Omega Speedmaster Mark III

─░svi├žre ve Avrupa Mekanizmal─▒ Saat ─░ncelemeleri ve Kutu A├ž─▒l─▒┼člar─▒ B├Âl├╝m├╝
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, ─░svi├žre Saat ─░ncelemeleri B├Âl├╝m├╝m├╝zde ├ťyelerimizin ve TSF'nin ─░nceledi─či ─░svi├žre ve Avrupa ├ťretimi Mekanizmal─▒ Saat Marka ve Modellerinin Kutu A├ž─▒l─▒┼č, ─░zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Foto─čraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar─▒n─▒ Kapsayan Bir├žok De─čerlendirme Kriterine Ula┼čabilirsiniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Omega Speedmaster Mark III

Mesaj Clk » 04 Mar 2010, 21:00

Yine bir klasik. Omega Speedmaster Mark III. Bu saat piyasada temiz halde zor bulunan bir saat. Isin acikcasi saat temiz g├Âz├╝kse de benim icime sinmedi maalesef. Ic cercevede g├Ârd├╝g├╝m bir takim belirtiler beni bu saaten soguttu. Fiyat olarak 1950 Euro seviyesinde bulunan bu saat, Omega meraklilari icin bulunmaz hint kumasi. Yurtdisinda ki web sitelerinde bu saati aratirsaniz ne kadar az ├Ârnegi oldugunu g├Âreceksiniz ki piyasada ki ├Ârneklerinin bir coguna el s├╝r├╝lmemeli.

Bu saatin en b├╝y├╝k ├Âzelligi bulhead kasaya sahip olmasi. Chronometre ve kadran dizayni olarakta alisilagelmis speedmaster serisinden farkli dizayn edilmis bir saat. ├ťretim s├╝resi de kisitli oldugu icin 30-40 sene sonra yani bug├╝n saatin degeri dogal olarak yeni speedmasterlar ile yarisiyor.

Konfor ile ilgili cok fazla yazamayacagim c├╝nk├╝ saatin b├╝t├╝n baklalari ├╝zerinde idi, benim koldan bir tane daha atabilirdik bilezigin icerisine :)

Resim

Resim

Resim
T├ťRK'├╝m!!! ├ťlkem T├ťRKIYE CUMHURIYETI, bayragim T├ťRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Clk
Global Moderator

Kay─▒t: 17 Kas 2009, 02:03

Re: Omega Speedmaster Mark III

Mesaj Bond » 26 Nis 2010, 22:33

├ľzel bir speedmaster olsada Seiko Bullhead farkl─▒ konumland─▒r─▒lm─▒┼č crown ve buttonlar─▒ ile bu tarz kasada daha ├Âzg├╝n bir ├Ârnek gibi geliyor bana. Senin yeni Speedmaster ├žok daha g├╝zel :) Foto─čraflar ve bilgi i├žin te┼čekk├╝rler.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Ya┼č: 44
Kay─▒t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj marisa » 27 Nis 2010, 09:48

─░┼čte ben bu bulhead kasaya ve yuvarlak rodaja bay─▒l─▒yorum. Ama ├žizildikten sonra polisaj ile temizlemesi san─▒r─▒m biraz s─▒k─▒nt─▒l─▒. Ama de─čer mi? Bence de─čer...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
marisa

Ya┼č: 37
Kay─▒t: 28 Ara 2009, 16:10

Mesaj Modern60 » 27 Nis 2010, 23:39

Lemania 5100 kalibre Omega 1030 olabilir. ├çok ├Âzel ve g├╝zel bir koleksyon saati. G├╝zel g├╝nlerde kullan─▒n. ├çok be─čendim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Modern60
Contributor

Kay─▒t: 02 Mar 2010, 01:40

Mesaj Clk » 28 Nis 2010, 07:21

Modern60, Saat bana it degil. Yanlis anlasilma olmasin :)
T├ťRK'├╝m!!! ├ťlkem T├ťRKIYE CUMHURIYETI, bayragim T├ťRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Clk
Global Moderator

Kay─▒t: 17 Kas 2009, 02:03

Mesaj razz » 28 Nis 2010, 10:13

├ťstad BullHead de─čil de Helmet Case dersek daha do─čru olur..
Bu arada Schumi Speedy'de hay─▒rl─▒ olsun ;)
" The difference between men and boyZ is the price of their toyZ "
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
razz

Ya┼č: 41
Kay─▒t: 18 Ara 2009, 16:05

D├Ân TSF ─░svi├žre Saat Kullan─▒c─▒ ─░ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 29 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners