Doxa SUB 300 Professional

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Doxa Sub 300

Mesaj noopass » 10 Ara 2016, 22:06

Çok enteresan bir saat ve harika fotoğraflar. İnceleme için teşekkürler. İyi günlerde kullanın.
Kullanıcı avatarı
noopass

Mesaj Thevenin » 11 Ara 2016, 07:30

Tesekkurler :champ:

Kis cok bastirmadan horolojik C vitamini niyetine :D

Yaklasik 6 sene once Seiko Monster aldigimdan beri bir Doxa almak istiyordum aslinda. Kasa olculeri bir yana, o kasayi tasimayan bilezikleri dolayisiyla yeni modellerinin neredeyse hicbiri dogru degildi.

Eskiye donus temalarinin tadi kabagi coktan gecti tabii... Gerci iyi pisirince iyi de oluyor, kabak da oyle; ama bu saatin olmasi gereken hali bu zaten: Doxa bir saat uretecekse, o saat halihazirda bu. Tutup da baska baska modeller turetmeye calisan markanin basindaki Jenny ailesinin "ya tam olarak nasil yapmislar bunlari 1967'de acaba?" diye kendi kendine sormasiyla problem cozulmus oldu :D Hos, bu pek kalici bir hamle gibi durmuyor maalesef. Marka kismen profesyonel, kismen de gayet amator isliyor.

Yine de umarim benzer guzel bir de GMT calismasi gorebiliriz bundan sonra. Mesela hedefi nispeten insan bilegi olan 750T Caribbean GMT tadinda bir kabak tatlisi olsa gayetle ve de afiyetle yenir :D

Resim
Thevenin
Kullanıcı avatarı
Thevenin

Mesaj tt59 » 11 Ara 2016, 09:21

Değişik ve güzel bir saati bize tanıttığınız için teşekkürler,güzel günlerinizde zevkle kullanın :thumbup:
Kullanıcı avatarı
tt59

Mesaj gkarinca » 11 Ara 2016, 12:50

Tebrikler koleksiyonunuzun diger parcalarinda oldugu gibi ozenle secilmis :champ: saate dibim dustu desem yalan olmaz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
gkarinca

Mesaj afl » 11 Ara 2016, 13:09

Thevenin yazdı:Tesekkurler :champ:

Kis cok bastirmadan horolojik C vitamini niyetine :D

Yaklasik 6 sene once Seiko Monster aldigimdan beri bir Doxa almak istiyordum aslinda. Kasa olculeri bir yana, o kasayi tasimayan bilezikleri dolayisiyla yeni modellerinin neredeyse hicbiri dogru degildi.

Eskiye donus temalarinin tadi kabagi coktan gecti tabii... Gerci iyi pisirince iyi de oluyor, kabak da oyle; ama bu saatin olmasi gereken hali bu zaten: Doxa bir saat uretecekse, o saat halihazirda bu. Tutup da baska baska modeller turetmeye calisan markanin basindaki Jenny ailesinin "ya tam olarak nasil yapmislar bunlari 1967'de acaba?" diye kendi kendine sormasiyla problem cozulmus oldu :D Hos, bu pek kalici bir hamle gibi durmuyor maalesef. Marka kismen profesyonel, kismen de gayet amator isliyor.

Yine de umarim benzer guzel bir de GMT calismasi gorebiliriz bundan sonra. Mesela hedefi nispeten insan bilegi olan 750T Caribbean GMT tadinda bir kabak tatlisi olsa gayetle ve de afiyetle yenir :D

Resim

İnsan evladı ebatlarında 750T GMT Caribbean bulunmuş olsa, son sürüm Thevenin fotosu nasıl olurdu diye düşündüm. Düşünmez mi olaydım ne :lol:
Resim
Kullanıcı avatarı
afl

Mesaj hozburun » 11 Ara 2016, 14:11

Tebrikler, güle güle kullan :champ:

HUAWEI NXT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
hozburun

Doxa Sub 300

Mesaj Thevenin » 11 Ara 2016, 16:04

afl yazdı:İnsan evladı ebatlarında 750T GMT Caribbean bulunmuş olsa, son sürüm Thevenin fotosu nasıl olurdu diye düşündüm. Düşünmez mi olaydım ne :lol:
Resim

:D Dusunur cok tabii, yapilmisi var haliyle :arrow: http://www.watchwabi.com/doxarolexgmt/doxarolexgmt.htm

Resim
Resim
Resim
@Dr. Millar

Aslinda olculeri kabul edilebilir, agirlik da oyle. Problem bu olcu ve agirliktaki saati bilekte tutacak bilezigin yetersizligi maalesef.
Thevenin
Kullanıcı avatarı
Thevenin

Mesaj mlm » 11 Ara 2016, 16:11

Vintage diverlara sardığım şu dönemde çok kötü oldu bu açılış:(
Aksilik fotoğraflar da hayvan gibi güzel :(

Ben bi tane 1st gen orange monster alayım en iyisi :D
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 136 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners