襤lk Kutu A癟覺l覺覺m :) Tudor Heritage Black Bay Burgundy

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Ilk kutu acilisim :)

Mesaj Turker » 04 Oca 2018, 14:54

G羹le g羹le kullan覺n :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Turker

Kay覺t: 28 Ara 2015, 16:49

Mesaj slhgzl » 04 Oca 2018, 14:58

Hay覺rl覺 olsun
Civil Engineer
Kullan覺c覺 avatar覺
slhgzl

Kay覺t: 30 Nis 2017, 15:46

Mesaj hakanakin » 04 Oca 2018, 15:15

Hepinize ayri ayri cok tesekkur ederim. Umarim herkes gonlunde yatan saate ulasir. Ben aslinda mekanizma vs konusunda cok bilgili degilim. Bir cok model ve marka denedim fc worldtimer maurice lacroix hamilton gibi ama bana verilen paranin karsiligi bir kalite hissi vermediler acikcasi fc worldtimer harici. Tudor ise ilk koluma taktigim an karar vermeme sebep oldu. Asil hedefim rolex gmt 2 idi ama ulasilmasi zor bir hale geldi. Gecen sene 26 bin lira civarlari iken fiyatlari bu yil 38 bin bandina cikti. Umarim bir gun kendisi ile bulusuruz :)
Kullan覺c覺 avatar覺
hakanakin

Kay覺t: 05 Oca 2016, 15:06

Mesaj Can16 » 04 Oca 2018, 15:53

Hakan hocam ;

M羹kemmel bir tercih iyi g羹nlerde kullan覺n ...
Kullan覺c覺 avatar覺
Can16

Kay覺t: 16 Kas 2017, 14:17

Mesaj hakanakin » 04 Oca 2018, 16:01

Tesekkurler. Yanliz ufak bir sorunum var. metal bilezik sevmedigim icin nato ve heritage deri kordonlu secenegi satin aldim. Metal bilezik ile arasinda 800 tl lik bir fark vardi. Simdi nasil olduysa metal bilezik hosuma gitmeye basladi ve satin almak istedim fakat 2900 tl dedi servis :D acayip sinirlerim bozuldu. Ebay vs bakiyorum 2200 tl civarlarinda. Metal bilezik alamiyorum suan kisacasi :oops: yetkili abilerden yardim ve akil bekliyorum :roll:
En son hakanakin taraf覺ndan 04 Oca 2018, 16:38 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
hakanakin

Kay覺t: 05 Oca 2016, 15:06

Mesaj raven » 04 Oca 2018, 16:27

覺tay覺 y羹ksek tutmussunuz, hay覺rl覺 olsun :thumbup:
D羹羹n羹yorum 繹yleyse var覺m, d羹羹nemiyorum 繹yleyse mal覺m!
Kullan覺c覺 avatar覺
raven

Ya: 53
Kay覺t: 26 Nis 2013, 19:31

Mesaj coolfire » 04 Oca 2018, 16:39

hakanakin yazd覺:Tesekkurler. Yanliz ufak bir sorunum var. metal bilezik sevmedigim icin nato ve heritage deri kordonlu secenegi satin aldim. Metal bilezik ile arasinda 800 tl lik bir fark vardi. Simdi nasil olduysa metal bilezik hosuma gitmeye basladi ve satin almak istedim fakat 2900 tl dedi servis :D acayip sinirlerim bozuldu. Ebay vs bakiyorum 2200 tl civarlarinda. Metal bilezik alamiyorum suan kisacasi :oops: yetkili abilerden yardim ve akil bekliyorum :roll:
Ancak bundan sonraki al覺mlar i癟in tavsiye verebiliriz, bu durum i癟in yapacak bir ey yok.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
coolfire

Ya: 47
Kay覺t: 16 Mar 2013, 14:53

Mesaj eraslani » 04 Oca 2018, 17:05

hakanakin yazd覺:Tesekkurler. Yanliz ufak bir sorunum var. metal bilezik sevmedigim icin nato ve heritage deri kordonlu secenegi satin aldim. Metal bilezik ile arasinda 800 tl lik bir fark vardi. Simdi nasil olduysa metal bilezik hosuma gitmeye basladi ve satin almak istedim fakat 2900 tl dedi servis :D acayip sinirlerim bozuldu. Ebay vs bakiyorum 2200 tl civarlarinda. Metal bilezik alamiyorum suan kisacasi :oops: yetkili abilerden yardim ve akil bekliyorum :roll:

襤lk birka癟 g羹nde olsa belki iade edilip 癟elik bilezikle al覺nabilirdi..Metal bilezik versiyonu olan saatleri m羹mk羹n mertebe o haliyle sat覺n al覺p dier se癟enekleri sonradan edinmek daha mant覺kl覺 oluyor..Ben de yaam覺t覺m benzer sorunlar :cry:
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

ncekiSonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 190 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners