Breitling Colt II A17380 ve Seiko Prospex Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: kutu a癟覺l覺覺

Mesaj Ahmetrefik » 09 Nis 2017, 03:07

Tebrikler, hay覺rl覺 olsun :champ: :champ: :champ: ,iki saat de birbirinden g羹zel, 癟ok isabetli bir se癟im olmu. :thumbup:Hem Seiko samuray hem de Breitling Chronomat kullanan birisi olarak ayr覺ca memnun oldum tercihlerinizden.
Seiko hakikaten ger癟ek bir Samuray. Breitling ise benim de 癟ok severek kulland覺覺m, efsane bir marka.Forumda ve T羹rkiye'de 癟ok fazla rabet g繹rmese de Amerika ve Avrupa'da 繹zellikle 襤ngiltere'de 癟ok sevilen prestijli bir marka.
zaman o kadar tuhaft覺r ki; gen癟ken, 癟ocukken hi癟 繹nemi yoktur, sonra g羹n gelir ka癟 yaz'覺n覺n kald覺覺n覺 saymaya balars覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
Ahmetrefik

Ya: 53
Kay覺t: 19 Nis 2010, 12:04

Mesaj whitehawk » 09 Nis 2017, 04:08

Iyi gunlerde kullanin. Ben de Breitling kullanicisiyim ve bu markayi gercekten cok onemsiyorum. Turkiye'de ciddi sekilde underrated oldugunu dusunuyorum ama ABD ve Avrupa'da oldukca prestijli gorulur. Piyasada pilot saati bolca bulunmasina ragmen pilotlara soruldugunda akla gelen ilk marka da Breitling'dir.
Colt da gayet guzel bir modeldir. Ama ileride Navitimer ve / ve ya Chronomat sahibi olmanizi oneririm. Ben oyleyim ve bu konuda oldukca mutluyum.[SMILING FACE WITH SMILING EYES]

HTC One M9 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
whitehawk

Ya: 46
Kay覺t: 05 ub 2017, 00:23

Mesaj Roxio » 09 Nis 2017, 05:32

Hay覺rl覺 olsun g羹zel saatlerinizi g繹stersin :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Roxio

Ya: 24
Kay覺t: 15 ub 2017, 23:42

Mesaj Anesthesia » 09 Nis 2017, 09:41

Her ikisi de 癟ok g羹zel se癟im, g羹zel g羹nlerinizde kullan覺n

E5803 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
zg羹r kalana kadar imza mimza yok
Kullan覺c覺 avatar覺
Anesthesia

Ya: 47
Kay覺t: 16 Kas 2012, 17:24

kutu a癟覺l覺覺

Mesaj Umutt » 09 Nis 2017, 10:32

Ahmetrefik yazd覺:Tebrikler, hay覺rl覺 olsun :champ: :champ: :champ: ,iki saat de birbirinden g羹zel, 癟ok isabetli bir se癟im olmu. :thumbup:Hem Seiko samuray hem de Breitling Chronomat kullanan birisi olarak ayr覺ca memnun oldum tercihlerinizden.
Seiko hakikaten ger癟ek bir Samuray. Breitling ise benim de 癟ok severek kulland覺覺m, efsane bir marka.Forumda ve T羹rkiye'de 癟ok fazla rabet g繹rmese de Amerika ve Avrupa'da 繹zellikle 襤ngiltere'de 癟ok sevilen prestijli bir marka.

Ahmet refik; gerek sat覺n almalarda, gerekse de genel olarak koleksiyonu d羹zenlerken ciddi katk覺n覺z oldu. Teekk羹rler hem tebriiniz ve hem de payla覺m ve desteiniz i癟in.

Breitling konusu dediiniz gibi ve 羹lkemizin bu kadar ayr覺m覺 olmas覺 enteresan. Sizdeki Chronomat , bence markan覺n efsane modeli. Eer u an b繹yle bir b羹t癟e ay覺rabilecek durumda olsam bu modeli tercih ederdim, ki ileride muhtemelen koleksiyona dahil ederim diye d羹羹n羹yorum. Siz de iyi g羹nlerde kullan覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj Umutt » 09 Nis 2017, 10:44

whitehawk yazd覺:Iyi gunlerde kullanin. Ben de Breitling kullanicisiyim ve bu markayi gercekten cok onemsiyorum. Turkiye'de ciddi sekilde underrated oldugunu dusunuyorum ama ABD ve Avrupa'da oldukca prestijli gorulur. Piyasada pilot saati bolca bulunmasina ragmen pilotlara soruldugunda akla gelen ilk marka da Breitling'dir.
Colt da gayet guzel bir modeldir. Ama ileride Navitimer ve / ve ya Chronomat sahibi olmanizi oneririm. Ben oyleyim ve bu konuda oldukca mutluyum.[SMILING FACE WITH SMILING EYES]

HTC One M9 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

whitehawk; teekk羹rler. Breitling in marka alg覺s覺 ve pop羹lerliinde 羹lkemizde bu kadar ayr覺mas覺nda, san覺r覺m Omega ve Tag Heuer in ikame etkisi de var. Bilmem kat覺l覺rm覺s覺n覺z, her ikisi de daha 癟ok distrib羹t繹r destei al覺yor gibi sanki Breitling e g繹re ( sat覺 noktas覺 say覺s覺 ve lokasyonlar覺, reklam vs..)

Navitimer ve Chronomat 覺 denedim, ikisi de tek kelime ile muhteem. zellikle Chronomat 覺 ayr覺 sevdim ve ileride sahip olmak istiyorum. Siz de iyi g羹nlerde kullan覺n, tekrar teekk羹rler.

Roxio yazd覺:Hay覺rl覺 olsun g羹zel saatlerinizi g繹stersin :champ:

Roxio; teekk羹rler

Anesthesia yazd覺:Her ikisi de 癟ok g羹zel se癟im, g羹zel g羹nlerinizde kullan覺n

E5803 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

Anesthesia; teekk羹rler
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj Hellhound » 09 Nis 2017, 11:59

Tebrikler! ok g羹zel g羹nlerde kullan覺n :champ: :champ:

Kullan覺p da elden 癟覺kard覺覺m saatler aras覺nda 繹zlediim tek saatim Breitling. Markan覺n fiyat覺na g繹re i癟ilii ve detaylara verdii 繹nem, rakiplerinin net olarak 羹zerine.
gurmekokular
Kullan覺c覺 avatar覺
Hellhound

Kay覺t: 14 Au 2014, 15:42

Mesaj abice » 09 Nis 2017, 12:45

Hay覺rl覺 olsun iyi g羹nlerde kullan覺n 癟ok g羹zel iki se癟im olmu :champ: :champ: breitlingin bilezii yeter [emoji1]:super:
Kullan覺c覺 avatar覺
abice

Ya: 37
Kay覺t: 06 Eki 2015, 09:54

ncekiSonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 129 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners