Omega Seamaster Planet Ocean 600M 43.5MM Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: As覺n bayraklar覺 kutu a癟覺l覺覺 var

Mesaj habersiz » 02 ub 2018, 10:25

hay覺rl覺 olsun,
planet ocean'覺n en g羹zel ve klasik modeli.
g羹zel senelerde kullan覺n :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
habersiz

Kay覺t: 19 Ara 2016, 17:38

Mesaj moy » 02 ub 2018, 10:48

TSayiR yazd覺:nce yienimiz sonra da saatiniz hayirli ugurlu olsun.G羹le g羹le b羹y羹s羹n yavru,vatanina milletine, anasina babasina hayirli bir evlat olsun insallah. Saaatinizide severek kullanin insallah. Birde keske kutu acilislarini hep siz yapsaniz. Samimiyetinize hayranim, yaam enerjiniz on numara. :) Keyifle okudum. :) Tekrar tebrikler.

SM-J700F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

襤yi dilekleriniz ve samimiyetiniz i癟in teekk羹r ederim.o癟uu yapmas覺 kolayda bak覺p,doru b羹y羹tmek 癟ok zor.ilk 癟o癟uum daha 18 ayl覺k olmas覺na ramen imdiden okul arat覺rmaya balad覺m.devir o kadar k繹t羹 oldu ki.neyse bunlar覺 konuup i癟imizi karartmayal覺m.
Saatimi ger癟ekten 癟ok sevdim severek kullan覺yorum.Uzun bir s羹re saat kutu a癟覺l覺覺 gelmez benden :lol: ama isterseniz bebek bezi,覺slak mendil,biberon a癟覺l覺lar覺 bol bol yapar覺m :lol: :lol: :lol: :lol:

Ground yazd覺:Saat hay覺rl覺 olsun. Bebi e de Allah bir 繹m羹r boyu sal覺k mutluluk versin.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

Teek羹rler abi sana 繹zel nargile pozu paylaaca覺m :thumbup:

Shinigami yazd覺:tebrikler, g羹zel g羹nlerinizde kullan覺n. evladiyelik tan覺mlamas覺 bu durumda tam denk gelmi diyebiliriz :champ:

saolun :champ: umar覺m 癟o癟uklar覺ma b覺rakabilirim :super:

Anesthesia yazd覺:Tebrikler, sal覺kla kucaklay覺n ikinciyi.
Saatinizi de en g羹zel g羹nlerinizde kullan覺n

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

癟ok saolun :thumbup:

abice yazd覺:Yeni bebek hay覺rl覺 uurlu olsun, sal覺kla kuca覺n覺za al覺rs覺n覺z inallah, ans覺 bol olsun. Al覺 hikayesini de baya bir zenginletirmi [emoji23] hayrl覺 olsun saatiniz iyi g羹nlerde kullan覺n :champ:

Elimden geldii kadar duygular覺m覺 yans覺tmaya 癟al覺t覺m m羹terimle iyiki anlamada problem yaam覺z 3 saat vaktim boa 癟覺km覺 :super:

salguz yazd覺:Hay覺rl覺 olsun iyi g羹nlerde kullan覺n.

saolun :champ:

alihoca yazd覺:G羹zel se癟im yapm覺s覺n覺z g羹le g羹le kullan覺n :champ:

ali hocam :!: tek c羹mle ile cesaret kayna覺ms覺n :thumbup:

darksilence yazd覺:襤kinci 癟ocuunuz i癟in can-覺 y羹rekten tebrik ederim. Allah anal覺 babal覺 b羹y羹ts羹n, sal覺kl覺 bir 繹m羹r ge癟irmesi dileiyle... :champ:

Saat i癟inse noktay覺 koymusunuz bence.. ikinci kez tebrik ederim... g羹zel dakikalar g繹stersin inallah... :thumbup:

ok saolun,Allah isteyen herkeze nasip etsin. :thumbup:

Skywalker87 yazd覺:ok g羹zel bir saat, g羹le g羹le kullan覺n. Yeni bebek i癟inde tebrikler :champ:

癟ok saolun :champ:

SemsalGS yazd覺:Bebek i癟in tebrik ederim. Omega is omega derim. Yeni revizyonlu kasa, zro2 kadran, yeni bezel, yeni arka kapak, yeni boynuzlar ve yeni kordon mekanii hayranl覺k uyand覺racak kadar iyi i癟ilie sahip m羹cevher gibi ilemiler metas sertifikas覺da cabas覺. Ben mavi kadran覺 se癟erdim ancak siyahta bir okadar iyi.Sonu癟 olarak s羹per se癟im hay覺rl覺 olsun.

Abicim 癟ok teekk羹r ederim bir 繹nceki kasay覺 alacakken bezelim tam siyah olmamas覺na tutulmu ve vazge癟itim hatta belki arkadalar ikna eder diye burda konu bile a癟m覺t覺m:)
imdi tam i癟ime sinen oldu.Hep kot pantolon,siyah t-shirt giyinen biri olarak hem mavi,hemde siyah kadran bana uyard覺 ama siyah olsun dedim :lol: :lol:
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

Mesaj moy » 02 ub 2018, 11:04

Tek tek kontrol ettim ama umar覺m g繹zden ka癟an kimse olmam覺t覺r mesaj覺na yan覺t vermediim,
2018 in ilk ay ba覺 olduundan dolay覺 gerek maa ayarlamalar覺,kiralar,繹demeler derken d羹n gerekli ilgiyi g繹steremedim konuya ge癟 cevaplad覺覺m i癟in kusura bakmay覺n.
Bol fotorafl覺 bir inceleme konusu gelecek ama biraz zamana ihtiyac覺m var imdilik h覺zl覺ca bilgi vermem gerekirse
sal覺 akam覺 saatim yar覺m kurarak atomik saate g繹re s覺f覺rlad覺m.Saatimi sadece uyurken kolumdan 癟覺kart覺yorum 1 kere tepe aa覺ya, 1 kere tepe yukar覺ya 1 kere cam yukar覺 pozisyonunda b覺rakt覺m.
s覺f覺rlad覺覺m g羹nden u ana kadar ki sapma deeri 2 saniye. (d羹n geceye kadar 1.5 saniyeydi) bence g羹zel bir deer.bir hafta on g羹n b繹yle takip etmeyi d羹羹n羹yorum ondan sonra ki d繹nemde saati tam kurup tekrar s覺f覺rlay覺p takibini yap覺p sonu癟lar覺 burda paylaaca覺m.
Sanayi olmadan ekonomi, ekonomi olmadan ba覺ms覺zl覺k olmaz.
Kullan覺c覺 avatar覺
moy

Ya: 38
Kay覺t: 10 ub 2015, 16:41

Mesaj erkan305 » 02 ub 2018, 20:13

Uzun diye okumam demitim ama keyifle okudum walla:)
G羹le g羹le kullan覺n saatinizi, g羹zel zamanlar g繹stersin hocam
Allah ba覺las覺n evlatlar覺n覺z覺
Kullan覺c覺 avatar覺
erkan305

Ya: 43
Kay覺t: 30 Au 2017, 02:42

Mesaj Ozgur » 02 ub 2018, 21:08

moy yazd覺:Resim

Tebrikler, guzel gunlerde kullanin :champ:
Festina lente
Kullan覺c覺 avatar覺
Ozgur

Ya: 49
Kay覺t: 19 Eki 2010, 19:05

Mesaj hakanakin » 02 ub 2018, 21:22

Allah anali babali buyutsun :) yeni bir saat alarak heyecaninizi ikiye katlamissiniz :thumbup: ben yeni saat alinca uyuyamiyorum bir sure :D kolunuzda eskisin insallah.
Kullan覺c覺 avatar覺
hakanakin

Kay覺t: 05 Oca 2016, 15:06

Mesaj Caner1983 » 02 ub 2018, 21:27

Tebrikler :champ:
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Ya: 41
Kay覺t: 05 Eyl 2014, 22:41

Mesaj volvocu » 03 ub 2018, 00:26

S羹per bir saat, hay覺rl覺 uurlu olsun.. Kendi ad覺ma hayalini kuruyorum.alamayacagimdan deil belki' kendimi b繹yle bir g羹zellie haz覺r hissetmiyorum.. :D
Kullan覺c覺 avatar覺
volvocu

Kay覺t: 25 Ara 2016, 23:48

ncekiSonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 140 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners