Panerai Luminor PAM 560 Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj abice » 09 ub 2017, 10:44

Wwtr :champ:
Fatih28 :champ:
Darksider :champ:
Raven :champ:
Mert teekk羹r ederim :champ: bu arada kahvalt覺da y羹rek yedin san覺r覺m [emoji23]
Sinan aorma valla forum tarihinde bir ilk san覺r覺m [emoji1] teekk羹r eder羹m tekrar :champ:
Cengiz Abi 癟ok teekk羹rler :champ:
Kerem Abi 癟ok teekk羹rler :champ: valla m羹tevaz覺 olam覺cam d繹kt羹r羹r羹m san覺r覺m [emoji1]
hozburun :champ:
oldsabre :champ:
SeiKinetic :champ:
Tolga :champ:
Ozgur :champ:
khef :champ:
Hasan Abi 癟ift diki olmu [emoji1] teekk羹r ederim
tt59 :champ:

Evet fotoraflar biraz gecikti 繹z羹r diliyorum. Ben tekrar bu 繹zg羹n kutu a癟覺l覺覺 i癟in Baran arkada覺ma teekk羹rlerimi sunuyorum [emoji1]

Asl覺nda forumda da bilen biliyor uzun zamand覺r bir Panerai sahibi olmak istiyordum. imdiye kadar istediim 癟ok saat oldu bazen almad覺m bazen alamad覺m ama bir s羹re ge癟tikten sonra g繹rd羹m ki 癟ou almad覺覺m saat i癟in iyi ki de almam覺覺m demiim. San覺r覺m bir konu bal覺覺nda eraslani yazm覺t覺 癟ok houma gitmiti: takmadan ne saatler eskittim diye. Tam asl覺nda beni anlatan durumdu. Panerai de b繹yle olur mu olmaz m覺 korkusu vard覺 i癟imde sonu癟ta b羹y羹k kasa 癟ap覺 繹zg羹n tasar覺m覺 evet ilk bata beeniliyor ama sonras覺nda s覺kar m覺 s覺kmaz m覺 o beni biraz endielendiriyordu. Ge癟tiimiz g羹nlerde Cct saolsun pam000'覺 verdi bir hafta kadar kulland覺m. (Beni bu durumlara s羹r羹kleyen zehri veren de hep kendisi ya neyse imdi ona girmicem[emoji1]) ondan sonra dedim ki tamam ben bir panerai kesin istiyorum.

Panerai modellerde hep sadelik houma gitmitir. Daha 繹nce yine baka bir bal覺kta dediim gibi benim panerai konusunda tak覺nt覺m kadranda 12-3-6-9 hepsinin bulunmas覺. Small seconds sevmiyorum hele hele tarih penceresi aman aman! Bu tabuyu bende y覺kan tek model Pam590 modeliydi. Ama onda da 8 giorni brevettato logosu ve saniye asl覺nda yine g羹zel bir denge oluturuyordu kadranda. Hedefte P5000 kalibreli bir model vard覺 ama ite 560 m覺 590 m覺 karar veremiyordum. Sonra bir g羹n maazada yeni 癟覺kan 560覺 inceledim hatta hangi saati incelediniz bal覺覺nda da payla覺p yazm覺t覺m. Hellhound'un da orda deindii gibi sandwich kadran art覺k bu modelde gitmi saatin eski halinden de eser kalmam覺t覺. yle olunca art覺k benim akl覺m 590a iyi kaymaya balad覺. Fakat forumda Q serisi bir Pam560 sat覺a 癟覺kt覺覺n覺 g繹r羹nce tamam dedim art覺k san覺r覺m tetii 癟ekme zaman覺 geldi. Saolsun 襤brahim Beyle de tan覺t覺k g羹zel bir al覺veriimiz oldu kendisine de burdan tekrar teekk羹r ederim.

Saat ile ilgili yazacak 癟ok fazla bir ey yok o ilere Can gibi arkadalar bak覺yor[emoji1] ben daha 癟ok hikaye k覺sm覺n覺 anlatt覺m. Daha 繹nce de a癟覺l覺覺 incelemesi yap覺lm覺t覺 san覺r覺m. Herkese tekrardan teekk羹r ediyorum ve fotoraflara ge癟iyorum :champ: :champ:

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
abice

Ya: 37
Kay覺t: 06 Eki 2015, 09:54

Mesaj afl » 09 ub 2017, 10:53

Eren 癟ok yak覺m覺 :thumbup: tekrar iyi g羹nlerde kullan. Harika fotolar :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
afl

Ya: 57
Kay覺t: 27 May 2014, 15:18

Mesaj hozburun » 09 ub 2017, 10:55

Bu saate 癟ift diki az bile :thumbup: Hat trick yapay覺m o zaman, tekrar tebrikler , g羹le g羹le kullan :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
hozburun

Ya: 50
Kay覺t: 08 Haz 2011, 17:02

Mesaj bumingaffar » 09 ub 2017, 11:44

G羹zel g羹nlerde kullanman dileiyle :thumbup: ok 覺k durmu bileinde.
Bu lume ile 癟ok fotoraf filmi yakars覺n ,dikkat et :lol:
Kullan覺c覺 avatar覺
bumingaffar

Ya: 42
Kay覺t: 21 Nis 2015, 11:22

Mesaj Shinigami » 09 ub 2017, 11:45

tebrikler, g羹zel g羹nlerde kullan覺n, pam560 tam nokta at覺覺 olmu :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Shinigami

Kay覺t: 02 Haz 2012, 12:10

Mesaj ibrahimysr » 09 ub 2017, 12:26

G羹zel g羹nlerde kullan Eren ok yak覺m覺 :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
ibrahimysr

Ya: 42
Kay覺t: 29 Eki 2013, 18:07

Mesaj abice » 09 ub 2017, 12:50

Kerem Abi Hasab Abi tekrar teekk羹r ederim 癟ok saolun :champ:
bumingaffar :champ: daha gece 癟ekimi yapacaz bakal覺m [emoji1]
Shinigami :champ:
襤brahim Bey 癟ok teekk羹rler
Kullan覺c覺 avatar覺
abice

Ya: 37
Kay覺t: 06 Eki 2015, 09:54

Mesaj mlm » 09 ub 2017, 13:29

Beklenildii 羹zre harika fotoraflar :champ: :champ:
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullan覺c覺 avatar覺
mlm

Ya: 43
Kay覺t: 03 Au 2010, 02:59

ncekiSonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 174 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners