Longines Master Collection 18K Gold (Ref. L2.673.8.78.5)

─░svi├žre ve Avrupa Mekanizmal─▒ Saat ─░ncelemeleri ve Kutu A├ž─▒l─▒┼člar─▒ B├Âl├╝m├╝
Forum kurallar─▒
Say─▒n ├ťyeler TSF'ye Ho┼č Geldiniz, ─░svi├žre Saat ─░ncelemeleri B├Âl├╝m├╝m├╝zde ├ťyelerimizin ve TSF'nin ─░nceledi─či ─░svi├žre ve Avrupa ├ťretimi Mekanizmal─▒ Saat Marka ve Modellerinin Kutu A├ž─▒l─▒┼č, ─░zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Foto─čraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar─▒n─▒ Kapsayan Bir├žok De─čerlendirme Kriterine Ula┼čabilirsiniz.

─░yi Forumlar Dileriz

TSF

Mesaj Clk » 04 Mar 2010, 20:56

Bu saatin bu kadar g├╝zel olabilecegini hic d├╝s├╝nmemistim. Hatta almamak icin kendimi zor tuttum denebilir. Fiyat olarak'ta cok mantikli olan saat hem fonksiyonlari ile hem de cok kaliteli calisilmis kasasi ve kadrani ile insani kendisinden aliyor.

Saatin kullanim konforu cok y├╝ksek, sadece kilit mekanizmasi bana biraz komik geldi ama kullandikca alisilmayacak bir durum degil. Komik geldi derken, g├╝vensiz yada k├Ât├╝ anlamina gelmesin sadece deri bir kayista neden b├Âyle bir mekanizma sectiklerini acikcasi anlamadim.

Saat o kadar ├Âzen ile calisilmis ki kasa isciligi, kadran ├╝zerinde ki kabartmalar, rakamlarin font secimi, scalalarin konumlandirilmasi, ay fazi ├Âzelligi ve yine altin calisilmis rotor ile gercekten bir master piece.

Longines 678 kodlu makine kullanan bu saat, 42 saat reserve sahip. 30 metre su gecirmezligi ile Altin saat ile denize girilmez'i hatirlatiyor :)

Altin bir saat almak mi istiyorsunuz, ilk etapta Longines Master Piece Collection bakin.

Resim

Resim

Resim
T├ťRK'├╝m!!! ├ťlkem T├ťRKIYE CUMHURIYETI, bayragim T├ťRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Clk
Global Moderator

Kay─▒t: 17 Kas 2009, 02:03

Re: Longines Master Collection 18K Gold (Ref. L2.673.8.78.5)

Mesaj Bond » 26 Nis 2010, 22:37

Te┼čekk├╝rler, saat optik olarak ├žok ba┼čar─▒l─▒. Ayn─▒ serinin GMT'li modelinin video incelemesi ise ├╝yelerimizin izlemesi i├žin video incelemeleri b├Âl├╝m├╝m├╝ze y├╝klendi. :)

Longines Master Collection GMT 24hr Automatic ─░nceleme :arrow: http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=157&p=28162#p28162
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Bond
Administrator

Ya┼č: 44
Kay─▒t: 14 Eki 2009, 21:36

D├Ân TSF ─░svi├žre Saat Kullan─▒c─▒ ─░ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 38 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners