: 14 Nis 2017, 01:02

Mesaj Ankthas » 09 ub 2019, 10:38

ok g羹zel bir saatmi Ufuk Hocam, 繹zellikle art deco rakamlar ve guilloch矇 kadran 癟ok homu. Peki Frank Sinatra Edition nereden geliyor, hikayesi nedir?
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 34
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj slhgzl » 09 ub 2019, 10:59

Hay覺rl覺 olsun g羹zel g羹nlerde kullan覺ls覺n
Civil Engineer
Kullan覺c覺 avatar覺
slhgzl

Kay覺t: 30 Nis 2017, 15:46

Mesaj Ufkynl » 09 ub 2019, 12:10

Arkadalar iyi dilekleriniz i癟in 癟ok teekk羹r ederim. En 繹nemlisi eim 癟ok beendi. S覺rf benim beenilerimle kullanm覺 olmayacak yani :)

Ankthas yazd覺:ok g羹zel bir saatmi Ufuk Hocam, 繹zellikle
art deco rakamlar ve guilloch矇 kadran 癟ok homu. Peki Frank Sinatra Edition nereden geliyor, hikayesi nedir?

Ankthas orisin k羹lt羹r serisinde frank sinatra haricinde bikac m羹zisyen an覺s覺na da 羹retilmi saatleri var. Bu saat ise 2005 2010 y覺llar覺 aras覺nda 羹retilmi u an 羹retimi durmus. Bayan versiyon olduu i癟in baz覺 forumlarda frank sinatranin k覺z覺 ve yine m羹zisyen olan nancy sinatra ad覺yla an覺ld覺覺n覺 g繹rd羹m :)
Bu saati illa bu saati alicam diyerek almad覺覺m i癟in hikayesinden 癟ok sadelii ve benzersizligi i癟in almak istedim a癟覺k癟as覺. Daha 繹nce eime teklif ettiim baz覺 modeller olmutu beyaz kadran istemedi. Nomos modelleri falan pek ilgisini 癟ekmedi. Bana g繹re bir saati almaya deer yapan bikac unsur var. Bunlar覺n neredeyse hepsini bu saatte buldum. Sadece daha b羹y羹k bir 癟ap olsayd覺 hem ben hem eim kullanabilirdik ama art覺k sadece o kullanabilecek :D bu saati u an 8 ayl覺k olan k覺z覺m b羹y羹d羹羹nde emanetlerin deerini anlayabilecei yasa geldiinde ona verelim diye de bir anlama yapt覺k :)
Kullan覺c覺 avatar覺
Ufkynl

Kay覺t: 18 Eki 2015, 18:09

Mesaj tt59 » 09 ub 2019, 13:17

Hay覺rl覺 olsun,iyi g羹nlerde kullan覺ls覺n :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
tt59

Ya: 42
Kay覺t: 30 Au 2015, 17:43

Mesaj smhhhh » 09 ub 2019, 15:35

model s羹permi ger癟ekten. 癟ok beendim. g羹le g羹le kullan覺ls覺n. :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
smhhhh

Kay覺t: 06 Mar 2013, 18:32

ncekiSonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 292 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners