Omega Seamaster Planet Ocean Co-axial Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Omega Seamaster Planet Ocean Co-axial Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj alihoca » 12 Tem 2017, 19:04

Arkadalar kendimi bildim bileli saatleri severim. ocukken, babam覺n eski bozuk bir saati olduunu hat覺rl覺yorum da evde bir ekilde elime ge癟miti, takm覺t覺m o saati koluma uzun s羹re bozuk halde kullanm覺t覺m, sonra kayboldu bir ekilde.
Saat sevgim o g羹n bug羹nd羹r artarak devam ediyor. Saatler aras覺nda da Omega'n覺n ben de ayr覺 bir yeri vard覺r. Gerek 癟evreden kaynaklanan kalite alg覺s覺, gerekse tasar覺mlar覺 hep ilgimi 癟ekmitir. Hatta logosu ve marka isminin bile beni 癟ektiini s繹yleyebilirim.
Bu g羹ne kadar pek 癟ok alt ve orta alt seviye (Seiko, Tissot, Bulova, Pulsar) saatim oldu ama bendeki bu Omega boluu asla dolmad覺. Omega fiyatlar覺 da benim gibi ayl覺kla 癟al覺an biri i癟in o kadar y羹ksekti ki ne zaman bir tane almay覺 akl覺mdan ge癟irsem, sanki 癟ok tehlikeli bir tasar覺y覺 uzaklat覺r覺r gibi uzaklat覺rd覺m kendimden.
Peki nas覺l oldu da bir Omega almaya karar verdim. Onun da hik璽yesini anlatay覺m. Birka癟 g羹n 繹nce 3 ya覺ndaki olumla birlikte bir kazadan k覺lpay覺 yara almadan kurtulduk. Eer kurtulamazsak ya 癟ok k繹t羹 yaralanacak ya da 繹lecektik. Bu olay, bana hayat覺n nas覺l da pamuk ipliine bal覺 olup 癟ok k覺sa olduunu 癟ok yak覺ndan g繹sterdi. B繹ylece kendimi daha ne kadar mahrum b覺rakabileceimi d羹羹nd羹m ve bir Omega sahibi olma d羹羹ncemi eime a癟t覺m tabiki bu arada fiyatlardan da bahsettim. Saolsun eim de olumlu yakla覺nca, girdim hesap kitap iine. Bu arada kredi kart覺 limitimin de yetersiz olduunu vahim bir ekilde 繹rendim. Nakit de 繹deme imkan覺m zaten yoktu. Para biriktirmeye kalksam bir ka癟 y覺l s羹rer saat fiyat覺 da o zamana kadar u癟ar giderdi. Sonra kafamda bir imek 癟akt覺覺n覺 farkettim evet ger癟ek bir imek :D Uzun vadeli t羹ketici kredisi kullanacak b繹ylece 繹demede g羹癟l羹k 癟ekmeyecektim. Bu esnada imdad覺ma saolsun Ziraat Bankas覺 yetiti 48 ay vadeyle en uygun krediye bavurdum ayn覺 g羹n ald覺m paray覺. Baya覺 bir faiz tutar覺 vard覺 ama uzun vade ve d羹羹k taksit tutar覺 beni 癟ok zorlamayacakt覺. B繹ylelikle hayatta en 癟ok istediim eylerden birini yapma imkan覺m oldu.
Daha 繹nce kararlat覺rd覺覺m Omega PO 42'lik modeli en uygun fiyat覺 veren online sat覺c覺dan sipari verdim. Saatimin kargoya verildii m羹jdesi az 繹nce sat覺 dan覺man覺 taraf覺ndan maille bana iletildi. Bu mutlu haberi sizinle de paylamak istedim saatim gelince kutu a癟覺l覺覺 da yapmay覺 planl覺yorum.
Not:Faizle kredi 癟ekip bu parayla saat almak belki baz覺 arkadalara tuhaf ve hatta aptalca gelebilir. L羹tfen beni yarg覺lamadan 繹nce bu saatin hayatta en 癟ok istediim eylerden biri olduunu bilsinler. T羹m TSF alilesine sayg覺lar覺mla.
En son alihoca taraf覺ndan 12 Tem 2017, 21:06 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Tempus erit auri pretium!
Kullan覺c覺 avatar覺
alihoca

Ya: 39
Kay覺t: 09 Eki 2016, 23:44

Re: Omega Seamaster Planet Ocean Co-axial Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj TSayiR » 12 Tem 2017, 19:19

Hayirli ugurlu olsun. Gule gule guzel zamanlarinizda kullanin. Tuhaf degil aptalca hi癟 degil, bunun ad覺 cesaret.

SM-J700F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
@WatchesTNC
Kullan覺c覺 avatar覺
TSayiR

Ya: 38
Kay覺t: 18 ub 2016, 14:17

Mesaj alihoca » 12 Tem 2017, 19:34

TSayiR yazd覺:Hayirli ugurlu olsun. Gule gule guzel zamanlarinizda kullanin. Tuhaf degil aptalca hi癟 degil, bunun ad覺 cesaret.
襤yi dileklerin ve destein i癟in teekk羹r ediyorum TSayir

SM-J700F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
alihoca

Mesaj alihoca » 12 Tem 2017, 19:36

Saatimin sat覺 dan覺man覺 taraf覺ndan maille g繹nderilmi bir fotosunu ekliyorum. Ayr覺nt覺l覺 fotolar da gelince.Resim

Discovery Air cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
alihoca

Mesaj kiwi21 » 12 Tem 2017, 19:58

ncelikle ge癟mi olsun. Allah korumu. Saate gelince de zaman zaman benim de akl覺ma gelen bir ey bu kredi olay覺 :D Belki ev kredisi bitince ben de o topa girebilirim. Saat g羹zel, sal覺kl覺 zamanlar覺n覺z覺 g繹stersin. 襤yi g羹nlerde olsun... :champ:
https://instagram.com/kiwiwatch
Kullan覺c覺 avatar覺
kiwi21

Ya: 36
Kay覺t: 31 Tem 2011, 10:56

Mesaj mturann » 12 Tem 2017, 20:06

ncelikle ge癟mi olsun.
Saatiniz uzuuun y覺llar g羹zel g羹nlerinizi ve zamanlar覺n覺z覺 g繹rs羹n.
G羹le g羹le kullan覺n
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj Umutt » 12 Tem 2017, 20:36

Hocam hay覺rl覺 uurlu olsun, ayr覺ca da ge癟mi olsun. Ne kadar samimi yazm覺s覺n覺z.. Benim de ge癟mite kredi 癟ekip saat ald覺覺m oldu, kimsenin kimseyi yarg覺lamaya hakk覺 yok aksine son derece insani bir ey bu. G羹zel g羹nlerde kullan覺n inallah hep g羹zel zamanlar g繹sterir size.
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj alihoca » 12 Tem 2017, 21:03

kiwi21 yazd覺:ncelikle ge癟mi olsun. Allah korumu. Saate gelince de zaman zaman benim de akl覺ma gelen bir ey bu kredi olay覺 :D Belki ev kredisi bitince ben de o topa girebilirim. Saat g羹zel, sal覺kl覺 zamanlar覺n覺z覺 g繹stersin. 襤yi g羹nlerde olsun... :champ:

Teekk羹r ederim umar覺m siz de g繹nl羹n羹zdeki saate en k覺sa zamanda kavuursunuz.
Kullan覺c覺 avatar覺
alihoca

Sonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 133 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners