Oris Aquis Small Second Date Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Oris Aquis Small Second Date Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj darksilence » 14 Au 2016, 11:02

Merhaba Arkadalar,

Mbeyazca arkada覺m覺n kutu a癟覺l覺覺nda da yazd覺m birde bunun 羹zerine konu a癟ay覺m dedim.

D羹n p覺rlant saatin %50 indirimlerinden faydalanarak bir tane Oris Aquis Titanyum Small Second ald覺m. Saat bursa merkezden izmir foruma geldi. 襤ki tipte getirmiler ellerinde son kalan iki Oris. Birisi gri kadranl覺 kau癟uk kay覺 titan small sec dieri de siyah (癟ok siyah deil koyu laciverte yak覺n) kadran seramic bezel metal bilezikli olarak getirmiler. 襤kisi aras覺nda uzunca bir s羹zme yapt覺ktan sonra siyah kadran metal bileziklisini sat覺n ald覺m. Bileime g繹re ayarlatt覺m kaporas覺n覺 verdim pazartesi 繹demeyi yap覺p teslim al覺cam. Bu arada kutu yok. Sertifika yok. B繹yle olmas覺 癟ok sinir bozucu ama fiyata bak覺l覺nca ses etmedim fazla art覺k. Bir tane art覺k Oris orijinal ahap bir kutusunu ayarlad覺lar saolsunlar!!!

Say覺n arkadalar, sormak istediim husus u; Saati kurcalarken bezelde 癟ok ince hafif bir boluk olduunu hissettim. Yani 繹yle bir benzetme yapiyim; "Rulman覺n kendisi da覺lm覺 gibi bir boluk." Belki benzetmeyi 癟ok abartm覺 olabilirim bilmiyorum.
襤ncelediim saatin her ikisinde de b繹yle bir boluk vard覺. Acaba, dier Orislerde de b繹yle bir boluk var m覺? Normal mi bu acaba? Forumdaki Oris kullanan/kullanm覺 deneyimli arkadalarda cevaplarsa 癟ok sevinirim.
ok teekk羹rler
En son darksilence taraf覺ndan 14 Au 2016, 21:18 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 2 kere d羹zenlendi.
"As the Years Go Passing By..."
Kullan覺c覺 avatar覺
darksilence

Ya: 41
Kay覺t: 24 Au 2012, 13:09

Re: Oris Aquis Titan Small Second Bezel Yard覺m!

Mesaj Caner1983 » 14 Au 2016, 13:32

Boluun boyutunu bilemem ama az miktarda boluk d繹nen bezellerde normal
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Kay覺t: 05 Eyl 2014, 22:41

Mesaj darksilence » 14 Au 2016, 13:39

D繹nen bezelli saat kullanma deneyimim olmam覺t覺 hi癟. Boluu abart覺yor olabilirim ama 癟ok az bir boluk var yine de cam覺n etraf覺nda. Teekk羹r ederim cevab覺n覺z i癟in Caner1983...
Kullan覺c覺 avatar覺
darksilence

Mesaj Baran » 14 Au 2016, 14:06

Bu arada nacizane bir sorum olacak,bunu en az 6-7 Oris sahibi olmu ve Orisi cok seven bir kullan覺c覺 olarak soruyorum,kutusuz sertifikas覺z s覺f覺r saat nas覺l oluyor hemde yetkili sat覺c覺dan cok merak ettim.襤kinci sorumda forum saatimiz olan gercektende cok guzel bir kombinasyonda gelecek olan Oris Diver varken neden bu saati tercih ettiniz.Saatiniz imdiden hay覺rl覺 olsun bezeldeki bolukta cok normal i癟inize sinerek kullan覺n neticede bezelinden bir submariner hassasiyeti ve toklugu beklememek gerekiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Ya: 39
Kay覺t: 02 ub 2011, 23:10

Mesaj darksilence » 14 Au 2016, 14:10

Sn. Baran, acelecilik diyelim..:)))
Foruma girmeyeli epey bir s羹re oldu ki daha yeni g繹rd羹m ger癟ekten. Yaz覺k oldu diyelim... Asl覺nda kaporay覺 yakabilirim bu artlarda. Ger癟ekten sinirim bozuldu kutu ve sertifika olay覺na.. Her zaman ki P覺rlant ite..!
Kullan覺c覺 avatar覺
darksilence

Mesaj Caner1983 » 14 Au 2016, 14:40

Tsf limited edition i癟in kapora yak覺labilir :?:
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Kay覺t: 05 Eyl 2014, 22:41

Mesaj darksilence » 14 Au 2016, 14:52

Sn.Caner1983, hani bir laf var; " Bana bir koca laz覺m, o da bu gece laz覺m..." :)
Kullan覺c覺 avatar覺
darksilence

Mesaj darksilence » 14 Au 2016, 16:30

Saatimi ald覺m. P覺rlant覺 iptal ettim kaporay覺 yakt覺m. :)
Akama kutu a癟覺l覺覺n覺 yapar覺m... :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
darksilence

Sonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 131 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners