Rolex Milgauss 116400GV Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Kutu a癟覺l覺覺..

Mesaj mitY羹ksel » 05 Mar 2018, 00:08

Bende ans覺m覺 Rolex'den yana kullan覺yorum.Milgauss , Master 2
Kullan覺c覺 avatar覺
mitY羹ksel

Ya: 47
Kay覺t: 07 Haz 2016, 00:42

Mesaj rolexcollector » 05 Mar 2018, 00:16

Submariner Date

SM-G950F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
The best , or nothing..
Instagram : rolex.collector
Kullan覺c覺 avatar覺
rolexcollector

Ya: 41
Kay覺t: 31 Mar 2010, 23:14

Mesaj darksilence » 05 Mar 2018, 00:21

Zenith diyesim var...
"As the Years Go Passing By..."
Kullan覺c覺 avatar覺
darksilence

Ya: 41
Kay覺t: 24 Au 2012, 13:09

Mesaj mturann » 05 Mar 2018, 08:44

Grand Seiko
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj DenizKSK » 05 Mar 2018, 09:06

Benim de Omega diyesim var??
"A Samurai always wears two swords."
Kullan覺c覺 avatar覺
DenizKSK

Ya: 37
Kay覺t: 24 Au 2010, 17:20

Mesaj Skywalker87 » 05 Mar 2018, 16:40

Resim

Tahminler i癟in teekk羹rler [emoji4] Evet saatimiz Rolex Milgauss 116400GV.

nceden deerli 羹yelerden incelemeler gelmi 繹nceden ama ben k覺sacas覺 saat hakk覺nda kendi ilk izlenimlerimi anlat覺y覺m. Saat genel olarak saniye kolu ve yeil cam覺 ile dier rolex modellerinden hemen ay覺rt edilebilir bir yap覺ya sahip ve yap覺s覺 gerei baya覺 aar bir saat yani kullan覺m覺 bir OP 36-39 yada DJ 36 gibi rahat bir saat deil, saat daha 癟ok spor saat hissiyat覺 veriyor, 繹nceden klasik minimal yap覺larda saat kullanan arkadalar ilk balarda zorlanabilir fakat saatin bende ayr覺 bir yeri var ve bunu pek d羹羹nmedim al覺rken, bu arada yeni 40mm Air king de kullan覺lan kasa Milgauss kasas覺n覺n t覺pap覺t ayn覺s覺 arka kapaktaki milgauss yaz覺s覺 ve kadran ile cam hari癟. Fakat unu farkettim kasa polished deilde brushed olunca saat daha keskin hatlara sahip gibi g繹z羹k羹yor. Sonu癟 olarak milgauss bir GMT Master, OP yada AirKing gibi keskin hatlara sahip deil. Daha 癟ok DJ2 gibi.

Bu arada yeil camda dier Rolex camlar覺na ilenen 6 y繹n羹ndeki lazer ta癟 ilemesi bu saatte yok. Bir ka癟 yerde okudum 癟ok belirgin olduu i癟in Rolex vazge癟mi diyenler var ne kadar doru ne kadar yanl覺 bilmiyorum. Ama sonu癟 olarak lazer ta癟 ilemesi yok. Birde bu saatte AR(Anti refle kaplama varm覺 diye bakt覺m) bir ka癟 forumda thread olarak a癟覺lm覺 bu ama yokmu hatta hi癟 bir rolexte yokmu baz覺lar覺 bling fakt繹r羹n羹 ald覺覺 i癟in rolex yapm覺yor demi ama ar kaplama cyclops larda kullan覺l覺yormu sadece. Saatin kadran覺 dier genel siyah rolex kaftanlar覺na nazaran mat olduu i癟in biraz daha belirin 癟ou a癟覺dan bak覺ld覺覺nda ve camda AR kaplamas覺 var izlenimi verebiliyor.

Saati ikinci el ald覺m ama s覺f覺r gibi ger癟ekten b羹y羹k ihtimal 癟ok saati olan biri taraf覺ndan rotasyonda kullan覺lm覺, sertifikas覺 yok ama pekte 繹nemsemedim. Bu sertifika olay覺 羹lkemizde ger癟ekten sorunmu, satarken zor oluyor ger癟ekten deneyimlerimden yola 癟覺karak. 襤ngiltere'de mesela hi癟 sorun olmuyor.

Rolex'in malum bilezii 癟ok rahat, toka kapand覺覺nda bilein i癟 taraf覺nda kalan k覺sm覺n覺 parlatmak yerine f覺r癟alasa sanki daha rahat olmazm覺yd覺 kullan覺m覺 diye d羹羹nm羹yor deilim malum s覺cak havalarda kola yap覺abiliyor 癟ou zaman fakat bu eski ve yenilerinde hep b繹yle parlakt覺 nedense, Rolex'in bunu deitirmek gibi bir amac覺 yok gibi geldi bana yada 癟ou kullan覺c覺 bu ekildemi tercih ediyor bilemedim.

Saat genel olarak g羹zel 3,6 ve 9 y繹n羹ndeki hour marker lar覺n dierlerine nazaran b羹y羹k olmas覺 癟ok baar覺l覺 olmu.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Skywalker87

Ya: 35
Kay覺t: 19 May 2014, 23:08

Mesaj mitY羹ksel » 05 Mar 2018, 16:42

Tekrar hay覺rl覺 olsun.
Kullan覺c覺 avatar覺
mitY羹ksel

Ya: 47
Kay覺t: 07 Haz 2016, 00:42

Mesaj hozburun » 05 Mar 2018, 16:44

Tebrikler , g羹le g羹le kullan覺n :champ:

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
hozburun

Ya: 50
Kay覺t: 08 Haz 2011, 17:02

ncekiSonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 304 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners