Oris Aquis Date Green Kutu A癟覺l覺覺 ve Kullan覺c覺 Yorumlar覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Oris Aquis Date Green Kutu A癟覺l覺覺 ve Kullan覺c覺 Yorumlar覺

Mesaj gozdentunay » 25 Oca 2019, 22:34

OR襤S AQUIS D襤VER GREEN D襤AL
Deerli forum 羹yeleri Merhaba
Asl覺nda uzun zamand覺r peinde olduum bir saati alman覺n sevincini sizlerlede paylamak istedim.Adettendir kutu a癟覺l覺覺ndan 繹nce tahminlerinizi bekliyorum ,sonras覺nda da dilimiz d繹nd羹羹nce bi inceleme yap覺caz tabiki ,ipucu vermek istem覺yorum ,yoksa forumun usta keskin ni癟anc覺lar覺n覺n nokta at覺覺 yap覺ca覺 kanaatindeyim:) biraz tad覺 癟覺ks覺n Hadi hay覺rl覺s覺:)

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadalar 繹ncelikle tahminleriniz i癟in 癟ok teekk羹r ederim,En 癟ok a覺rd覺覺m nokta 癟ok uzun zamand覺r forumda olmama ramen ilk kutu a癟覺l覺覺m覺z覺n ilk tahmininde sevgili morningstar覺n t覺pk覺 bir sniper gibi headshot at覺 yap覺p doru tahminde bulunmas覺yd覺 ,kendisini burdan tebrik ediyorum:):) Evet uzun zamand覺r almay覺 d羹羹nd羹羹m ve sevgili Bond sayesinde sahip olduum Oris Aquis green dial ile kar覺n覺zday覺m.Kendisine forum i癟erisinde sunmu olduu f覺rsatlar i癟in ,hem dost hemde yard覺msever yakla覺m覺 i癟in 癟ok teekk羹r ediyorum.OR襤S elbette hepimizin bildii bir markayd覺 ancak ben foruma 羹ye olduktan sonra bir Orise sahip olma istei bende forum sayesinde artt覺 buda bir ger癟ek :) Forumdan arkadalar bilir rolexle pek aram iyi deildir ama u zamana kadar koulsuz sevdiim modeli yeile hayranl覺覺m y羹z羹nden Hulk oldu.Ona hayranl覺覺m dvm ederken b羹y羹k s羹prizi Oris yapt覺 ve bu saati 癟覺kard覺.Ve ben bu saati koluma takt覺覺mdan beri inan覺lmaz mutluyum:) ok b羹y羹k 癟apl覺 saatleri sevmediim i癟in bir diver olmas覺na ramen Oris 43 .50 mm 癟ap覺yla bileimde s覺n覺rlar覺 zorlamad覺.Luglar覺 bir 繹nceki seriye g繹re yumuatmalar覺da saatimizi yak覺覺kl覺 bir dress watch haline getirmi.Genel olarak benim gibi smart casual k覺yafetler giyinenler i癟inde ideal bir g繹r羹nt羹s羹 var.Koldaki dolgun ve a覺r duruuna g繹re bence hafif bir saat geldi buda beni ayr覺ca memnun etti. Seramik bezel ve kadran uyumu harika ,kadran ve bezelin cart bi yeil olmamas覺 ve 繹zellikle 覺覺a g繹re rol yapan bi yeil olmas覺 bu oyuncu saati, bir oyuncu menajeri olarak bana ayr覺ca sevdirdi, kerata seni [emoji1]:))) Orisin sevilen Sw 200-1 mekanizmas覺 ve 38 saat g羹癟 rezerviyle .yans覺ma 繹nleyici safir cam覺 ,mekanizmas覺n覺 zevkle izleyebileceiniz arka mineral cam覺 ile olduk癟a g羹癟l羹 bir donan覺ma sahip.Superlum覺nova indeksleri ise karanl覺kta gece feneri gibi 覺覺l 覺覺l.Ben 癟elik bilezii daha 癟ok seven biri olarak saatin bileziindende olduk癟a memnunum.Benim gibi havuzda dal覺 yapanlar i癟in 癟ok 繹nemli deil ama 30 bar su ge癟irmezlii, vidal覺 tepesi ilede olduk癟a yeterli bir saat .Ayr覺ca saatin kutusunun 癟evre dostu malzemelerden 羹retilmi olmas覺da Orise sempatimi bir kat daha artt覺rd覺. zetle paras覺n覺 sonuna kadar hakeden bir saat ald覺覺m i癟in 癟ok memnunum .Yeni 癟ekilen taze fotoraflar覺da sizlerle payla覺yorum ,Daha iyileride sizlerin olsun dostlar.Sevgiler :)
ResimResimResimResimResimResim
ResimResimResimResimResim
En son gozdentunay taraf覺ndan 26 Oca 2019, 22:21 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
gozdentunay

Kay覺t: 24 Kas 2017, 10:58

Re: Kutu a癟覺l覺覺

Mesaj morningstar » 25 Oca 2019, 22:35

Aquis green

SM-N950F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
morningstar

Ya: 28
Kay覺t: 25 Au 2018, 23:45

Mesaj bumega » 25 Oca 2019, 22:40

Rolllexxx ??

SM-G950F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
bumega

Ya: 41
Kay覺t: 04 Eyl 2017, 00:11

Mesaj dkmbismarck » 25 Oca 2019, 22:54

longiness conquest gmt :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
dkmbismarck

Ya: 38
Kay覺t: 23 Nis 2011, 18:37

Mesaj kiwi21 » 25 Oca 2019, 22:57

Demek sonunda SBGH267 geldi.

Tebrikler :champ: :champ:
https://instagram.com/kiwiwatch
Kullan覺c覺 avatar覺
kiwi21

Ya: 36
Kay覺t: 31 Tem 2011, 10:56

Mesaj sieger » 25 Oca 2019, 22:58

rolex sub diyorum o zaman ben de, ve ip ucu vermemek cok iyi fikirmis, ben verdim, bilinmis bile :D
instagram.com/archpatek
Kullan覺c覺 avatar覺
sieger

Ya: 36
Kay覺t: 18 Kas 2015, 13:01

Mesaj argn » 25 Oca 2019, 23:01

:super: OMEGA :super:
Kullan覺c覺 avatar覺
argn

Ya: 55
Kay覺t: 05 Tem 2014, 02:42

Mesaj cihanmert » 25 Oca 2019, 23:29

Omega
Kullan覺c覺 avatar覺
cihanmert

Kay覺t: 08 Oca 2018, 09:29

Sonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 146 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners