Omega Seamaster Professional 300M Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Omega Seamaster Professional 300M Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj MehmetKarat羹rk » 28 Oca 2019, 09:57

Herkese selamlar

Uzun zamand覺r severek ve 繹renerek heyecanla takip ettiim bu g羹zel forumda 襤smail abininde ''YAP B襤R KUTU AILII'' demesiyle ilk kutu a癟覺l覺覺 ve nacizane incelememi yap覺yorum.

ncesinde bir Oris Aquis al覺覺m olduu halde a癟覺l覺 ve inceleme yapma f覺rsat覺m olmam覺t覺.

Yeni ya g羹n羹me say覺l覺 g羹nler kala art覺k kendi kendime mi hediye diyeyim yoksa baka birey mi bilemiyorum ama uzun zamand覺r akl覺mda olan ancak baz覺 karars覺zl覺klardan 繹t羹r羹 bir t羹rl羹 karar veremediim Aray覺 ve incelemelerinde bulunduum, kar覺ma 癟覺kan 2-3 adet 2.el ans覺n覺da ka癟覺rd覺ktan sonra s覺f覺r almaya karar verdim. Dediim gibi son olarak aquis ile balanan gidiat覺n damarlara al覺nan zehirden bu iin durmayaca覺n覺 tahmin edemedim ve kendimi yeni bir aray覺覺n ve heyecan覺n i癟inde buldum.
akl覺m覺n bir k繹esinde s羹rekli beni rahats覺z eden o soru !!!
Mavi mi? Siyah m覺? Yeni model mi? Eski model mi? derken i癟ine dald覺覺m alemin fark覺nda olmadan beni s羹r羹kledii maceraya atlam覺 olduk.

Yeni modeli g繹rmemden sonra ahsi g繹r羹羹m hani 1mm genilik fark覺 deilde kadran覺n i癟 dalgal覺 yap覺s覺 ka癟覺 valfinin b羹y羹kl羹羹 gibi etkenlerden 繹t羹r羹 son derece mutsuz bir ekilde omega butikden uzaklat覺m.Eski modele gelince ayn覺 bezel ve daha kibar valf g羹zel bir kadran y羹z羹nden eski modelde karar k覺ld覺k, geldik rengine tabiki burda forumda sevilen say覺lan sevgili Hasan (hozburun) abi ve 襤smail (eraslani) abiden ald覺覺m g繹r羹ler sonucu her iki fikrinde kesinlikle siyah olmal覺 ''S襤YAHIN DER襤NL襤襤 BAMBAKA'' s繹ylemi sonucu siyah karar覺 vermi olduk kendilerine 癟ok ama 癟ok teekk羹r ederim saolsunlar..
Bilezik konusunda denilenlerin aksine 癟ok rahat a覺rl覺k olarak kesinlikle a覺r olmayan g繹r羹n羹 olarak kibar olduunu s繹yleyebilirim evet aquisin bile 3 kademe olan basit bir ata ile deitirdiim genilik ayarlamas覺 omega da yok yeni 癟覺kan modellerde olan push 繹zellii olsa iyi olurmu demeden kendimi alam覺yorum, bu konudada bir oem par癟as覺 117STZ001154 olan push clasp omega butikde 850 tl fiyat ile sat覺ta bir adet vard覺 istenildii takdirde getiririz dediler bir abimize de amavi rengini ald覺覺m覺z saat i癟in gittik ald覺k montaj覺n覺 yapt覺rd覺k, zaman tutmas覺 konusunda hen羹z 癟ok erken yaln覺z 2500 makinan覺n 羹zmeyeceinden hi癟 羹phem yok
Kesinlikle 癟ift tarafl覺 Ar kaplaman覺n bu kadar etki edeceini tahmin bile edemezdim ger癟ekten m羹thi neredeyse cam yokmu hissine kap覺lmaya sebeb oluyor ve ayr覺ca 覺覺l 覺覺l yanan yuvarlak Super-LumiNova indeksler bir harika
san覺r覺m s繹yleyebileceklerim bu kadarla s覺n覺rl覺 olmal覺

襤yi dilekleriniz i癟in imdiden 癟ok teekk羹r ederim :thumbup:

T羹m herkesin g繹nl羹ndeki saate kavumas覺 dileiyle...

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
En son MehmetKarat羹rk taraf覺ndan 28 Oca 2019, 16:30 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Olmad覺 diye 羹z羹ld羹羹n dua'ya, g羹n gelir sevinirsin
Kullan覺c覺 avatar覺
MehmetKarat羹rk

Ya: 41
Kay覺t: 16 Au 2017, 20:57

Re: Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj argn » 28 Oca 2019, 10:03

Omega :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
argn

Ya: 55
Kay覺t: 05 Tem 2014, 02:42

Mesaj Ufkynl » 28 Oca 2019, 10:21

Omega Smp300 diyorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
Ufkynl

Kay覺t: 18 Eki 2015, 18:09

Mesaj cbmad » 28 Oca 2019, 10:55

ML diyeyim
Kullan覺c覺 avatar覺
cbmad

Ya: 45
Kay覺t: 16 Au 2012, 13:47

Mesaj ekdellal » 28 Oca 2019, 11:36

Oris

Sent from Mi 8 6/128 via Tapatalk
"T覺rt覺l覺n kaderi kelebek olmak ve g羹zel 繹lmekdir"
Kullan覺c覺 avatar覺
ekdellal

Ya: 54
Kay覺t: 15 Kas 2016, 20:42

Mesaj morningstar » 28 Oca 2019, 11:43

Tag

SM-N950F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
morningstar

Ya: 28
Kay覺t: 25 Au 2018, 23:45

Mesaj dkmbismarck » 28 Oca 2019, 11:58

Bir orisin yerini baka bir oris doldurur diye d羹羹n羹yorum.oris tsf 17 diyorum :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
dkmbismarck

Ya: 38
Kay覺t: 23 Nis 2011, 18:37

Mesaj sieger » 28 Oca 2019, 12:06

omega demek istiyorum ben de!
instagram.com/archpatek
Kullan覺c覺 avatar覺
sieger

Ya: 36
Kay覺t: 18 Kas 2015, 13:01

Sonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 139 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners