Botta Design Uno 24 Plus

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Tahminleri alalım

Mesaj volkifb » 06 Ağu 2017, 11:16

Laco
Kullanıcı avatarı
volkifb

Mesaj Umutt » 06 Ağu 2017, 11:45

meistersinger demiştim ama bir tercih hakkı daha kullanmak istiyor ve zeppelin diyorum
Kullanıcı avatarı
Umutt

Mesaj TSayiR » 06 Ağu 2017, 12:02

Hic kimse steinhart dememiş. Ben de steinhart diyorum.

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@WatchesTNC
Kullanıcı avatarı
TSayiR

Botta Design Uno 24 Plus

Mesaj undertaker » 06 Ağu 2017, 21:10

Evet arkadaşlar maalesef doğru tahmin gelemedi, açıkçası gelmesini ne diyim bende beklemiyordum, çünkü biraz sıra dışı bir marka aldım :lol: . Kutu içerisinden toplamda 2 adet daha kutu çıktığı için bende çok şaşırdığımı söyleyebilirim.

Saatim Botta Design, Uno 24 Plus Modeli, plus un farkı ise adın da anlaşılacağı gibi normal 40 mm serilerinden daha büyük olan 45 mm büyüklüğünde olması. Saat Ronda quartz mekanizmaya sahip, AR kaplamasınıda açıkçası yeterli buldum. Tercih etmemdeki en büyük sebeplerden en önemlileri, saatin sade şekilde olması ve 24 saati göstermesi. :champ: Kadran üzerindeki her bir çentik 10dk yi temsil ediyor. Bu nedenle saat kaç sorusuna çok net cevap veremiyorsunuz :lol:

Büyük kutuyu açtıktan sonra beklentimin oldukça altında bir kutu ile karşılaştım, bu kutu direk olarak fabrika çıkış kutusu arkadaşlar;

Resim

Saatin yattığı kutu ise tahminimce 5mm kalınlığında ( oldukça kalın ) bir aleminyum tüp.

Resim
Resim
Resim

Ben irite eden kısım ise, saatin ön camında herhangi bir koruma olmadan saati sadece ön cam bandı ile açık bir kutuya koymuş olmaları oldu. Kutu her ne kadar sağlam olsada bu fiyat aralığındaki bir saatten daha çok şey bekliyor insan :lol:
Resim
Resim

Karışık kadrana sahip saatleri çok sevsem de, bu saatin sade kadranı çok hoşuma gitti.

Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
undertaker

Re: Botta Design Uno 24 Plus

Mesaj Wwtr » 06 Ağu 2017, 21:20

Tebrikler .
Kullanıcı avatarı
Wwtr

Mesaj Umutt » 06 Ağu 2017, 21:33

Tebrikler, güzel günlerde kullanın. Tek kollu deyince ilk akla gelen Meistersinger daha dress kullanım sunarken, bu saatte spor çizgiler daha hakim. Ben beğendim, güzel zamanlar göstersin.
Kullanıcı avatarı
Umutt

Mesaj cbmad » 06 Ağu 2017, 21:43

Tebrikler güzel günlerde kullanın :champ:
Kullanıcı avatarı
cbmad

Mesaj taskin » 06 Ağu 2017, 22:04

undertaker yazdı:Evet arkadaşlar maalesef doğru tahmin gelemedi, açıkçası gelmesini ne diyim bende beklemiyordum, çünkü biraz sıra dışı bir marka aldım :lol: . Kutu içerisinden toplamda 2 adet daha kutu çıktığı için bende çok şaşırdığımı söyleyebilirim.

Saatim Botta Design, Uno 24 Plus Modeli, plus un farkı ise adın da anlaşılacağı gibi normal 40 mm serilerinden daha büyük olan 45 mm büyüklüğünde olması. Saat Ronda quartz mekanizmaya sahip, AR kaplamasınıda açıkçası yeterli buldum. Tercih etmemdeki en büyük sebeplerden en önemlileri, saatin sade şekilde olması ve 24 saati göstermesi. :champ: Kadran üzerindeki her bir çentik 10dk yi temsil ediyor. Bu nedenle saat kaç sorusuna çok net cevap veremiyorsunuz :lol:

Büyük kutuyu açtıktan sonra beklentimin oldukça altında bir kutu ile karşılaştım, bu kutu direk olarak fabrika çıkış kutusu arkadaşlar;

Resim

Saatin yattığı kutu ise tahminimce 5mm kalınlığında ( oldukça kalın ) bir aleminyum tüp.

Resim
Resim
Resim

Ben irite eden kısım ise, saatin ön camında herhangi bir koruma olmadan saati sadece ön cam bandı ile açık bir kutuya koymuş olmaları oldu. Kutu her ne kadar sağlam olsada bu fiyat aralığındaki bir saatten daha çok şey bekliyor insan :lol:
Resim
Resim

Karışık kadrana sahip saatleri çok sevsem de, bu saatin sade kadranı çok hoşuma gitti.

Resim
Resim
Resim

Tebrikler çok beğendim. Forumda farklı modeller farklı markalar görmek keyif verici.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
taskin

ÖncekiSonraki

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 67 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners