Panerai Luminor Base Logo PAM000 Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Panerai Luminor Base Logo PAM000 Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj Baran » 26 Nis 2017, 17:11

Y覺llar sonra yeni yeniden...PANERAI :champ:

Panerai,hatta Panerai Luminor ile olan m羹nasebetim asl覺nda cok eskilere dayan覺yor.Ben daha cocukken annemle c覺kt覺g覺m bir sal覺 pazar覺 al覺veriinde tezgahta g繹r羹p ald覺g覺m saatin y覺llar sonra Panerai Luminor replikas覺 oldugunu 繹rendim ahahahh,saatin detaylar覺n覺 hat覺rlamasamda Panerai Luminor olduguna eminim.. O zamanlar Submariner bile bilmediim y覺llar..Bu ald覺g覺m ilk replika Panerai olmad覺 :) Forumda gecirdiim birka癟 senelik 羹yelik 10 larca saat al覺veriinin ard覺ndan cok sevdiim belkide u forumda g繹rd羹羹m en beyfendi 5-6 kiiden biri diyebileceim Atilla abiyle tan覺t覺m..O zamanlar Panerai b繹yle pop羹ler degildi 羹lkemizdede forumdada.Atilla abi dediki ben deneme amacl覺 replikas覺n覺 alm覺t覺m istersen al kullan.Birka癟 g羹n onunla tak覺ld覺ktan sonra orj覺nalini Atilla abiden almaya karar verdim ve al覺verii tamamlad覺k :champ: Uzun s羹reli bir beraberlikten sonra saati u an hepinizin yak覺ndan tan覺d覺g覺 kay覺 ustas覺 kadim dostum Hsnmrycl ald覺 :) Halende saat kendisinde PAM000.Aradan uzun birs羹re ge癟mediki Panerai ka覺nt覺m tuttu ve hadi bu sefer otomatik olsun diyerek PAM312 ald覺m ve onuda uzun bir s羹re kulland覺m.Malesef doyuma hen羹z ulamad覺g覺m y覺llar oldugundan onuda elimden baka bir saat i癟in 癟覺kartt覺m.

Gel zaman git zaman elimden bircok saat geldi ge癟ti ama cok uzun s羹re bir Panerai nasip olmad覺.Gecen ay nian hediyesi olarak saat se癟mem istendiinde akl覺mdaki 2 saatten birtanesi olan Panerai' da karar k覺ld覺m ve Quadran 襤stinye Park'a bavurduk :) Bata s繹ylemesede sonradan saatler hakk覺nda bilgi sahibi oldugumu g繹ren akan Bey tam size g繹re bir saatim var dedi ve kasadan PAM000 c覺kartt覺.G繹r羹r g繹rmez ilk ak覺m depreti ve saati ald覺k.Hem kasa yap覺s覺 hem inhause olmamas覺 hem logolu oluu hemde Panerai ruhunu buram buram yans覺tt覺g覺n覺 d羹羹nd羹羹m i癟in bu model ilk Paneraim de oldugu i癟in benden gecer notu ald覺.akan Beye ve magaza m羹d羹r羹 襤nan癟 Bey'e buradan tekrar teekk羹r ederim :champ:

Gelelim saate...Bu arada ilk PAM000 覺m覺n incelemesi forumda mevcut :)

Saatin gercek kodu PAM00000 asl覺nda ama son 3 rakam覺yla hitap ediliyor,Base Logo diyenlerde var ben sadece Panerai diyorum :)Saat 44mm ve bilekte cok dengeli duruyor,bileime yak覺t覺r覺yorum ahahahah Cam覺n bombeli oluu bezelin hafif kal覺n oluu arka kapa覺n cam degil normal celik oluu logolu kadran覺na bay覺l覺yorum.Sandvic kadran sevmememin sebebi belli ac覺lardan kadran覺n g繹lgesinin rakamlara d羹mesi..

Daha 繹nce cevremden duyup ahit oldugum birka癟 inhause panerai ar覺zas覺ndan sonra PAM000 da kullan覺lan kendini kan覺tlam覺 servisi kolay trakt繹r gibi cal覺an ETA Unitas 6497 makine benim i癟in daha mant覺kl覺yd覺.G羹癟 rezervi 56 saat densede 60 saate kadar cal覺覺yor.Su gecirmezlii 300 metre olan saatin belkide en karakteristik 繹zellii tepe korumas覺..

Resim

Saat 316L parlak celik bir kasaya sahip,癟izilmeye oldukca ac覺k olmas覺na kar覺n eskisi gibi ciziklere tak覺lmad覺g覺m i癟in bunu sorun etmiyorum..Pazar g羹n羹 nian覺m oldu ve og羹nden beri severek kullan覺yorum saatimi,gercekten cok 繹zlemiim bu markay覺 ve modeli.

Gelelim kay覺 olay覺na! ! !

Sebebi san覺r覺m zaman覺nda italyan donanmas覺 bu saati kaba saba deri kay覺larla kulland覺g覺 i癟in Panerai markas覺da Paneristileri unutmam覺 ve kolay s繹k羹l羹p tak覺l覺r vidal覺 bir kay覺 yapm覺..Piyasada zebil gibi da ta aftermarket Panerai kay覺覺 mevcut.Olay u ki ben aftermarket kay覺lar覺 hi癟 begenmiyorum..Kocaman toka kal覺n deri bana hi癟 estetik gelmiyor.Panerai oem kay覺lar覺n覺 pek seven olmasada ben cok seviyorum ki birs羹r羹 testten gec覺yor o kay覺lar ve hepsi waterproof tuzlu su tatl覺 su ter vs bircok testten geciyorlar ve oldukca kaliteliler.Assotulamente kahve s羹et kay覺覺m yolda siparite Quadran覺n hediyesi,ayr覺ca beyaz dikili siyah krokodil ve d羹z taba kahve kay覺覺da ben sipari edeceim.Kay覺lar 24-22mm ve tokan覺n boyu vs cok karar覺nda diye d羹羹n羹yorum.

Saatin kutusu ahsap ve oldukca kaliteli.襤癟inde kuma kapl覺 bir b繹l羹m sizi kar覺l覺yor 繹rt羹y羹 kald覺rd覺覺n覺zda ise pim s繹kme tornavidas覺 ve extra silikon kay覺 sizi bekliyor.st羹 yaz覺l覺 silikon kay覺 oldukca kaliteli ve yaz覺 onunla gecireceimi d羹羹n羹yorum hernekadar herkes taraf覺ndan sevilmesede ben cok seviyorum silikon kay覺覺n覺 :champ:

Pam000 piyasada cok bulunan bir model degil,bayilere 1 er adet geliyor ve hemen t羹keniyor cunku 4600 euro luk etiketiyle kendinden daha pahal覺 modellerin hissettirdiklerini hissettirdiinden vitrinde pahal覺 modellerle birarada tutmak san覺r覺m iine gelmiyor markan覺n :) Bundan sonra al覺rsam yan覺na buyuk ihtimal titanyum submersible al覺r覺m..

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

襤lerimin younluundan Baran style bir inceleme yapacak vakit bulamad覺m malesef :) Baz覺lar覺 sevinmi baz覺lar覺 羹z羹lm羹t羹r buna eminim ahahahahau sevinenler bekleyin yak覺nda tamda Baran Style bir inceleme ve yeni bir saatle kar覺n覺za olaca覺m :)

Saati almamda yard覺mc覺 olan,k覺z istemede beni yaln覺z b覺rakmayan Bond Burak abime ve aray覺p iyi dileklerini sunan t羹m arkadaslar覺mada buradan tekrar teekk羹rler :champ: :champ: :champ:

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
En son Baran taraf覺ndan 27 Nis 2017, 06:09 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Ya: 39
Kay覺t: 02 ub 2011, 23:10

Re: Panerai Luminor Base Logo PAM000 Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj gkhnbaggio » 26 Nis 2017, 17:21

Tebrikler Baran bey, g羹zel g羹nlerde kullan覺n :champ: harika [emoji1360]
Kullan覺c覺 avatar覺
gkhnbaggio

Ya: 39
Kay覺t: 24 ub 2017, 21:55

Mesaj cash » 26 Nis 2017, 17:56

G羹zel saat tebrik ederim ayr覺ca 繹m羹r boyu mutluluklar dilerim.
Kullan覺c覺 avatar覺
cash

Ya: 42
Kay覺t: 25 Haz 2015, 18:11

Mesaj Anesthesia » 26 Nis 2017, 18:11

Saat i癟in tebrikler, dier konu i癟in emin deilim [GRINNING FACE WITH SMILING EYES][GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

E5803 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
zg羹r kalana kadar imza mimza yok
Kullan覺c覺 avatar覺
Anesthesia

Ya: 47
Kay覺t: 16 Kas 2012, 17:24

Mesaj Ahmetrefik » 26 Nis 2017, 18:47

Tebrikler Baran :champ: , hay覺rl覺 olsun bu arada nian dolay覺s覺yle de ayr覺ca tebrik eder, mutluluklar dilerim. :champ: :champ:
Panerai hakikaten 癟ok 繹zel bir saat,tabi b羹t癟e meselesi fakat imkan覺 olan her saatseverde olmal覺 bence:thumbup:
zaman o kadar tuhaft覺r ki; gen癟ken, 癟ocukken hi癟 繹nemi yoktur, sonra g羹n gelir ka癟 yaz'覺n覺n kald覺覺n覺 saymaya balars覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
Ahmetrefik

Ya: 53
Kay覺t: 19 Nis 2010, 12:04

Mesaj hozburun » 26 Nis 2017, 18:56

Hay覺rl覺 olsun Baran , hem nian hem saat :champ:

Kullan覺c覺 avatar覺
hozburun

Ya: 50
Kay覺t: 08 Haz 2011, 17:02

Mesaj Fatih28 » 26 Nis 2017, 19:00

Tebrikler Baran Bey a癟覺kcas覺 benimde imkanim olursa almak istedigim panerai budur. Bu arada Allah tamam覺na erdirsin...[emoji1303]

Kullan覺c覺 avatar覺
Fatih28

Ya: 42
Kay覺t: 25 Haz 2016, 01:39

Mesaj Wwtr » 26 Nis 2017, 19:10

Tebrikler. Allah tamam覺na erdirsin.
Kullan覺c覺 avatar覺
Wwtr

Kay覺t: 20 Mar 2010, 14:02

Sonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 141 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners