Chopard Gran Turismo XL Kutu A癟覺l覺覺 ve 襤ncelemesi

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Chopard Gran Turismo XL Kutu A癟覺l覺覺 ve 襤ncelemesi

Mesaj Ahmetrefik » 20 ub 2016, 19:15

Bar an hay覺rl覺 olsun tebrikler :champ: :champ: 癟ok beendiim bir model kasa da tam istediim gibi valla iyi yapm覺s覺n ,g羹zel g羹nlerde :thumbup:
Valla tt sub dan 癟ok dah fazla yak覺m覺 :thumbup:
zaman o kadar tuhaft覺r ki; gen癟ken, 癟ocukken hi癟 繹nemi yoktur, sonra g羹n gelir ka癟 yaz'覺n覺n kald覺覺n覺 saymaya balars覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
Ahmetrefik

Ya: 53
Kay覺t: 19 Nis 2010, 12:04

Chopard Gran Turismo XL Kutu A癟覺l覺覺 ve 襤ncelemesi

Mesaj o2o » 20 ub 2016, 21:00

Hindistanda renault amblemli duster g繹rd羹羹mde g繹zlerimi ovuturdum, sonra 繹rendim ki dacia duster orada renault amblemi ve markas覺 ile sat覺l覺yormu [emoji106]
Kullan覺c覺 avatar覺
o2o

Kay覺t: 17 Kas 2015, 18:53

Mesaj Baran » 20 ub 2016, 21:33

Ahmetferik :champ:

o2o ; Dacia T羹rkiye pazar覺na girdiinde kullan覺c覺lar taraf覺ndan yad覺rgand覺 ve sat覺 rakamlar覺 oldukca d羹羹kt羹.Zaman i癟erisinde marka alg覺s覺 oluunca sat覺lar patlad覺.Biz buyuk sehirlerde bu patlamay覺 hissetmesekde anadoluda inan覺lmaz sat覺 rakamlar覺 yakal覺yor 繹zellikle Duster ve Sandero.Dacia komple Renault.Motoru a癟覺nca bloun 羹st羹nde kocaman Renault logosu var ki i癟i komple Renault cam acma kapama d羹melerinden direksiyona kadar.Duster bence son y覺llarda piyasaya c覺kan uygun fiyatl覺 en baar覺l覺 otomobil.
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Ya: 39
Kay覺t: 02 ub 2011, 23:10

Mesaj mehmetalpcan » 20 ub 2016, 22:46

Baran 羹stada ihtisas sorusu 100000 tl b羹t癟e ikinci el dolu 320d mi yoksa e 220 cdi m覺 karar覺 羹stada b覺rak覺yorum mercedes avangart bmw de premium bir ayd覺r karars覺z覺m
i癟ki b羹t羹n k繹t羹l羹klerin anas覺d覺r Hz Muhammed SAV.
Kullan覺c覺 avatar覺
mehmetalpcan

Ya: 55
Kay覺t: 05 Mar 2010, 22:38

Mesaj amele » 21 ub 2016, 01:21

iyi g羹nler ve gecelerde kullan :thumbup:
"Cevizin kabuunu k覺r覺p 繹z羹ne inmeyen cevizin hepsini kabuk zanneder."
Kullan覺c覺 avatar覺
amele

Ya: 48
Kay覺t: 03 Ara 2014, 21:34

Mesaj Baran » 21 ub 2016, 01:58

amele tesekkurlerde yazarken bi tuhaf oldum yanl覺 anlama amele derken nick bu :) Saolas覺n :champ:

Mehmetalpcan ; Ben genelde 2. El otomobil hususunda mant覺k olarak eldeki parayla al覺nabilecek en d羹羹k km li ve bak覺ml覺 arac覺n al覺nmas覺ndan yanay覺md覺r.Akseusar veya renk 2. Planda tutulmal覺 diye d羹羹n羹yorum.3.20d ki segment itibariyle 羹lkemizde en cok sat覺lan ve tabiri caizse at gibi 羹st羹nden inilmeyen araclar.Hal b繹yle olunca 2. Elde d羹羹k km li bulmak zor oluyor.Dizel arac覺n bak覺m maliyeti yuksek ve kesinlikle atlanmadan bak覺mlar覺n覺n yap覺lmas覺 gerekiyor bizim millette benzincide yag覺n覺 tamamla gittii yere kadar mant覺g覺 olduundan kadranda service sonra alooo servis en sonda ulan tad覺 ka癟t覺 3000km gecti bak覺m z羹羹rt hadi servise g繹t羹r yazmadan g繹t羹rm羹yorlar bak覺ma.Bmw lerde heyecanl覺 cal覺t覺覺 i癟in turbo pallerini falan yiyor zaman i癟inde.Birde bizim millet stock halini hakk覺yla kullanabiliyormu gibi 羹st羹ne ahmetin mehmetin yapt覺g覺 yaz覺l覺m覺 yapt覺r覺nca hepten gidiyor turbosu vs.Bmw zaten Mercedese g繹re cabuk h覺rpalanan araclar oldugu i癟in 2. Elde Mercedes daha iyi bir secenek.Fakat unu unutmamak laz覺mki Mercedesin dizelleri malesef BMW nin dizelleri kadar verimli makinalar degiller.Ben olsayd覺m 100.000 lira az para degil C serisi bakard覺m dizel.Benzinli arac 繹nermiyorum belliki km yap覺lacak o yuzden dizel isteniyor.Daha yazar覺mda uykum geldi yat覺yorum imdilik bu kadar :)
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

Mesaj F7hM » 26 ub 2016, 03:40

Saat 癟ok 覺k ger癟ekten.
G羹zel g羹nlerde kullan覺n..)
Kullan覺c覺 avatar覺
F7hM

Ya: 35
Kay覺t: 26 ub 2015, 18:55

Mesaj Baran » 26 ub 2016, 07:49

F7hM teselk羹rler :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
Baran

ncekiSonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 182 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners