Oris frank sinatra lady date kutu a癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Oris frank sinatra lady date kutu a癟覺l覺覺

Mesaj Ufkynl » 08 ub 2019, 13:46

Merhaba sevgili forum 羹yeleri. 2018 aral覺覺nda kendime ald覺覺m lld n覺n ard覺ndan eime bir saat almaya karar vermitim. E tabi hep bana hep bana olmaz :)
Haz覺r sevgililer g羹n羹 de yaklam覺ken (asl覺nda tamamen tesad羹f) uygun bir teklif yakalad覺m ve hemen tetii 癟ektim. Bayan saatleri zor yakalan覺yor, derdini arayan bilir [emoji14]
Eine sevgilisine hediye saat almak isteyenler i癟in belki faydal覺 bir konu olur. Fotolar覺 akam y羹klerim.
Sevgiler.

Akam y羹klerim demitim iste oldu akam [emoji14]
Saatimiz oris frank sinatra lady date.
29 mm 癟ap覺nda cushion case denilebilecek kasa yap覺s覺na sahip. Saatin guilloche kadran覺 ger癟ekten 癟ok g羹zel yans覺malar yapiyor. 2.4.8.12 arabik rakamlar, akrep yelkovan saniye kollar覺 ile ayn覺 metalik g繹r羹nt羹de. Yani boyama deil. Date k覺sm覺 buyutecli lakin bu ekil bir b羹y羹te癟 ilk kez gordum. Genelde rolexteki b羹y羹te癟 kullan覺l覺yor bu i icin. Bu 羹癟gen benzeri b羹y羹te癟i 癟ok beendim ahsen. Date nin 6 y繹n羹nde olmas覺 simetriyi bozmamas覺 ac覺s覺ndan 癟ok baar覺l覺 bir tercih olmu. Bu denli k羹癟羹k bir saatte en ufak hata saati mahvedebilirmi fakat benim g繹z羹me batan bir falso yakalayamad覺m dorusu. Luglar kasaya ayr覺ca balanm覺 kasadan ayr覺 yap覺s覺 ile daha esnek bi tasar覺m olmu. Kelebek toka 羹zerinde oris markas覺 izlenmi. Kalitesi gayet memnun edici. I癟inde ise orisin alameti farikas覺 k羹癟羹k k覺rm覺z覺 rotor izlenebilmekte :) tabi bu k羹癟羹kl羹k daha da k羹癟羹k bu saat 繹zelinde.
Genel olarak bakt覺覺mda dier hicbir saate benzemeyen bir saat g繹rd羹m ve beni en 癟ok cezbeden bu oldu. Saat d羹nyas覺 3 5 tasar覺m aras覺nda d繹n羹p duruyor bana g繹re.
Uzatmadan [emoji14] fotolara geceyim
Iyi dileklerini sunan dostlara teekk羹r ederim.ResimResimResimResimResimResimResimResim
En son Ufkynl taraf覺ndan 08 ub 2019, 21:02 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 2 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
Ufkynl

Kay覺t: 18 Eki 2015, 18:09

Re: Kutu acilisi

Mesaj Turker » 08 ub 2019, 15:56

Cartier diyelim :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
Turker

Kay覺t: 28 Ara 2015, 16:49

Mesaj moy » 08 ub 2019, 16:11

Doacak 2. olumun doum hediyesi olarak eim i癟in aa覺daki se癟eneklerin hepsine bakt覺m.Olum austos ay覺nda dodu dolar 7 ye euro 8 e kafa atm覺t覺 o d繹nem hepiniz hat覺rlars覺n覺z.sizce ben hangisini ald覺m :?: hi癟 birini :lol: hatta doum hediyesi bile almay覺p o kouturmacada arada kaynatt覺m :lol: :lol:
oris aquis lady
tag lady Carrera
cartier tank
cartier ballon bleu
rolex oyster perpetual
rolex Date just lady
bu kadar tahmine tutmazsa kendimi biryerlerden artar覺m :D :lol:
Bu arada einizede sizede hay覺rl覺 olsun g羹zel anlar覺n覺za tan覺kl覺k etsin
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

Mesaj Mandos » 08 ub 2019, 16:28

Seiko k覺rm覺z覺 Presage

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Mandos

Ya: 44
Kay覺t: 10 May 2013, 14:33

Mesaj MehmetKarat羹rk » 08 ub 2019, 16:38

moy yazd覺:Doacak 2. olumun doum hediyesi olarak eim i癟in aa覺daki se癟eneklerin hepsine bakt覺m.Olum austos ay覺nda dodu dolar 7 ye euro 8 e kafa atm覺t覺 o d繹nem hepiniz hat覺rlars覺n覺z.sizce ben hangisini ald覺m :?: hi癟 birini :lol: hatta doum hediyesi bile almay覺p o kouturmacada arada kaynatt覺m :lol: :lol:
oris aquis lady
tag lady Carrera
cartier tank
cartier ballon bleu
rolex oyster perpetual
rolex Date just lady
bu kadar tahmine tutmazsa kendimi biryerlerden artar覺m :D :lol:
Bu arada einizede sizede hay覺rl覺 olsun g羹zel anlar覺n覺za tan覺kl覺k etsin

Sevgili moy Unutulan hediyenin ac覺s覺 sonradan fena 癟覺k覺yor haberin olsun. K覺smet oldurda 3.癟ocuunuz d羹nyaya geldiinde 癟ok derinlerde saklanan ve g羹ny羹z羹ne 癟覺kmay覺 heyecanla bekleyen unutulmuluk ile bir bakm覺s覺n覺z einize s覺ralad覺覺n覺z saatlerin hepsi ile koleksiyon yapmak zorunda kalm覺 olabilirsiniz. :lol: Biliyorum 癟羹nk羹 ilk olumda unutulan hediye 2.olumda bana 癟ok pahal覺ya maal oldu :D
Sevgili Ufkynl Einizin hediyesini g羹zel g羹nlerde kullanmas覺n覺 dilerim. G羹zel zamanlar g繹stersin :thumbup:
Olmad覺 diye 羹z羹ld羹羹n dua'ya, g羹n gelir sevinirsin
Kullan覺c覺 avatar覺
MehmetKarat羹rk

Ya: 41
Kay覺t: 16 Au 2017, 20:57

Mesaj dkmbismarck » 08 ub 2019, 16:41

Ben Tissot diyorum.Biz ailece Tissot'u severiz.Resim

SM-G950F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
dkmbismarck

Ya: 38
Kay覺t: 23 Nis 2011, 18:37

Mesaj debra » 08 ub 2019, 16:50

Longines

SNE-LX1 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
debra

Kay覺t: 16 Nis 2018, 21:43

Mesaj KKaraku » 08 ub 2019, 16:52

Seiko Presage Bayan serisi :thumbup:
" 襤nsanlar hangi d羹nyaya kulak kesilmise, 繹b羹r羹ne sa覺r..! " / 襤smet ZEL
Kullan覺c覺 avatar覺
KKaraku

Ya: 32
Kay覺t: 12 Kas 2011, 18:51

Sonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 186 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners